طراحی سایت آتلیه عکاسی

طراحی سایت آتلیه عکاسی - اهورا وب

طراحی سایت آتلیه عکاسی

طراحی سایت آتلیه عکاسی این روزها روی بورس است . با جستجو کردن در میان آتلیه های عکاسی به راحتی متوجه خواهیم شد که عکاسی ها دیگر مثل قدیم نیستند که در یک فضای بسته کار کنند و مشتریان خاص خود را داشته و با دنیای ارتباطات هم کاری نداشته باشند . امروزه با پیشرفت تکنولوژی همه ی آتلیه ها و عکاسان حرفه ای به سمت طراحی سایت پیش می روند یا به طراحی سایت عکاسی مختص به خودشان کشیده شده اند.

چرا آتلیه عکاسی باید طراحی سایت انجام دهد ؟

با ورود تکنولوژی به همه عکاس ها با موضوعات مختلف نیز به یک طراحی سایت برای آتلیه ی عکاسی خود نیاز دارند. عكاسان و تمام هنرمندان که کارشان مرتبط با عكس است می توانند با درخواست دادن طراحی سايت عكاسی ، برای زمینه فعالیت کاری خود يک طراحی سايت شخصی داشته باشند تا با سایت خود معرفی شوند و نمونه ای از بهترین و برترين نمونه کارها و عكس های خود را در وب سایت خود به نمايش بگذارند تا افرادی که از سایتشان دیدن میکنند با سبک عكاسی و عکس هایشان آشنا شوند.

طراحی سایت آتلیه عکاسی و یک وب سایت عکاسی می تواند بخش های مختلفی داشته باشد ، بخش هایی که با توجه به نیازهای آنها طراحی میشود همانند سابقه فعالیت و رزومه کاری آتلیه ، نمایش انواع عکس های شخصی و نمونه کارهای آتلیه ، به نمایش گذاشتن انواع محصولات قابی و چاپی و … .

طراحی سایت آتلیه عکاسی - اهوراوب
خدمات طراحی سایت
انواع طراحی سایت عکاسی - اهوراوب

انواع طراحی سایت عکاسی چیست؟

طراحی سایت عکاسی به صورت تخصصی می تواند به چند بخش تقسیم شود و برای هر بخش نیز یک طراحی سایت انجام شود مثلا طراحی سایت عکاسی برای عکاسان و یا طراحی سایت عکاسی آتلیه و مخصوص به جشن ها و یا طراحی سایت عکاسی صنعتی و ….

شما با توجه به شغل و حرفه خود و با توجه به نیازی که دارید می توانید از طراحی سایت عکاسی بهره مند شوید و یک  سایت حرفه ای داشته باشید و از آن نهایت استفاده را ببرید.

امروزه ورود کاربران به دنیای اینترنت باعث درگیر شدن عده زیادی از افراد با دنیای فناوری شده و در این میان مشاغل مختلف نیز از قافله عقب نمانده و برای رونق کسب و کار خود سعی در طراحی سایت مرتبط با شغل خود کرده اند و حرفه و هنر عکاسی نیز از این قاعده مستثنی نیست، به جرات می توان گفت طراحی سایت عکاسی به یکی از الزامات بی بدیل این رشته مبدل شده است.

طراحی سایت عکاسی بسته به نوع نیاز عکاس امکانات متفاوتی را در اختیار سفارش دهنده می تواند بگذارد، وجود هر امکانی به معرفی بهتر عکاس و آتلیه عکاسی در دنیای اینترنت منجر می شود.

خدماتی که برای طراحی سایت آتلیه عکاسی می توانید در اختیار مشتری قرار دهید!

طراحی سایت آتلیه عکاسی - شرکت اهوراوب - طراحی سایت اختصاصی

گالری تصاویر

شما در این صفحه می توانید عکس های پروژه های خود را به صورت جداگانه در سایت قرار دهید و آن ها را به زیباترین شکل برای کاربر به نمایش در بیاورید تا آنها با دیدن نمونه کارهای شما شگفت زده شوند.

طراحی سایت آتلیه عکاسی - شرکت اهوراوب

رزرو آنلاین

با طراحی این صفحه مشتریان شما قادر خواهند بود زمان را برای مراجعه به آتلیه عکاسی شما از قبل رزرو کنند و شما می توانید لیست رزرو شده را مشاهده کنید که در همان تایم خدماتی که میخواستند را ارائه دهید.

طراحی سایت آتلیه عکاسی - شرکت اهوراوب - - سئو

لیست قیمت ها

شما می توانید صفحه ای برای نمایش قیمت خدمات خود طراحی کنید تا مشتریان قبل از مراجعه به شما با قیمت ها آشنا شوند و لیست قیمت به مخاطبان کمک میکند که از بین آتلیه عکاسی های دیگر شما را انتخاب کنند. 

