منو اهورا وب

سوالات قبل از سئو سایت

سوالات قبل از سئو سایت که از شما میپرسند

سوالات زیر را در یک برگه بنویسید و سعی کنید در سفارش طراحی سایت به آن ها پاسخ داده و در اختیار طراح وبسایت قرار دهید:

دلیل سفارش و طراحی سایت اصولی چیست؟
هدف از داشتن سایت چیست؟
آیا قصد دارید در معرض دید بیشتر قرار گیرید؟
فروش بیشتر هدف شماست؟
آیا تیم حرفه ای را برای طراحی سایت و تحقق این اهداف انتخاب کرده اید؟
پاسخ دادن به این سوالات نه تنها به شما کمک می کند که وبسایت کارآمد تری را در جهت رسیدن به هدف مورد نظر داشته باشید بلکه باعث میشود طراح سایت، طراح رابط کاربری UI و تجربه کاربری UX سایت و سئو  سایت هم نسبت به هدف شما آگاهی بیشتر داشته تا نتایج فوق العاده درخشانتری حاصل گردد.

حالا نکات دیگری را عنوان می کنیم که بعد از مشخص شدن راه باید از آنها پیروی کنید تا یک سایت حرفه ای و تخصصی داشته باشید.

از امکانات طراحی سایت اصولی استفاده کنید

طراحی سایت دو دسته دارد: دسته اول سایتهایی که بر پایه قالب ، تمپلیت و در کل سایتهای از پیش طراحی شده با قابلیت تغییر محدود که میتوانند نصبت به تجارتهای مختلف شخصی سازی شوند و با هزینه کم تر به نسبت سایتهای دیگر طراحی میشوند. این سایت ها ضعیف و یا ناکارامد نیستند و اگر طراح سایت اصولی و مسلط این قالبها را شخصی سازی کند میتواند پایه مناسبی برای سئو سایت و بستری مناسب برای اجرای پلنهای بازاریابی هستند.

دسته دوم، وبسایت هایی که همه مراحل طراحی سایت از ابتدا انجام شده و کدنویسی میشود، این نوع طراحی برای شرکتها بزرگی است که برای اجرای برنامه و استراتژیهای متنوع و وسیعشان نیاز به طراحی سایت های منعطفتر دارند.

 برنامه و طرح داشته باشید

صرف اینکه سایت داشته باشید و طراحی سایت کنید دلیل این نخواهد بود که تجارت در حوزه بازاریابی آنلاین موفق خواهد بود داشتن وبسایت لازم و ضروریست اما داشتن طرح و برنامه حیاتی و عاملی برای موفقیت سایت خواهد بود، نتیجه درخشان زمانی به دست می آیند که ما برای موفقیت برنامه دقیق داشته باشیم و به فنون و اصول بازاریابی آنلاین مسلط شویم.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.