منو اهورا وب

ضرورت طراحی سایت در دیجیتال مارکتینگ

اهمیت و ضرورت طراحی سایت در دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال به فعالیتهایی که برای تبلیغ محصولات و خدمات با استفاده از ابزار های دیجیتالی شکل میگیرد، می گویند.

در حقیقت همه فعالیت هایی که برای تبلیغ محصولات، خدمات، برند ها و بررسی رفتار مشتری در بستر اینترنت انجام میشود، دیجیتال مارکتینگ محسوب میشود. برخلاف بازاریابی سنتی، مشتریان در دیجیتال مارکتینگ بیشترین اهمیت را دارا هستند.

در حال حاضر تعداد کاربران اینترنتی زیاد شده و همه شرکت های متوجه شده اند که برای موفقیت باید در اینترنت حضور فعال داشت و از فضای آن برای جلب مشتری جدید و معرفی کالا و خدمات خود استفاده کرد . آن ها برای این کار نیاز به استفاده از تکنیک های دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال به شکلی تاثیر گذار دارند.

اهمیت طراحی سایت دیجیتال مارکتینگی

بارها دیده ایم که در طراحی سایت ، وب سایتی که باز طراحی شده است عملکرد نامناسب‌ تری از وب سایت قبلی نشان می‌ دهد. چون وب سایت جدید، به‌ جای در نظر گرفتن مارکتینگ به‌ عنوان یک کل، فقط برای برآوردن یکی از عناصر مورد نیاز کسب و کار در استراتژی دیجیتال مارکتینگ طراحی شده است.

به‌ عنوان‌ مثال، معرفی یک برند جدید، بهبود پتانسیل سئوی سایت آن و یا هر یک از عناصری که در آن زمان خاص در کانون توجه صاحبان کسب و کار قرار دارد. طراحی مناسب وب سایت می‌ تواند تاثیر شگفت انگیزی بر بخش‌ های مارکتینگ شما بگذارد، پس ، توجه به عناصر مختلفی که با هم پیوند دارند حائز اهمیت است.

ضرورت طراحی سایت در دیجیتال مارکتینگ

نکاتی که در طراحی سایت دیجیتال مارکتینگ اهمیت دارد

 

بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو

سئو در طراحی سایت دیجیتال مارکتینگ ، بهترین گزینه و اولین قدم برای دریافت نتایج بهتری از سایت است. این نکته حیاتی و مهم است که سایت شما باید برای موتور های جستجو بهینه‌ سازی شده باشد؛ چون بدون سئو، سایت شانس کمی دارد تا میان خیل عظیم سایت‌ هایی که از قبل بهینه‌ سازی شده و به‌ خوبی در رنکینگ قرار گرفته‌ اند، بالا بیاید.

Link Building

بیشتر از 75% رنکینگ سایت در گوگل مخصوص لینک‌ های ورودی است که از سایت‌ های معتبر به سوی سایت شما هدایت می‌ شود.

گوگل سایت‌ هایی که لینک خریداری می‌ کنند و یا از لینک‌ های اسپم استفاده می کنند را تنبیه و آن‌ ها را از رنکینگ محروم می‌ سازد. سایت‌ هایی که پر از لینک هستند و صفحات متعددی را به لینک‌ هایشان اختصاص داده‌ اند، جزو سایت‌ های اسپم می‌ شناسد و آن ها را از رنکینگ محروم می‌ سازد.

برای تبادل لینک باید سایت‌ هایی را در نظر بگیرید که محتوای باکیفیت و مرتبط تولید می‌ کند و دارای رنکینگ مناسب و محتوای معتبر می باشد.

بازاریابی از طریق ایمیل

شما می‌ توانید با ارسال ایمیل‌ هایی با مطالب مفید وب‌ سایت خود را ترویج دهید. افرادی که در سایت شما برای دریافت ایمیل و اخبار و مقالات ثبت‌ نام می‌ کنند، از مهم‌ ترین منابع شما به حساب می‌ آیند. در ایمیل‌ های خود آدرس سایت بگذارید تا دسترسی به آن آسان و آن‌ ها را تشویق کنید که از سایت شما بازدید نمایند.

در سایت خود حتما به‌ شکل مداوم ، محتوای تازه بگذارید و با ایمیل بقیه افراد را از این محتوا با خبر سازید .

صفحه فرود در طراحی سایت

اگر شما از تبلیغات و یا یکی از روش‌ های دیجیتال مارکتینگ برای ترویج سایت خود استفاده می‌ کنید، هنگام طراحی سایت سعی کنید به طور مداوم بازدید کننده را به صفحه اصلی سایت نفرستید.

صفحه دیگری طراحی کنید که مرتبط با تبلیغ شما باشد و بازدیدکنندگان را به سوی آن هدایت کنید؛ تا به اطلاعاتی را که به خاطر آن جذب شده است، راحت‌ تر دسترسی داشته باشد؛ در نهایت می‌ توانید در این صفحه، اطلاعات و لینکی از بقیه صفحات سایت قرار دهید که برای اطلاعات بیشتر به آن‌ ها مراجعه کند.

ضرورت طراحی سایت در دیجیتال مارکتینگ

طراحی و توسعه وب می‌ تواند اثر زیادی روی بعضی از مهم‌ ترین عناصر استراتژی دیجیتال مارکتینگ شما داشته باشد. به خاطر داشته باشید که باید همه جزییات را مورد توجه قرار بدهید تا هیچ‌ بخشی نقصی نداشته باشند.

همه‌ چیز با یک وب سایت شروع می‌ شود، پس هنگامی‌ که در مرحله اول طراحی سایت هستید، اطمینان پیدا کنید که آن را به نحو احسن انجام می‌ دهید. منافع این کار را در آینده می بینید.

برای طراحی سایت کسب و کار دیجیتال مارکتینگ خود ، میتوانید اهوراوب را انتخاب کنید. ما با پشتیبانی 24 ساعته آماده همکاری با شما در زمینه طراحی سایت هستیم.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.