منو اهورا وب

سئو کار کیست ؟

سئو چیست و سئو کار کیست ؟

پیش از اینکه بخواهیم درباره سئوکار صحبت کنیم باید بدانیم سئو چیست؟

سئو در حقیقت پیاده کردن الگویی است که با اجرای آن برروی محتوا و وب سایت میتوانید رتبه سایت خود را افزایش دهید و در موتورهای جست و جو ارتقاء رتبه پیدا کنید. این الگوها مود تائید موتورهای جست و جو است اما در برخی موارد موتورهای جست و جو انها را تائید نمیکنند.

قوانین و الگوهای سئو بسیار زیادی وجود دارد که سئوکار با استفاده از آن میتواند رتبه سایت را افزایش دهد. از جمله الگوهای سئو باید به استفاده از کلمات کلیدی مناسب، سر تیترهای مناسب مطلب، استفاده از لینک های فارسی، استفاده از کلمات کلیدی در لینک ها و تصاویر باکیفیت و ….

سئوکار ملزم به یادگیری و استفاده از این الگوها است تا بتواند رتبه سایت را نزد گوگل افزایش دهد. شخص سئوکار باید عملیات سئو را با تکیه بر دانش و تجربه خود برروی وب سایت انجام میدهد. همچنین موظف است تا قوانین مربوط به انالیز سایت را بداند و در این زمینه اطلاعات کافی داشته باشد. به این ترتیب میتواند رتبه و محبوبیت سایت را در گوگل بالا ببرد.

مطالب پیشنهادی :

مراحل طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت پزشکی

تخصص و سلیقه در طراحی سایت 

سئو وب سایت اهوراوب

ویژگی های یک سئو کار چیست؟

اولین ویژگی سئوکار این است که به توصیه گوگل در مورد سئو و رتبه بندی سایت توجه کند. موتورهای جست و جو مانند گوگل قوانین و توصیه های زیادی را برای افزایش رتبه سایت ارائه داده اند که سئوکار باید آنها را بشناسد. اگر سایت شما بر اساس این اصول سئو شود خیلی زود میتوانید بازخورد خوب و مثبت از آن بگیرید.

برای سئو روشهای زیادی وجود دارد که از جمله آن سئوکلاه سفید و سئو کلاه خاکستری می باشد. اما این روشها برای سئو اصلا مناسب نیستند و به هیچ وجه مورد تائید موتورهای جست و جو قرار نخواهند گرفت. در صورت استفاده از این روشها سایت شما توسط گوگل پنالتی میشود و رتبه آن به شدت افت خواهد یافت.

ویژگی مهم دیگر سئوکار این است که با کلمات کلیدی آشنایی داشته باشد و در زمان سئو از آنها به درستی استفاده کند. گاهی محتوای تولید شده یا کلمات کلیدی مورد توجه کاربران قرار نمیگیرد و سئو با شکست مواجه خواهد شد. شخص سئوکار موظف است که کلمات کلیدی محبوب و مرتبط با سایت را بشناسد تا بتواند به درستی عمل کند.

کار سئوکار در کنار طراحان سایت معنا پیدا میکند و میتواند موثر واقع شود. با استفاده از راهنمایی های طراحان پیرامون تجربه کاربری میتواند موفق تر عمل نماید. هرچه طراحی سایت کاربردی تر و زیباتر باشد مخاطب بیشتر را جذب میکند. همچنین مدت زمان حضور مخاطب در سایت افزایش میابد و رتبه سایت نزد گوگل بالا خواهد رفت.

اصلی ترین کار سئوکار تولید محتوا برای سایت است. تولید محتوا شرایط خاص و ویژه ای دارد و فرد سئوکار باید با اصول آن آشنا و مسلط باشد. یک سئوکار حرفه ای و خبره با تولید محتوای مفید و مطلوب باعث پیشرفت سایت شما خواهد شد.