طراحی سایت آتلیه عکاسی - طراحی سایت

مطالب دانستنی

شما می توانید یک صفحه برای افرادی که به عکاسی علاقه دارند بگذارید و در آن نکات عکاسی را که بسیار مفید می باشد قرار دهید تا مخاطبان زیادی به سایتتان جذب شوند هرچقدر مطالب جذابتر باشد صد در صد مخاطبان بیشتری برای سایت خود جذب میکنید. 

با طراحی سایت بازدید بیشتری داشته باشید!

طراحی سایت عکاسی برخلاف طراحی سایر سایت ها برخورداری از محیط گرافیکی و ظاهری کاملا متفاوت با دیگر سایت ها را نیاز دارد. این تفاوت باعث جذاب بودن و متفاوت بودن سایت های عکاسی می شود و درنتیجه بازدیدکننده را تبدیل به یک مشتری برای سایت عکاسی می کند ، همچنین باعث می شود که سایت شما روز به روز رشد کند و به برترین سایت عکاسی تبدیل شود که در بین مشتریان خود جذاب و بسیار محبوب خواهد شد.

بهتر است در زمینه طراحی سایت عکاسی با شرکتی در ارتباط باشید که بتواند تمام نیاز های شما را در این زمینه پاسخگو باشد منظور از نیاز شما این است که هم در زمینه ی طراحی سایت بهترین قالب ها را برای شما در نظر بگیرد و هم از نظر سئو برای ارتقاء رتبه ی سایت به شما کمک کند. در نتیجه انتخاب یک شرکت مناسب بسیار مهم است پس دقت لازم را در این زمینه داشته باشید.

این روزها افراد زیادی در اینترنت فعالیت می کنند و به دنبال نیازهای خود می گردند اگر شما هم می خواهید نیازهای مشتریان خود را از طریق اینترنت برطرف کنید و کار را برایشان راحت تر کنید می توانید یک وب سایت طراحی کنید و نمونه کارهای خود را در آن قرار دهید.

طراحی سایت عکاسی - اهوراوب

مراحل طراحی سایت

طراحی سایت آتلیه عکاسی مراحل - اهوراوب

طراحی سایت دارای مراحل مشخصی می باشد که یکی از پس دیگری باید در زمان مشخص پیاده سازی بشود در زیر با این مراحل بیشتر آشنا خواهید شد:

1- نوع وب سایت: اولین چیزی که باید به آن توجه داشته باشید نوع وب سایت می باشد. انواع وب سایت شامل استاتیک، داینامیک، نیمه داینامیک می باشد. در سایت ایستا طراحی وب یک بار به کمک کدهای HTML و CSS انجام می شود در این نوع سایت ها خیلی کم اتفاق می افتاد که بخواهید تغییراتی در آن انجام بدهید یعنی شما سالی 1 یا 2 بار کافیست محتوا را ویرایش کنید. از مزایای این نوع وب سایت سرعت بارگذاری آن می باشد به همین علت موتور جستجو گوگل به سرعت به این نوع وب سایت ها رتبه می دهد. سایت ایستا از نظر هزینه نیز نسبت به نوع دیگر مناسب تر می باشد و رعایت سئو نیز در این نوع وب سایت ها به مراتب راحت تر می باشد.

2- برنامه ریزی برای طراحی سایت: اولین گام در طراحی سایت برنامه ریزی می باشد. شما باید مشخص کنید که امکاناتی در وب سایت خود می خواهید به مشتری ارائه بدهید و چه نیازهای کاربر را می توانید از طریق وب سایت برطرف کنید.

3- تحقیق و بررسی محتوای وب سایت: بعد از آن که امکانات وب سایت شما مشخص شد به بررسی محتوای وب سایت و ارائه هر چه بهتر آن ها صحبت خواهد شد. محتوا یک وب سایت می تواند شامل متن، تصاویر، اطلاعات تماس و آدرس، درباره ما، نمونه محصولات و خدمات و… باشد.

4- زدن طرح اولیه وب سایت: طرحی گرافیکی قبل از طراحی سایت اصلی به شما ارائه داده می شود که در آن صفحاتی مانند صفحه اصلی، درباره ما، تماس با ما و… کلیه بخش های یک وب سایت وجود دارد. این طرح را به شما نشان داده خواهد شد تا در صورت تایید طراحی سایت شروع شود.

5- طراحی قالب وب سایت: شرکت اهوراوب با توجه که طرح اولیه که مورد تایید شما واقع شده است شروع به طراحی برگه های یک وب سایت می کند و که تمام ملاک های یک طراحی ایده آل را رعایت می کنند.

