منو اهورا وب

سه عنصر طراحی سایت فروشگاهی

سه عنصر طراحی سایت فروشگاهی :

باید از اینجا برایتان شروع کنم که طراحی سایت فروشگاهی از سه عنصر تشکیل شده اند 1.خصوصیات محصول 2.مشخصات کالای مورد نظر 3. عکس توصیف کننده محصول و خصوصیات کارایی محصول.

حالا به این می پردازیم که چرا این سه عنصر طراحی سایت فروشگاهی مهم و وابسته هستند: خصوصیات محصول باعث می شود کاربر بتواند از بین محصولات مختلف یک محصول را وابسته به نیازش انتخاب کند که احتمال دارد به روش و شیوه های مختلفی این انتخاب صورت بگیرد. از جمله به روش تصویری یا استفاده از لیست انتخابی که خودش با تحقیق از اطرافیانش تهیه کرده و یا روشی که ما داریم درباره اش با شما عزیزان صحبت می کنیم همان طراحی سایت فروشگاهی و یا یکی از برنامه جستجو که مشخصات کالای مورد نظر خریدار در آن وجود داشته باشد و کالا های مشابه به نمایش در بیاید که خریدار راحت تر بتواند کالای مورد نظرش را انتخاب کند .

مسلما این را می دانیم مشخصاتی که ما می توانیم در سایت فروشگاهی قرار دهیم بسیار گسترده و در دسترس است حال آن که فروشنده یک مغازه نمی تواند این کار را انجام دهد و مهم تر این که خریدار می تواند قیمت و مشخصات دو محصول را با هم مقایسه کند پس خرید بهتری انجام خواهد داد متقابلا رضایت بیشتری هم خواهد داشت.

دومین عنصرکه در طراحی سایت فروشگاهی مهم است خصوصیات کارآیی و عکس توصیف کننده ساختار محصول معرفی شده می باشد که اصولا دلیل فروش آن کالا می شود . با توجه به قابلیتی که از وب سایت سراغ داریم طراحی صفحه و قرار دادن مشخصات کالا به روش جدی یعنی با طراحی سایت دیگر محدود کننده نخواهد بود و دست ما در دنیای تکنولوژی بسیار باز تر است

و عنصر دیگر که سومین عنصر در طراحی سایت فروشگاهی می باشد مشخصات کالای مورد نظر است معمولا محصولات صنعتی با یک سری اطلاعات به نمایش گذاشته می شوند که به این صفحه ، صفحه مشخصات می گویند این صفحه ترکیبی از تصویر و متن می باشد که شرح مشخصات محصول و کارآیی خاص آن محصول است که به خریدار توضیح داده می شود.

در اینجا مقدار مختصری از عناصر اولیه طراحی سایت فروشگاهی را توضیح دادیم با ما همراه باشید تا مطالب بیشتری در این خصوص را در اختیارتان قرار دهیم.

اهورا وب ارائه دهنده ی خدمات : طراحی سایت ، سئو ، تبلیغات گوگلی ، بهینه سازی سایت ، تولید محتوا سایت ، طراحی لوگو 

و هر آنچه که شما برای معرفی کسب و کار خود در بازار جهانی اینترنت نیازمندید .

تماس با ما :

09127900796

Post A Comment