طراحی سایت آژانس مسافرتی

طراحی سایت آژانس مسافرتی

با طراحی سایت آژانس مسافرتی و گردشگری شما می توانید همه خدمات آژانس مسافرتی، آژانس هواپیمایی و مرکز گردشگری خود مانند رزرو تور، رزرو بلیط، رزرو هتل، درخواست ویزا و …. را در 24 ساعت شبانه روز در اختیار مشتریان قرار دهید و در جستجوها به واسطه سئو در صفحه ی اول گوگل دیده شوید.
صنعت گردشگری این روزها بسیار در کشور مورد توجه قرار گرفته است.آنچه می تواند شما را در جذب مخاطبان (مشتریان) موفق سازد،بهره مندی از سایت(پورتال) پویا، واکنش گرا و بر مبنای نیازها و اهدافتان است. ما به این منظور برای شما پیشنهاد موثری خواهیم داشت که موجب تحول و توسعه کسب و کارتان می شود.

طراحی سایت آژانس هواپیمایی - سئو

ویژگی های عمومی طراحی سایت آژانس مسافرتی

چند ویژگی عمومی به عنوان پیش فرضهای طراحی سایت آژانس هواپیمایی (توریسم، اطلاعات تورها و … ) وجود دارد که در ادامه تعدادی از عناوین آنها آمده است:

– لازم است در پورتال، طبقه بندی و چیدمان اطلاعات بر مبنای معماری از پیش تعریف شده انجام شود .
– اطلاعات هر تور در قالب یک پکیج از آغاز تا پایان برای مخاطب عرضه می گردد .
– خدمات آژانس مسافرتی به بهترین شکل به مخاطب معرفی شود .
– تورهای داخلی و تورهای خارجی، تورهای لحظه آخری، تورهای مناسبتی ویژه(تور نوروز، تور تابستانی و … ) در پورتال اطلاع رسانی و به بهترین شکل برای مخاطبین عرضه می شود .
– بانک اطلاعات صنعت توریسم و گردشگری کشور، مناطق هدف و سایر اطلاعات کاربردی و اطلاعات سفر در پورتال ایجاد و تکمیل اطلاعات گردد .
– امکان توسعه زیرساختهای فعلی در آن پیش بینی می شود .

و مهمتر از همه اینکه از فناوریها و ترفندهای به روز SEO در آن بهره گیری شود تا مخاطبین با جستجو در اینترنت به آسانی سایت آژانس و خدمات شما را بیابند.

امکانات طراحی سایت آژانس مسافرتی

طراحی سایت آژانس مسافرتی - طراحی سایت اختصاصی

تورهای داخلی

معرفی کامل تورهای داخلی یا جزئیات کامل و فروش آنلاین تور و دریافت کد رهگیری و پکیج

طراحی سایت آژانس مسافرتی - طراحی سایت ریسپانسیو

تماس با ما

اطلاعات کامل درباره آژانس مسافرتی، تلفن، آدرس، اطلاعات کارفرما برای ارتباط راحت مشتری با شما در این برگه گذاشته خواهد شد.

طراحی سایت آژانس مسافرتی - سئو

اخبار سایت

در ارتباط با سایت هر گونه اخباری که وجود داشته باشد را می توانید درون برگه اخبار سایت قرار دهید.

طراحی سایت آژانس مسافرتی - طراحی سایت ارزان

فروش بلیط هواپیما

از امکانات موجود در وب سایت آژانس مسافرتی فروش بلیط هوپیما داخلی و خارجی به صورت آنلاین می باشد.

طراحی سایت آژانس مسافرتی - طراحی سایت

رزرو هتل

امکان رزرو هتل بین المللی و داخلی با اتصال به سیستم رزرواسیون جهانی و سیستم رزرو آنلاین

طراحی سایت آژانس مسافرتی - اهوراوب

درگاه پرداخت آنلاین

جهت پرداخت مبلغ تور و بلیط می توان از طریق اینترنت و کارت های شتاب انجام داد.

طراحی سایت آژانس مسافرتی - طراحی سایت - اهوراوب

پیگیری خرید

مسافر می توانید خرید تور و بلیط خود را از طریق پنل خود پیگیری کنید و به اطلاعات آن دسترسی داشته باشد.

طراحی سایت آژانس مسافرتی - طراحی سایت حرفه ای

تورهای خارجی

معرفی تورهای خارجی با جزئیات کامل و امکان فروش آنلاین تور و دریافت کد رهگیری و پکیج

طراحی سایت آژانس هواپیمایی - سئو - طراحی سایت

ویژگی های طراحی سایت آژانس مسافرتی چیست؟

میدانیم که طراحی وب سایت آژانس مسافرتی خصوصیات منحصر به خود را دارد. در نتیجه در طراحی سایت برای هر آژانس هواپیمایی باید ایده پردازی و خلاقیت را لحاظ کرد.

