منو اهورا وب

سئو کلاه سفید چیست؟

سئو کلاه سفید به چه معناست؟

منظور از سئو کلاه سفید استفاده از تکنیک های مجاز که مورد قبول گوگل می باشد است. هدف اصلی این تکنیک ها ارائه بهترین ها برای کاربرانی که در گوگل جستجو می کنند می باشد. ما در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی درباره ی سئو کلاه سفید به شما بدهیم تا با آن بیشتر آشنا شوید. وقتی که کسی از سئو برای شما می گویید دو مسئله به ذهن شما را مشغول می کند اول محتوا و دوم نحوه تبلیغ محتوا می باشد. این دو مسئله تعیین می کند که آیا شما می توانید در زمینه ی سئو برد داشته باشید یا نه.

این مقاله به شما کمک می کند تا با اهمیت سئو برای کسب و کار خود بیشتر آشنا شوید. شما با انجام سئو می توانید کسب و کار خود را با کاربرانی که در اینترنت جستجو می کنند آشنا کنید. اما باید به بدانید که به فکر این هستید که آیا تکنیک های سئو را به صورت مجاز انجام دهید یا غیر مجاز؟

قوانین سئو کلاه سفید

? در راستای قوانینی که گوگل برای سئو مجاز گذاشته است عمل کنید.
? برای کاربران بهینه سازی انجام دهید نه برای موتورهای جستجو
?  محتوای با ارزش برای وب سایت خود تولید که کنید که کاربران به آن علاقه دارند.
? وب سایتی طراحی کنید که مستقل از رقبای دیگر شما را به کاربر نشان دهد.
?  به سرعت وب سایت دقت زیادی داشته باشید تا بازدید بالاتری داشته باشید.
? از تگ ها به درستی در جای خودشان استفاده کنید.
? وب سایتی طراحی کنید که برای کاربر کار با آن قابل فهم باشد.

تحقیق کلمات کلیدی برای سئو

زمانی که شما به فکر پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب با موضوع سایت خود هستید، به تفاوت های بین سئو کلاه سفید و کلاه سیاه پی خواهید برد. سئو کار کلاه سفید به فکر واژه های مرتبط با سایت خود می باشد تا بتواند با کمک کلمات کلیدی برای سایت خود بازدید جمع کند. اما سئو کار کلاه سیاه برایش اهمیت ندارد که کلمات موردنظر با موضوع سایت همخوانی دارد یا نه. برای آن که کاربران را به وب سایت خود جذب کنید بهتر است از کلماتی استفاده کنید که رقبای شما آن ها را استفاده نکرده اند.

مطالب پیشنهادی:

طراحی سایت دکوراسیون
طراحی سایت شرکت نظافتی

قرار دادن کلمه کلیدی در تگ عنوان و سایر تگ ها

استفاده از کلمات کلیدی برای عنوان ها به کاربر کمک می کند تا با محتوای متن شما آشنا شوند و در صورت تمایل به خواندن متن موجود در سایت شما مشغول شوند. سئو کار کلاه سفید در استفاده از کلمات کلیدی به هیچ عنوان زیاده روی نمی کند و از کلمات کلیدی تنها برای درک بیشتر کاربر با موضوع مقاله شما استفاده می کند. سئو کلاه سفید به فکر فریب موتورهای جستجو نمی باشد.

سئو کلاه سفید - شرکت تبلیغاتی اهورا وب

لینک های داخلی به صفحه سایت

تفاوت آنچنانی بین سئو کلاه سفید و کلاه سیاه در این مرحله از طراحی سایت وجود ندارد. برای آن که از لینک های داخلی استفاده کنید اول باید به این توجه داشته باشید که ارتباط بین صفحه مبدا و مقصد بر قرار است یا نه. بعد از مطمئن شدن از این موضوع از کلمات کلیدی برای تبادل لینک های داخلی بین صفحات استفاده کنید.

لینک های خارجی برای صفحات وب سایت

برای دریافت لینک سئو کلاه سفید از موارد زیر استفاده می کند:

? در وبلاگ های خود لینک صفحات سایت خود را قرار دهید.
? در شبکه های اجتماعی خود لینک سایت خود را ثبت کنید.
? امکاناتی از جمله انتشار دادن مطالب سایت در شبکه های اجتماعی قرار دهید.
? افزودن لینک سایت خود در سایت های مرتبط
? افزودن لینک سایت خود در سایت های رقیبان

سئو کلاه سفید - طراحی سایت

بروز کردن محتوا در سئو کلاه سفید

محتوای صفحاتی که در گوگل رتبه کسب کرده اند معمولا به بروزرسانی کاملی احتیاج ندارند و مطلب جدید به مطالب قبلی اضافه شده و قسمتی از مطلب های قدیمی اصلاح شده است دلیل این امر این است که سئو کار  سفید امکان ندارد بگذارد محتوای یک صفحه نیاز صد در صد به بروزرسانی داشته باشد مگر آن که محتوایی که در صفحه وجود دارد قابل فهم برای کاربران نباشد و تنها چند کلمه آن برابر با الگورتیم گوگل باشد که برای کاربران قابل فهم و درک نباشد.

نتیجه گیری درباره سئو کلاه سفید

شما سئو کلاه سفید به راحتی می توانید بازاریابی انجام دهید زیرا کاملا مخاطب محور و بازاریاب محور می باشد. در این نوع سئو داشتن صد مخاطب وفادار بهتر از داشتن یک میلیون مخاطب فریب خورده می باشد. برای سئو کار کلاه سفید در درجه ی اول کاربر برایش اهمیت دارد و در درجه ی دوم گوگل برایش اهمیت دارد. آن ها فقط سعی می کنند محتوای سایت را برای گوگل قابل خواندن کنند تا از گوگل رتبه دریافت کنند و با دریافت رتبه کاربران سایت آن ها را پیدا می کنند.

در همین رابطه بخوانید:

آیا تبلیغات گوگلی تاثیرگذار ست؟
طراحی سایت برای چاپخانه

طراحی سایت و سئو را به شرکت تبلیغاتی اهورا وب بسپارید

در این مقاله اطلاعات زیادی را درباره سئو کلاه سفید به شما دادیم اگر به دنبال شرکتی می گردید که در زمینه ی سئو مجاز به شما کمک کنند شرکت تبلیغاتی اهورا وب در خدمت شما می باشد.

شرکت تبلیغاتی اهورا وب با سال ها تجربه در زمینه ی طراحی سایت، سئو کلاه سفید، تبلیغات گوگلی و… توانسته به نیاز مشتریان خود پاسخ مثبت دهد. ما در مجموعه ی اهورا و در تلاش هستیم رابطه ای بین کسب و کار شما و مخاطب شما برقرار کنیم. اگر به دنبال دیده شدن در فضای اینترنت به صورت مجاز هستید همین حالا با ما تماس بگیرید تا ما به شما در زمینه ی رشد کسب و کارتان کمک کنیم.

2 Comments

  • کیانا

    مطالبتون مفید بود. هزینه سئو سایت چقدر هست؟

  • ati

    سئو کلاه سفید چه جالب! این واقعا نمی دونستم ممنون

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.