سئو و بهینه سازی سایت

سئو تضمینی وب سایت با سئوکار حرفه ای 

تمام صاحبین سایت ها و مدیران کسب و کار آنلاین دغدغه حضور در اولین لینک های گوگل را دارند. همه کسانی که با سایت سروکار دارند تلاش میکنند تا در سه لینک اول موتورهای جست و جو قرار بگیرند. این هدف تنها با سئو کردن سایت و بهینه سازی آن امکان پذیر است. پس تقاضا برای سئوکار حرفه ای افزایش میابد.

کار سئو سایت هم مانند هر حرفه دیگری مدعیان زیادی دارد. اما همه اطلاعات کافی و تخصصی را در این زمینه ندارند. سئو سایت مانند رقابت کنکور است و خیلی مهم است که شما چه میزان تلاش کنید تا بتوانید بالاتر از رقبایتان قرار بگیرید. ممکن است در زمینه ای رقابت کم باشد و شما زود به هدف خود نزدیک شوید.

اما در مواردی که رقابت زیاد است کلمه سئو تضمینی معنا پیدا میکند. شما در این جا به راحتی نمیتوانید جزء 100 نتیجه اول گوگل باشید مانند موضوعاتی چون فروش بلیط هواپیما، طراحی سایت و …. در این شرایط رقابت سخت میشود و نیاز است تا از یک سئوکار حرفه ای کمک بگیرید.

مطالب پیشنهادی :

14 ویژگی مهم در طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت به طور موثر

سئو مهمترین نکته جذب مشتری

سئو کار اهوراوب

هزینه سئو چقدر است؟

برای کار سئو نمیتوان قیمت تعیین کرد و هزینه سئو و دستمزد سئو کار به طور دقیق مشخص نیست. انجام کار سئو ریزکاری های زیادی دارد و نمیتوان چیزی را به عنوان هزنیه سئو یا قیمت سئو در نظر گرفت.

سئو یک فعالیت کوتاه مدت نیست و باید در طول حیات سایت مداوم و دقیق انجام گیرد. به محض اینکه از کار دست بکشید، شاهد افت رتبه سایت خواهید بود. البته سئو تنها یکی از راه های افزایش رتبه سایت است اما موثرترین و کم هزینه ترین آنها شناخته میشود.

سئو باعث میشود شما برای سایت از گوگل ورودی بگیرید و بازدید داشته باشید. کسی که از گوگل وارد سایت شما میشود این احساس را دارد که خودش سایت شما را انتخاب کرده است. اگر در صفحات دوم و لینک های پایین تر باشید ممکن است هرگز توسط کاربران انتخاب نشوید.

شرایط لازم برای تبدیل شدن به سئو کار حرفه ای

– اهل مطالعه و جست و جو باشد و اطلاعات به روز داشته باشد.

– اهل کشف رمز و کنجکاو باشد

– به زبان انگیلیسی تا حد متوسط مسلط باشد و درک مطلب خوبی داشته باشد.

– پیگیر و صبور باشد و در گرفتن گزارش از سایت صبوری و حوصله به خرج دهد.

سئو کار کیست ؟

طراحی سایت و بهینه سازی رتبه سایت را از ما بخواهید!

برای اینکه طراحی سایت حرفه ای و سئو اصولی انجام شود باید آنرا از افراد و شرکت های باسابقه و مطمئن بخواهید. شرکت اهوراوب مجرب و متخصص در زمینه طراحی وب سایت و سئو آماده مشاوره و انجام سفارشات شما می باشد. ما با تمرکز بر تبلیغات گوگلی و تولید محتوای مناسب به رقابت موثر سایت شما کمک خواهیم کرد. برای اطمینان از کیفیت کار ما میتوانید از طریق لینک زیر از نمونه کارهای طراحی سایت ما دیدن نمایید.

One Comment

  • کیانا

    ممنون از مقاله خوبتون خسته نباشید

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.