منو اهورا وب

صفحه اول گوگل

چگونه در صفحه اول گوگل جا کنیم؟

متا تگ عنوان
از مهم ترین متاتگ در سئو که تاثیر مهمی برای قرارگیری سایت در صفحه اول گوگل دارد، متاتگ عنوان یا همان title است. از اولین مکانهایی که هم توسط گوگل بررسی میشود، عنوان صفحه است. عنوان صفحه باید بین 30 تا 60 کاراکتر باشد و کلمات کلیدی اصلی نیز در آن بکار رود.

متا تگ توضیحات
متا تگ توضیحات در صفحه وبسایت شما نشان داده نمیشود اما از عوامل مهم در قرارگیری آن در صفحه اول گوگل است. این متاتگ فقط در صفحه نتایج جستجوی گوگل نمایش داده میشود و باید در آن شما بیان کنید که محتوای اصلی این سایت در مورد چه چیزی است.

کلمات کلیدی داخل متن
مهم ترین مساله برای افزایش رتبه سایت و قرارگیری آن در صفحه اول گوگل، استفاده مناسب ازکلمات کلیدی در متن است. چگونگی استفاده از کلمات کلیدی در محتوای وبسایت خیلی مهم است. استفاده بیش از حد، مورد جریمه گوگل میشود و استفاده کم هم اثری در سایت شما برای قرارگیری در صفحه اول گوگل نخواهد داشت.

تگ ALT برای عکس ها
تگ alt مشابه متا تگ عنوان و توضیحات است. این تگ به گوگل برای جستجوی عکسها کمک میکند. هنگامی که کاربر عکسی را در قسمت image گوگل جستجو میکند، این شانس وجود دارد عکس شما در قسمتهای ابتدایی نشان داده شود.

لینکهای خارجی
لینکهایی هستند که شما بدیگر وبسایتها میدهید یا از دیگر سایتها دریافت میکنید. تاثیر این لینکها برای صفحه اول گوگل به مراتب خیلی مهم تر از لینکهای داخلی است، مخصوصا اینکه اگر از شبکه اجتماعی باشد.

لینکهای داخلی
لینکهای داخلی در واقع لینکهای هستند که باعث اتصال داخلی صحفات مرتبط وبسایت بهم میشوند. بنوعی آن ها را نوعی بک لینک بحساب می آورند اما بک لینک داخلی. نکته ای که باید در آنها در نظر بگیرید، این است انکر تکست لینکهای داخلی باید کلمه کلیدی صفحه مورد نظر باشد و هم چنین ارتباط محتوایی بین صفحات ارتباط داده شده باشد.

سرعت سایت
سرعت وبسایت از عوامل مهمی است که نقش تعیین کننده در قرارگرفتن سایت شما در صفحه اول گوگل دارد. اگر همه موارد بخوبی رعایت شود اما سرعت بارگذاری سایت بالا باشد، نتیجه منفی روی رتبه شما دارد.

تماس با اهوراوب

اگر نیاز به طراحی سایت سایت های خود و یا ایجاد سایت جدید دارید ، کافیست از طریق راه های ارتباطی آخر صفحه با تیم حرفه ای طراحی سایت اهوراوب تماس بگیرید.

صفحه اول گوگل متعلق به شماست !

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.