منو اهورا وب

شیوه های متفاوت طراحی سایت

شیوه های متفاوت طراحی سایت

شیوه های متفاوت طراحی سایت

با استفاده از شیوه های متفاوت طراحی سایت می توان سایتی مطابق با میل شما طراحی کرد. البته روش های متعدد و مدرنی هستند که هر شرکتی از یک روش منحصر به فرد استفاده می کنند.

می توانید به طور عمده شیوه های مختلف برای طراحی سایت را در ادامه ی این مقاله مشاهده کنید و اینکه شرکتی را انتخاب کنید که بتواند سایتی مطابق با میل شما طراحی و راه اندازی کند.

البته شیوه های مختلف هم هزینه های متفاوت دارند به همین منظور شرکت های طراحی سایت هر کدام قیمت های متنوعی را به شما مشتریان می گویند ، در ادامه همراه ما باشید تا شیوه های متفاوت برای طراحی سایت را بررسی کنیم.

انواع شیوه های متفاوت طراحی سایت؟

به طور کلی شیوه های متفاوت طراحی سایت به سه دسته تقسیم بندی می شوند :

1- طراحی سایت استاتیک

طراحی سایت استاتیک را ممکن است در سایت های مختلفی راجع به آن ها توضیحاتی تخصصی خوانده باشید ولی این شیوه برای سایت هایی به منظور معرفی شرکت ، فعالیت خاصی به کار برده می شود. به اصطلاحی ساده می توان گفت که این گونه سایت ها فقط برای نمایش است نه این که روزانه در آن تغییراتی ایجاد کرد.

چراکه طراحی سایت استاتیک به راحتی قابل تغییر نیست و باید هزینه های بسیار بالایی برای اعمال تغییرات پرداخت کنید بنابراین اگر هدفتان از طراحی سایت این است که در آن روزانه محصولات جدید وارد کنید و اینکه محتوای داخل آن ها را آپدیت کنید بهتر است اصلا سراغ این روش برای طراحی سایت نروید.

طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت شرکتی را هیچوقت با این شیوه راه اندازی نکنید چراکه اگر بعداً بخواهید محصولات را آپدیت کنید یا اینکه خدمات جدیدی معرفی کنید به مشکل برمیخورید.

پیشنهاد مطالعه : 

مزایای طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت فروشگاه قطعات خودرو

2-طراحی سایت داینامیک

امروزه دیگر طراحی سایت هایی که استاتیک باشند کم پیدا می شوند چراکه وقتی سیستم های مدیریت محتوا روی کار آمده است دیگر کم تر کسی به طراغ روش های قدیمی می رود.

با سیستم مدیریت محتوا هر کاربری با یک آشنایی مختصر و تجربه ای کم و بیش می تواند تغییرات را در محتوای سایت اعمال کند و اینکه به راحتی مدیریت سایت را برعهده بگیرد.

علتش هم این است که آنقدر ساده است که میتوان مدیریت سایت را برعهده گرفت و نیاز های مشتری را هر چه که باشد برطرف ساخت.

همچنین برای میدریت این گونه سایت ها لازم نیست دانش فنی و کد نویسی بلد باشید به راحتی می توانید مدیریت کنید به همین دلیل است که طراحی سایت داینامیک روز به روز بیشتر می شود  و از محبوبیت بالایی برخوردار است.

شیوه های متفاوت طراحی سایت - طراحی سایت فروشگاهی

3-طراحی سایت به روش فلش

طراحی سایت به  این روش دیگر منسوخ شده است ولی سایت های فلش به دو دسته ایستا و نیمه پویا تقسیم بندی می شوند. ولی سایت هایی که به روش فلش از نوع ایستا طراحی شده اند اصلا قابل تغییر نیستند و برای اعمال تغییرات باید با این روش آگاهی کامل داشته باشید.

اما سایت های فلش از نوع نیمه پویا قابلیت تغییر را دارند اما تغییرات هم بسیار محدود است و نمی توان به راحتی تغییرات در این گونه سایت ها انجام داد.

این گونه سایت ها از حجم بسیار بالایی برخودار اند و سرعت لود آن ها بسیار پایین است به همین دلیل دیگر منسوخ شده اند و از همه مهمتر نمی توان به راحتی روی آن ها سئو را اعمال کرد.

کدام یک از شیوه های طراحی سایت بهتر است؟

از شیوه های بالا که اکثر شرکت های طراحی سایت هم از آن استفاده می کنند می توان به طراحی سایت داینامیک اشاره کرد. طراحی سایت داینامیک به دلیل کاربر پسند بودنش از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است و می توان به راحتی سایت را مدیریت کرد.

همچنین با سیستم های مدیریت تولید محتوا مثل وردپرس که همه ی کاربران بدون هیچ مشکلی می توانند در آن فعالیت داشته باشند میتوان گفت که طراحی سایت داینامیک بهترین روش محسوب می شود و اکثر شرکت ها هم از این متد استفاده می کنند.

همچنین پنل مدیریت ، ایجاد تعدادی صفحات نامحدود ، به راحتی قابل انجام است و اینکه میتوانید هر مقدار محتوا که خواستید وارد سایتتان کنید.

مدیریت سایت داینامیک به صورت آنلاین است و هر زمان و هر مکانی که بودید می توانید اطلاعات و محتواهای سایت خود را تغییر دهید یا اینکه اضافه کنید.

عیبی برای این روش وجود ندارد به جز اینکه ممکن است هزینه ی بالاتری نسبت به روش های دیگر داشته باشد که این کاملاً منطقی است چراکه باید زمان بیشتری برای طراحی سایت داینامیک نسبت به استاتیک صرف کرد اما نتیجه اش آنقدر زیبا خواهد شد که خودتان از دیدن سایت لذت میبرید دیگر چه برسد به کاربر.

مطالب پیشنهادی :

طراحی سایت آرایشگاهی

مزیت طراحی سایت برای آژانس هواپیمایی

شیوه های متفاوت طراحی سایت - طراحی سایت شرکتی
طراحی سایت را با روش صحیح انجام دهید !

برای طراحی سایت بهتر است از روش صحیحی استفاده کنید تا نتیجه ای که میخواهید را مشاهده کنید. برای اینکه طراحی سایت به روش داینامیک هم انجام دهید نیاز به یک شرکت متخصص و حرفه ای دارید تا در این زمینه تجربه داشته باشند و بتوانند شما را در زمینه ی طراحی سایت شرکتی یا هر نوع سایت که می خواهید راه اندازی کنید راهنمایی کنند.

برای اینکه سایتتان روز به روز پیشرفت کند و نتیجه ای مفید بگیرید بهتر است بعد از طراحی سایت هم به سراغ بهینه سازی سایت یا سئو بروید. سئو در وهله ی دوم طراحی سایت بسیار اهمیت دارد و باعث می شود شما بتوانید مشتریان بیشتری را داشته باشید.

هرچقدر در زمینه ی سئو و طراحی سایت پیشرفته و به روز عمل کنید صد در صد نتیجه ی مثبتی خواهید گرفت که همه ی این ها به انتخاب شما در زمینه ی شرکت مناسب بر می گردد.

برای سفارش طراحی سایت و مشاوره در این زمینه می توانید با ما به طور مستقیم در ارتباط باشید.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.