محتویات سایت شما باید راجع به هر موضوعی  باشد. متن ها و مقاله های شما از ارائه اطلاعات محل اسکان و معرفی نقاط گردشگری و مطلع بودن از مناطق جغرافیایی گرفته تا سرویس های رفت و برگشت میتواند گسترده باشد. دلیل ارائه این مطالب مشخص است، برای اینکه نیاز ضروری مشتریان و افرادی که به سایت شما مراجعه می کنند را رفع کنید و مشتریان و بیننده ها با دیدن اطلاعات مفید سایت شما به مشتری ثابت تبدیل می شوند.

واضح است که یافتن سریع و راحت همه موضوعات دلخواه برای بسیاری از علاقه مندان میتواند مفید واقع شود. بنابراین در طراحی سایت گردشگری و قراردادن محتوای سایت باید نیاز مشتریان را در نظر بگیرید تا بازدید کنندگان سایت شما را به مشتریان وفادار تبدیل کند. دلیلش را می دانید؟ دلیش این است که وقتی محتویات سایت شما جامع و کامل است و بیننده ها با دیدن اطلاعات مورد نظر خود در سایت شما حس خوبی به آن ها دست می دهد. نتیجه این حس خوب اعتماد به سایت آژانس مسافرتی شما می رسد.

سفارش طراحی سایت آژانس هواپیمایی

چه عواملی باعث موفق بودن یک طراحی سایت آژانس مسافرتی می شود؟

1- نحوه طراحی سایت آژانس گردشگری و مسافرتی: با داشتن یک قالب متفاوت و منحر به فرد می توان خدمات مختلفی از جمله رزرو بلیط، رزرو هتل، رزرو تور و.. را در اختیار مشتریان عزیز با نحوه دسترسی راحت قرار داد. هدف اصلی بیشتر آژانس های مسافرتی از طراحی سایت این است که خدمات شرکت را از طریق اینترنت معرفی کنیم ، این راه برای معرفی امکان خاص گردشگری می تواند مفید واقع شود تا کسی که قصد رزرو تور دارد از جاهای دیدنی آن آگاه شود ، بتواند عکس های آن مکان دیدنی را به صورت گالری ببیند تا از انتخاب خود مطمئن شود، پس نحوه طراحی سایت آژانس گردشگری می تواند تاثیر بسزایی داشته باشد.

2- قراردادن امکان پرداخت آنلاین در طراحی سایت آژانس گردشگری: اینترنت می تواند بستر مناسبی برای جذب مشتری باشد به این علت که هر کس دنبال هرچی که باشد در اینترنت جستوجو می کند و مطلب مد نظرش را پیدا می کند به همین دلیل شرکت ها مختلف برای طراحی سایت اقدام می کنند. بنابراین وقتی مشتری ببیند که امکان پرداخت آنلاین در سایت وجود دارد لبخند رضایت بر لبهایش مینشیند و برای رزرو هتل ، بلیط و تور مورد نظر همان لحظه اقدام می کند و شما هم از این طریق می توانید یک منبع درآمد جداگانه داشته باشید.

3- ایجاد دسته بندی برای موضوعات مختلف در طراحی سایت آژانس گردشگری و مسافرتی: شما می توانید وب سایتتان را به چند دسته تقسیم کنید به عنوان مثال می توانید یک بخش را مختص به قراردادن تورها و پکیج های تخفیفاتی ، مناسبت ها و … برای بازدیدکنندگانتان قرار دهید و به آن ها معرفی کنید تا بتوانند با مشاهده اطلاعات دقیق تور مورد نظرشان را به راحتی انتخاب کنند. یک دسته بندی دیگر که می توانید در سایتتان قرار دهید جدا کردن تورهای خارجی از داخلی که این دسترسی برای کاربران بسیار مفید خواهد بود چون هرکسی بخواهد تورهای خارجی را نگاه کند به بخش مورد نظر مراجعه می کند ، تور مورد نظرش را می یابد و رزرو می کند ، سایر دسته های دیگر که بستگی به نظر و خدماتی که شما می خواهید در اختیار مشتریان قرار دهید، دارد.

طراحی سایت آژانس مسافرتی - اهوراوب - سئو

طراحی سایت آژانس مسافرتی و گردشگری را می توانید به ما بسپارید!

برای اینکه یک طراحی سایت آژانس مسافرتی متفاوت و خاص داشته باشید می توانید با شرکت ما در ارتباط باشید. شرکت اهورا وب شما را در زمینه ی طراحی سایت و سئو با الگوریتم های جدید راهنمایی می کند تا یک سایت متفاوت داشته باشید.

طراحی سایت آژانس مسافرتی نیاز به تجربه دارد که به راحتی همان چیزی که مد نظرتان است را در اختیار شما قرار دهد پس شرکت اهورا وب می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. برای تماس با اهورا وب کافیست روی دکمه ی زیر کلیک کنید.