منو اهورا وب

سئو و رعایت خاصیت ALT

( نکات مهم در سئو کردن وب سایت )

رعایت این فاکتور ها در سئو سازی وب سایت صرفا متعلق به موتور جستجوی گوگل نمی باشد بلکه برای اکثر موتور های جستجو مفید است . ما نیز قصد داریم تا شما را در امر سئو کردن سایتتان راهنمایی کنیم تا در این بازار پر رقابت بدرخشید. دانستن یک نکته خالی از لطف نیست آن هم این است که اصول سئو در همه سایت ها یکی نیست و این که این اصول دائما در حال تغییر می باشد . پس به روز بودن و مطالعه ی دائم در امر سئو بسیار بسیار ضروریست.
نکات مهم سئو :
1- استفاده از تگ های html : استفاده کردن از این تگ ها در نوشته ها در بالا بردن رتبه سایت شما و سئو آن بسیار پر اهمیت است .
2 – رعایت خاصیت ALT در تصاویر : این کار در واقع همان اضافه کردن توضیح به تصاویر موجود در یک برگه می باشد که به سئو کردن سایت کمک زیادی میکند .
3 – عدم استفاده از css های درون خطی : در صورت استفاده از کد های css داخلی به سرعت لود سایت ضربه می زنید که این امر خود تضعیف کننده ی سئو سایت می باشد .بهتر است css های داخلی در یک فایل جدا طراحی شوند و دسترسی به آن ها از طریق بک لینک امکان پذیر باشد .

اهورا وب ارائه دهنده ی خدمات : طراحی سایت ، سئو ، تبلیغات گوگلی ، بهینه سازی سایت ، تولید محتوا سایت ، طراحی لوگو و هر آنچه که شما برای معرقی کسب و کار خود در بازار جهانی اینترنت نیازمندید .

تماس با ما :

02188971593

 

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.