6- کدنویسی سایت: ما بعد از دریافت طرح نهایی کدنویسی را آغاز خواهیم کرد. کدنویسی باید با توجه و دقت بالایی انجام بشود تا بتوان بهترین نتیجه را از وب سایت دیافت کرد.

7- وارد کردن اطلاعات اولیه در سایت: پس از آن که کدنویسی به پاپان رسید مرحله وارد کردن اطلاعات درون سایت شروع می شود. زمانی که اطلاعات درون وب سایت بارگذاری بشود برخی خطاهای وب سایت هم مشخص خواهد شد که می توان آن ها را شناسایی کرد و به رفع آن ها پرداخت.

8- تست سایت: پس از وارد کردن اطلاعات درون یک وب سایت نوبت به خرید یک هاست می زسد با تهیه هاست سایت به طور کامل در ختیار شما قرار خواهد گرف تا به عنوان مدیر وب سایت بتوانید بر روی آن کار کنید. چنان شما در این مدت احساس کردید که وب سایت شما نیاز به تغییرات دارد می توانید با شرکت ما مطرح کنید تا بتوانیم تغییرات جدید را برای شما اعمال کنیم.

9- تحویل وب سایت و آموزش کار با آن: پس از آن که تمام مراحل طراحی سایت به کلی به اتمام رسید ما برای شما یک جلسه ی دو ساعت برگزار خواهیم کرد و در آن آموزش های لازم برای کار با پنل وب سایت را به شما خواهیم گفت. پس از آن که شما توانستید با پنل مدیریتی خود کار کنید در مدت یک هفته سایت شما به طور کامل روی دامنه ی اصلی به اجرا در خواهد آمد و کاربران می توانند وارد وب سایت شما بشوند.

مراحل طراحی سایت آتلیه عکاسی - شرکت اهوراوب
سوالات متداول طراحی سایت آتلیه عکاسی

چند سوال که باید از شرکت طراحی سایت بپرسید!

این روزها هر شرکت طراحی سایت که می شناسید می تواند تمام کارهای مربوط به طراحی سایت را انجام بدهد. این کارها خدمات سئو تا پیشتیبابی را شامل می شود. برای پیدا کردن یک شرکت طراحی سایت حرفه ای باید این سوالات را از آن ها بپرسید:

1- چگونه نمونه کارهای شما را ببینم؟ یک شرکت حرفه ای در زمینه طراحی سایت در وب سایت خود از نمونه کارها استفاده می کند تا کاربران با آن نمونه کارها آشنا بشوند و به توانایی و روش کار آن ها پی ببرند.

2- از چه تکنولوژی برای طراحی و پیشتیبانی وب سایت استفاده می شود؟ یک شرکت حرفه ای در زمان گذاشتن جلسه با شما درباره طراحی و پشتیبانی وب سایت شما اطلاعاتی را به شما ارائه خواهد داد. آن ها باید درباره معایب و مزیت های وردپرس، جوملا به شما اطلاعات کامل را ارائه بدهند.

3- خدمات سئو آن ها چگونه می باشد؟ آن ها باید درباره ی تکنیک هایی که برای سئو انجام می دهند به شما اطلاعات کامل را بدهند و بگویند از چه استراتژی برای بهبود رتبه سایت در گوگل استفاده می کنند.

4- قیمت و شرایط پرداخت چگونه می باشد؟ بهتر است قبل از هر چیز درباره ی قیمت بحث کنید. اگر شرکت طراحی سایت برای شما یک سایت جدید را طراحی می کند باید از آن ها بپرسید که آیا هزینه ی هاست و دامنه را هم باید بپردازید یا خیر.

5- چگونه امنیت وب سایت را تامین می کنند؟ باید از آن ها بپرسید راهکارشان در زمان مشکلات سایت و هک شدن چه می باشد و چه قدر سریع می توانند مشکل را برطرف کنند.

طراحی سایت عکاسی با ظاهری متفاوت را به ما بسپارید ! 

اگر می خواهید یک سایت منحصر به فرد طراحی کنید و از رقبای خود جلو بزنید کافیست با تیم اهورا وب در ارتباط باشید تا بهترین نتیجه را برای شما به عمل آورند. یک سایت عکاسی متفاوت برای شما طراحی می کنیم و در زمینه ی سئو بهترین ها را به شما ارائه می دهیم تا سایتتان در رتبه های اول گوگل نمایش بگیرید.

تیم تخصصی اهوراوب دارای یک سال پشتیبانی رایگان است و پیگیر تمام مشکلات سایت شما خواهد بود، کافیست با اطمینان کامل طراحی سایت خود را به ما بسپارید. برای تماس مستقیم و دریافت مشاوره ، استعلام قیمت روی دکمه ی زیر کلیک کنید.