منو اهورا وب

سه قدم تا طراحی سایت فروشگاهی

سه قدم تا طراحی سایت فروشگاهی

با توجه به متن های قبلی که به شما از مزیت های طراحی سایت فروشگاهی گفتیم حالا می خواهیم چند قدم تا طراحی سایت فروشگاهی را برای شما بگوییم تا یک سایت فروشگاهی خوب برای کسب و کار خود بزنید و کار خود را گسترش دهید و هر کس از هر گوشه ی دنیا می تواند از محصولات شما خریداری کند و اسم شما به در همه جای دنیا بپیچد .

تمامی این سایت های بزگی که می بینید از اول یک سایت کوچولو موچولو بودن بعد از یک مدت و با برداشتن قدم های درست الان همه آن ها را می شناسد اول از همه شما باید برای طراحی سایت فروشگاهی صبر داشته باشید تا نتیجه کار خود را ببینید .

چند قدم تا طراحی سایت فروشگاهی

1 – قدم اول : برای قدم اول شما اول باید محصول یا کالایی را که می خواهید بفروشید مشخص کنید و این که خودتان به فروش چه چیزی علاقه دارید یا در چه کاری استعداد دارید اگر شما جنسی را بفروشید که خودتان از آن محصول راضی نباشید یا علاقه ای به آن نداشته باشید مسلما نمی توانید به خوبی برای کالای خود تبلیغ کنید .

2 – قدم دوم : شما برای قدم دوم باید ایده خود را ارزیابی کنید و مطمئن بشوید ایده ای که دارید برای مشتری ها مفید است و حاظر می شوند برایش پول بپردازند حتما برای خودتان هم پیش آمده که از یک کالا خوشتان آمده ولی حاضر نبودید برای خریدش پولی خرج کنید برای این که ببینید محصول شما فروش می رود یا خیر می توانید محصولات خود را به یکی دو نفر حضوری بفروشید تا ببینید خریدار دارد یا خیر ؟

3 – قدم سوم : شما برای قدم سوم باید مخاطبان محصول خود را بدانید مثلا باید بدانید محصولی که دارید می فروشید برای دختران جوان جذاب است یا مخاطب محصول شما کودکان هستند؟ سن ، محل زندگی و جنسیت مشتری و مخاطبان شما عوامل بسیار مهمی هستند که شما باید برای طراحی سایت فروشگاهی خود به آن توجه داشته باشید .

اهورا وب ارائه دهنده ی خدمات : طراحی سایت ، سئو ، تبلیغات گوگلی ، بهینه سازی سایت ، تولید محتوا سایت ، طراحی لوگو  و هر آنچه که شما برای معرفی کسب و کار خود در بازار جهانی اینترنت نیازمندید .

تماس با ما :

09127900796

Post A Comment