منو اهورا وب

ضرورت وجود محتوا در سئو

ضرورت وجود محتوا در سئو چیست؟

مدتهاست که اهمیت محتوا در وبسایت ها بر همه ثابت شده و تلاش همگانی فعالان عرصه سایت ، جذب مخاطب به مفهوم عام میباشد. مشکل این است که باوری غلط توسط بسیاری از افراد در این زمینه وجود دارد و آن این است که محتوا یعنی متن و مقاله ؛ بعبارتی تصور میکنند که هرچه مطالب زیادتر تولید کنند ، در راستای سئو اصولی گام برداشته اند.

ضرورت وجود محتوا در سئو : سئو حرفه ای کدام است؟

تولید صفحات زیاد برای سئو حرفه ای و خوب نیست . بهتر آن است که صفحه ورود کاربران یا همان صفحه هدف که از آن تحت عنوان Landing Page یاد میشود و در گوگل رتبه میگیرد را با محتوای درست ، مرتبط و با کیفیت پر کرد تا بهره وری سایت بالا برود . سعی کنید همیشه محتوای بالای 1000 کلمه در وب سایت خود تولید کنید و امتیاز بالا تری بگیرید.

متاسفانه برخی اقدام بساخت صفحات فرعی و درج مطالب بسیار زیاد در فضایی مانند وبلاگ وبسایت میکنند . البته عموما نارضایتی هایی هم دارند که این کار به شکل مطلوب موثر واقع نشده است . دلیل آن است که بمخاطب دقیقا همان چیزی که میخواسته را ارائه نکرده اند . مخاطب خواهان داشتن همه اطلاعات مفید و مورد نیاز بشکل خلاصه میباشد . ما تاکید داریم محتوا باید برای کاربران ساخته شود و نه موتورهای جستجو!

اضرورت وجود محتوا در سئو : همیت قرار دادن عکس در متن

هر متنی که در وبسایت قرار میگیرد، بطور حتم متشکل از تعدادی پاراگراف به همراه فایلهای رسانه ای است. حتما میدانید که قرار دادن عکس در متن، قسمتی جدا نشدنی از بخش فایلهای رسانه ای است که بدون وجود آن ها ، استفاده از بهترین صنایع ادبی در ساختار نوشتار و همچنین حرفه ای ترین مطالب روز، آن طور که باید بازدهی نخواهد داشت ، چون بدون استفاده از عکس، متن جلوه بصری خود را از دست داده و جذابیتی برای کاربران نخواهد داشت.

برای طراحی سایت و سئو سایت های خود از طریق راه های ارتباطی آخر همین صفحه با اهوراوب تماس بگیرید.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.