منو اهورا وب

طراحی سایت آرایشگاهی

طراحی سایت برای آرایشگاه 

آیا تابحال به فکر طراحی سایت آرایشگاهی برای سالن خود افتاده اید؟

برای صنف آرایشگران جذب مشتری معمولا از طریق تبیلغات صورت میگیرد. تبلیغ معمولا به وسیله چاپ و پخش تراکت یا کارت ویزیت در میان مردم است. از طرفی مردم امروزه دنبال همه چیز در اینترنت میگردند و این مسئله کار را برای آرایشگران کمی سخت میکند. دیده شدن در میان وب سایت ها و شبکه های اجتماعی در دنیای امروز راه بهتری برای تبلیغ است تا زحمت و دردسر چاپ تراکت و پخش کردن آن.

مردم با گسترش اینترنت روشهای قدیمی را کنار گذاشته اند و راه های راحتی برای آنها وجود دارد. آرایشگاه ها و خدمات زیبایی هم از این امر مستثنی نیستند. اما اولین و مطمئن ترین راه برای جذب مشتری طراحی سایت آرایشگاهی است.

طراحی سایت آرایشگاهی نسبت به انواع راه های تبلیغاتی هزینه کمتری دارد. بازده این روش تبلیغ اما بسیار بالاتر است. اینکه شما را در میان رقیبان بشناسند برای شما حتما یک امتیاز محسوب میشود. اما مزایای طراحی سایت برای آرایشگاه تنها این نیست. اگر طراحی وب سایت شما اصولی انجام گیرد میتواند خیلی به نفع حرفه شما تمام شود.

طراحی سایت باید اصولی و استاندارد باشد. باید متناسب با فضای کاری شما و سلیقه مشتریان طراحی انجام گیرد. بهتر است در طراحی وب سایت کاربر پسند بودن را مدنظر قرار دهید. کیفیت و زیبایی برای سایت را هیچ وقت فدای یکدیگر نکنید.

مطالب پر بازدید : طراحی سایت تخصصی

تبلیغات گوگلی ارزان

طراحی سایت برای موبایل فروشی

اهوراوب - طراحی سایت آرایشگاهی

ویژگی های سایت آرایشگاهی 

اطلاعات شما به عنوان صاحب سالن باید کامل در سایت ذکر شود. گواهینامه ها و پروانه کسب و کار شما بهتر است روی سایت قرار بگیرد. لیست کاملی از خدمات شما باید در سایت باشد تا مشتری به راحتی آنرا نتخاب نماید. میتوانید نمونه کارهای خود را روی سایت قرار دهید. به این ترتیب تصمیم گیری برای مشتریان آسان تر است. مزیت قرار دادن نمونه کار روی سایت این است که زمان کمتری از شما برای جذب مشتری میگیرد.

برای طراحی سایت آرایشگاهی میتوان امکان رزرو آنلاین هم در نظر گرفت. میتوانید صفحات مختلفی را برای خبرهای جدید، تخفیف در مناسبت های خاص یا معرفی محصولات جدید آرایشی و … در نظر بگیرید. میتوان برای مشتری امکان پرداخت آنلاین، مشاوره آنلاین و نظرسنجی را از طریق سایت فراهم کرد.

برای سایت آرایشگاهی خود میتوانید یک صفحه را به نمایش فیلم آموزشی یا نمونه کارهای خود که به صورت فیلم تهیه شده اختصاص بدهید. امکان لینک دهی به صفحات شما در شبکه های اجتماعی هم در سایت وجود دارد. این مزیت شانس دیده شدن شما را در صفحات اول گوگل بیشتر میکند.

میتوانید فیلمهای مختلف آموزشی و آرایشگاهی را در سایت بارگذاری کنید. حتی هرکدام از همکاران شما در سایت میتواند صفحه مخصوص به خودش را داشته باشد. این مزیت ارتباط با مشتری را آسان تر میکند. تمام اطلاعات شما در سایت ذخیره میشود و در هر زمان توانایی دسترسی به آنها را خواهید داشت.

