منو اهورا وب

سیستم RankBrain گوگل

سیستم RankBrain گوگل ، یکی از سیگنال های گوگل در الگوریتم رتبه بندی جستجو است. در حالی که هنوز لینک های با ارزش از وب سایت های معتبر و مهتر از آن محتوای وب سایت ها مهم ترین سیگنال ها در الگوریتم رتبه بندی گوگل هستند، RankBrain هم اهمیت زیادی پیدا کرده است. آیا می توانید سایت خود را برای RankBrain بهینه سازی کنید؟ اگر این چنین است، چگونه این کار را انجام می دهید؟

RankBrain گوگل چیست؟

RankBrain سومین فاکتور مهم در الگوریتم رتبه بندی است. فاکتورهای مهم دیگر لینک ها و محتوا هستند. اگر RankBrain یک کلمه یا عبارت نا آشنا را ببیند، این سیستم می تواند حدس بزند که این کلمه یا عبارت با چه کلماتی ممکن است معنای مشابه داشته باشد و نتایج را بر اساس آن فیلتر می کند.
RankBrain در تلاش است که منظور کاربران را زمانی که جستجو می کنند، حدس بزند و بهترین نتایج را برای را برای آنها نمایش دهد. برای اطلاع از جزئیات بیشتر سیستم رنک برین مقاله الگوریتم RankBrain گوگل را مطالعه کنید.

آیا امتیازی برای RankBrain وجود دارد؟

گوگل از پیج رنک داخلی برای بررسی کیفیت لینک هایی که به یک سایت اشاره دارند، استفاده می کند. همچنین یک امتیاز کیفیت داخلی برای بررسی کیفیت محتوای صفحات وب وجود دارد . آیا گوگل از RankBrain مثل یک امتیاز استفاده می کند؟
Gary Illyes در SMX بیان کرد امتیازی از RankBrain وجود ندارد. همچنین گفت شما نمی توانید سایتتان را برای RankBrain بهینه سازی کنید. John Mueller نیز این موضوع را هفته ی گذشته تایید کرد. جان مولر معتقد است که باید سایت را برای کاربران بهینه سازی کرد .

اهورا وب پیشرو در زمینه طراحی سایت سئو و بهینه سازی سایت تبلیغات گوگلی طراحی لوگو و…

طراحی انواع سایت : طراحی سایت فروشگاهی,طراحی سایت پزشکی,طراحی سایت صنعتی,طراحی سایت آژانس مسافرتی و…

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.