منو اهورا وب

سئو در مسیر توسعه

سئو در مسیر توسعه

سئو از مهم ترین کارها در مسیر توسعه وب سایت هاست . تمامی افرادی که برای خود یا کسب و کارشان وب سایت طراحی کرده اند ، از اهمیت بهینه سازی سایت یا همان سئو آگاه هستند . سئو یک عملکرد تبلیغاتی است که تنها برای یک باز صاحبان وب سایت ها را متحمل پرداخت هزینه می کند و از آن پس می توانند به طور دائم بابت سئو سایت خود مشتری جذب کنند .

سئو در مسیر توسعه سایت را نباید با طراحی سایت اشتباه گرفت. این دو عنوان دارای دو مفهوم جداگانه هستند و هرکدام یک ویژگی متفاوت از سایت را در بر میگیرند. طراحی شامل شکل و نمایش سایت است که نوسط کاربر دیده میشود. اما توسعه عملکرد سایت و کاری که برای سایت انجام میشود امری جداگانه است.

طراحی سایت بخش های گرافیکی، منوها و رنگ ها و … را شامل میشود. اما محتویات سایت و عملکرد آن است که میتواند در توسعه آن موثر باشد. عملکرد سایت استفاده ای است که کاربر از سایت میکند و خدماتی است که به او توسط سایت ارائه میشود. فعال بودن سایت هم در توسعه آن نقش دارد و شامل کیفیت سایت در برقراری ارتباط با کاربر میشود.

مفهوم طراحی سایت و سئو به هم گره خورده اند و در عمل و نتیجه با هم متفاوتند. به طور مثال در یک سایت خدماتی طراحان تنها قالب را با استفاده از زبان برنامه نویسی مینویسند و طرح خود را از این طریق پیاده سازی میکنند. اما تولید مطالب و محتوای سایت در اختیار نویسندگان و گرافیست است. طراحان سایت باید مطالب را براساس ویژگی های سایت ویرایش نمایند.

سئو در مسیر توسعه

افزایش بازدید سایت و سئو 

امروزه کسب و کار اینترنتی رونق زیادی گرفته و فروش و کسب درآمد برای بسیاری مشاغل از طریق طراحی سایت ایجاد میشود. اگر شما هم صاحب یک وب سایت هستید حتما به دنبال افزایش بازدید و کسب سود از سایتتان افتاده اید. برای این کار روشهای زیادی وجود دارد تا به شما کمک کند مشتریان خود را از طریق سایت افزایش دهید.

یکی از پرکابردترین انواع وب سایت ها در دنیای دیجیتال مارکتینگ، طراحی سایت فروشگاهی است. هدف از طراحی چنین سایتی تنها جذب مشتری و فروش است و لازم است تا نظر بازدید کننده سایت به میزان زیادی جلب شود و حضور او را منجر به خرید نماید. این هدف تنها با تمرکز بر سئو سایت و توسعه آن امکان پذیر خواهد بود.

سایت و برند شما باید در اولین نتایج گوگل برای مخاطبتان ظاهر شود تا بازدید برای سایت افزایش یابد. اما بالاآمدن سایت در صفحات مرورگر چندان اسان نیست و نیاز به سئو حرفه ای و استفاده از تبلیغات مناسب در گوگل، برای سایت دارد. شاید شما یک محصول باکیفیت تولید میکنید یا یک کالای پرطرفدار میفروشید. حتی یک سایت حرفه ای دارید که به خوبی طراحی شده است. اما فروش شما از سایت کم است.

این مشکل تنها به بهینه سازی سایت مربوط است و باید در کنار کیفیت کالاها به توسعه سایت هم توجه داشته باشید. بعد از راه اندازی و طراحی سایت حرفه ای لازم است تا بر روی تولید محتوای باکیفیت و مرتبط، تبلیغات و در نتیجه افزایش بازدید برای سایت تمرکز کنید.

به این منظور لازم است یک متخصص سئو حرفه ای کار سایت شما را برعهده بگیرد تا با استفاده از روشهای اصولی و حرفه ای بتوانید در لیست اولین های گوگل در حرفه خود باشید.

سئو در مسیر توسعه اهوراوب

توسعه سایت در مدت زمان کوتاه 

اگر شما هم صاحب سایت فروشگاهی هستید و به دنبال توسعه سایت در مدت زمان کوتاه، به شما توصیه میکنیم تنها با یک تیم حرفه ای همکاری کنید. امروزه وب سایت های زیادی هستند که خدمات فروشگاه آنلاین را ارائه میدهند. باید در میان رقبا توانایی لازم را برای رشد سایت داشته باشید و به صورت حرفه ای و اصولی این کار را انجام دهید. یکی از مهمترین مزیت های سئو سایت این است که میتوان آنرا از طریق پلن های زیادی انجام داد.

ابتدا باید هدف شما از طراحی سایت و راه اندازی آن مشخص باشد تا بتوان برنامه مناسب با توسعه سایت را انتخاب کرد. ارائه پلن ها و برنماه های مختلف برای سایت به نوع سایت، عملکرد و نحوه استفاده کاربر از آن دارد. به روز رسانی محتوا، پست ها و عکس ها از تظر سئو اهمیت زیادی دارد. در صورتی که بدون توجه به تاثیرات به روز رسانی سایت روی توسعه آن اقدام به طراحی کنید میتواند رتبه سایت شما را به شدت کاهش دهد.

لازمه رونق هر کسب و کاری، دیده شدن و افزایش رتبه سایت است. مهمترین وسیله برای این منظور تمرکز بر سئو سایت و بهینه سازی سایت است. از این جهت باید روی برندینگ مناسب برای سایت تمرکز کرد. اگر به دنبال توسعه کسب و کارتان از طریق سایت با کمترین هزینه هستید باید از متخصصان و اقراد حرفه ای در این زمینه کمک بگیرید. برندینگ و تبلیغات مناسب به همراه سئو حرفه ای میتواند ارتقای رتبه سایت شما را تضمین کند.

بهینه سازی سایت فروشگاهی اهوراوب

سئو و توسعه سایت با اهوراوب 

برای استفاده از خدمات سئو حرفه ای و تضمین شده با متخصصین بازاریابی اینترنتی اهورا وب تماس بگیرید. اگر به دنبال افزایش فروش از طریق وب سایت فروشگاهی خود هستید و یا سایت شما نیاز به بهینه سازی دارد کافی است تا از مشاوره کارشناسان ما استفاده کنید. تیم ما در پروژه های طراحی سایت علاوه بر مشاوره با استفاده از بهرتین متدها در زمینه سئو سایت، تولید محتوا و تبلیغات گوگلی کنار شما خواهد بود. برای اطلاع از شرایط همکاری از طریق لینک زیر با ما تماس بگیرید.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.