طراحی سایت آرایشگاهی اهوراوب طراحی سایت اختصاصی

نکات مهم در طراحی سایت آرایشگاه

برای هر صنفی قرار گرفتن در بالا ترین رتبه در میان رقیبان اهمیت زیادی دارد. طراحی سایت اختصاصی حرفه شما میتواند توان  رقابتی شما را افزایش دهد. مشتریان امروزه بیشتر با اینترنت سروکار دارند و مهم است که بتوانند شما در اولین جست و جوهای خود در میان خدمات زیبایی و آرایشگاهی بیابند. پس باید به سئو سایت هم اهمیت بدهید.

برای سئو سایت باید یک کلمه کلیدی را در نظر گرفت و این کلمه بهتر است همانی باشد که بیشتر جست و جو میشود. مثلا اگر یک آرایشگاه در تهران هستید بهتر استوری یک خدمت منحصر به فرد در سالن خود مثل مرکز کاشت مژه در تهران کار کنید. یا میتوانید برای یک منطقه خاص در تهران که محل فعالیت شماست مثل آرایشگاه در نیاوران یا سالن عروس در نیاوران بیشترین فعالیت را در زمینه سئو داشته باشید. باید کلمه کلیدی شما مرتبط و ویژه باشد تا کار شما را در گوگل آسان تر کند.

ممکن است خدمات سالن شما منحصر به خود شما باشد. یا خدمتی خاص و متفاوت با دیگران ارائه دهید. بهتر است بدانید این مسئله به بالارفتن رتبه شما کمک زیادی میکند. پس مشخصات و ویژگی های آن خدمت را حتما در سایت ذکر کنید. بهتر است یک صفحه اختصاصی برای آن در نظر بگیرید. مثلا اگر آموزش آرایشگری در کنار کارهای دیگر شما انجام میشود بهتر است شیوه برگزاری کلاسها و ساعت آنرا به درستی در سایت ذکر کنید.

نکته مهم دیگر گرافیک سایت است. طراحی سایت آرایشگاهی باید جذاب و شیک به نظر برسد و حتی نماد یا رنگ مناسب با سالن شما در آن به کار برود. سایت نباید خسته کننده باشد تا مشتری جذب شده و از امکانات آن استفاده نماید.

مطالب پر بازدید :

اصول بودجه بندی هزینه تبلیغات گوگلی  

گوگل ادسنس و در آمدزایی از آن

طراحی سایت فروشگاه قطعات خودرو

طراحی سایت آرایشگاهی طراحی سایت اختصاصی اهوراوب

طراحی سایت حرفه ای در تهران 

برای داشتن یک سایت حرفه ای و زیبا با تیم اهورا وب در ارتباط باشید. یک سایت مناسب با کسب و کار شما تنها با سئو مناسب قابلیت دیده شدن دارد. پس باید کار را به حرفه ای ها بسپارید تا بهتر دیده شوید. در دنیای تبلیغات حضور وب سایت ها تاثیر زیادی در ساختن برند و حذب مشتری دارد. پس همین حالا برای طراحی سایت آرایشگاهی خود با ما تماس بگیرید. تیم اهوراوب متخصص در زمینه تبلیغات گوگلی و تولید محتوا و … آمده همکاری با شما عزیزان است. امکان مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت ما در لینک زیر برای شما وجو دارد. همچنین با کلیک بر روی لینک تماس میتوانید با ما در ارتباط باشید.

One Comment

  • ناشناس

    مطلبتون عالی بود. الان دیگه همه چیز فقط تو فضای مجازی خلاصه میشه مخصوصا مشاغلی مثل آرایشگاه و سالن که مستقیم با زیبایی سرو کار دارن و مشتریاشون رو اکثرا از اینترنت می گیرن

Post A Comment