منو اهورا وب

طراحی سایت آژانس گردشگری

طراحی سایت آژانس گردشگری

در دنیای امروز که اکثر کارها مانند خرید و سفارش محصول و پرداخت هزینه و … همه و همه از طرق اینترنت و وب سایت ها انجام میشود، طراحی سایت آژانس گردشگری برای آژانس هاس مسافرتی و مدیران آنها نیز ضروری است.

رقابت در عرصه گردشگری بین آژانس های برگزار کننده تورهای مسافرتی بسیار شدید است. اگر به دنبال این هستید که توان رقابتی خود را افزایش دهید و سود خود را از این کسب و کار زیاد کنید، بهتر است به فکر طراحی سایت باشید.

راه اندازی یک وب سایت که در آن درباره کشورهای مقصد، جاذبه های گردشگری آنها و ویژگی تورها و … اطلاعات کافی و مناسبی در اختیار کاربر قرار دهد میتواند برای شما یک موعبت باشد. چه بهتر که از طریق همین سایت بلیت ها رزرو شوند و پرداخت هزینه سفر انجام گیرد.

زیرا تعداد مراجعات حضوری و پرداخت های حضوری را کم میکند و همه چیز سریعتر و راحت تر خواهد بود. اما این مزیت تنها متوجه شما نیست و میتواند برای همه مسافران و علاقمندان به سفر مفید و مورد استفاده باشد. زیرا در اولین فرصت اطلاعات خود را به دست می آورند و بدون از دست دادن وقت بلیت را تهیه میکنند.

برای کاربردی تر کردن سایت میتوانید آنرا در چند زبان مختلف ارائه دهید. طراحی سایت چند زبانه میتواند مسافران و گردشگران را از هر جای دنیا به سایت شما سرازیر کند و در صورت دادن اطلاعات مفید، ترافیک سایت بالا خواهد رفت. تنها کافی است اطلاعات و مطالب سایت به روز و صحیح باشند و همچنین قالب ساده و زیبا برای سایت انتخاب کنید.

طراحی سایت آژانس گردشگری - شرکت اهورا وب

نکات مهم در طراحی سایت گردشگری 

طراحی سایت آژانس گردشگری به تنهایی کافی نیست و باید نکات مهمی را درباره طراحی آن بدانید. اولین نکته مهم این است که بررسی کنید، هدف شما از راه اندازی چنین وب سایتی چیست و کدام نیازها را از آژانس شما و کاربران اینترنت رفع میکند.

معولا یکی از اصلی ترین کاربردهای طراحی سایت گردشگری، معرفی خدمات شرکت شما به مشتریان و بازدید کنندگان است. کلیه کارهایی که همیشه به صورت حضوری و معمول در آژانس های مسافرتی انجام میگیرد، مانند رزرو بلیط، اطلاعات تورها، اطلاعات هتل ها و رزرو اتاق و در نهایت پرداخت هزینه، حالا از طریق وب سایت امکان پذیر خواهد بود.

در کنار این کارکردهای اصلی میتوانید امکان تاریخی و گردشگری را به صورت اختصاصی معرفی کنید. بهتر است اطلاعات کامل و خوبی به همراه عکسهای باکیفیت در سایت قرار گیرد تا برای مخاطب مفید و حذاب باشد.

امکان پرداخت آنلاین یکی از مهمترین امکاناتی است که در اختیار شما قرار میگیرد. معمولا چنین قابلیتی برای طراحی سایت فروشگاهی کاربرد دارد و خرید و فروش را آسان تر خواهد کرد. به این ترتیب مشتری آژانس شما میتواند بعد از بررسی شرایط تور، رزرو تور و اتاق، به راحتی به صورت آنلاین هزینه را پرداخت نماید.

برای امنیت بیشتر و سهولت در کارها، بهتر است امکان ایجاد پنل کاربری برای مشتری فراهم شود و تمام پرداخت ها و اطلاعات سفر در آن بخش قرار گیرد. با دادن پسوورد و نام کاربری کار شما هم برای پیگیری سفرها و پرداخت ها آسان تر خواهد بود. وجود درگاه پرداخت اینترنتی میتواند به میزان زیادی در محبوبیت سایت موثر باشد و کاربرپسند بودن آن را افزایش دهد.

مطالب پیشنهادی برای مطالعه بیشتر :

نکات طراحی سایت کاربر پسند
طراحی سایت مطابق با اصول سئو
نکاتی در مورد سئو سایت که باید بدانید!

طراحی سایت آژانس گردشگری - طراحی سایت - شرکت اهوراوب

سئو سایت گردشگری

بعد از طراحی سایت آژانس گردشگری، نوبت به سئو کردن و بهینه سازی سایت برای موتورهای جست و جو میرسد. موفقیت شما و افزایش بازدید از سایت وابسته به سئو و رعایت اصول آن است.

مهم است که کاربران در اولین جست و جوهای خود برای تور مورد نظر که از سمت آژانس شما ارائه میشود، به سایت شما دسترسی داشته باشد. این یعنی باید یک کلمه کلیدی انتخاب کنید و از آن در عنوان ها، صفحه های اصلی سایت و مطالب استفاده نمایید.

به طور مثال اگر بیشترین فروش آژانس شما از تور استانبول است، باید لینک سازی و تولید محتوا و سئو روی این کلمه کلیدی انجام گیرد. آنگاه مشتری با سرچ کلمه “تور استانبول” به سایت شما میرسد و از آژانس شما این تور را رزرو خواهد کرد.

دقت داشته باشید باید اصول سئو به درستی رعایت شود و این کار قدری زمان بر خواهد بود. اگر میخواهید نتجیه مطلوب را از سایت به دست بیاورید، بهتر است با شرکت طراحی وب سایت مطمئن کار کنید و از افراد کاهر و مسلط در این زمینه کمک بگیرید.

استفاده از روش های سئو کلاه سیاه و دور زدن قوانین گوگل در کوتاه مدت رتبه سایت را بالا میبرد، اما به ناگهان سایت را اسپم و از دسترس خارج خواهد کرد. این کار بودجه شما را برای طراحی سایت به هدر خواهد داد و شما متحمل ضرر میشوید.

طراحی سایت آژانس گردشگری - طراحی سایت اهوراوب
طراحی سایت آژانس مسافرتی خود را به ما بسپارید !

برای اینکه بازدید سایت را بیشتر کنید، از مطالب مفید و موثق استفاده کنید و اطلاعات کافی را در اختیار مشتری بگذارید. بهتر است به فکر نمایش سایت روی نمایشگرهای مختلف و موبایل و تبلت نیز باشید. زیرا اکثر کاربران این روزها از این وسیله ها برای جست و جو استفاده میکنند و اگر نمایش سایت شما روی این نمایشگرها مطلوب باشد، بازدید بالاتر خواهد رفت.

یکی از مواردی که سایت شما را به جایگاه بالاتری نزد موتورهای جست و جو میرساند، همین کاربر پسند بودن سایت است. پس بهتر است از ابتدا طراحی سایت ریپسانسیو انجام دهید تا ترافیک مناسب را برای سایت خود جذب کنید.

همکاران ما در شرکت اهوراوب آماده اند تا مطابق با استاندارهای گوگل شروع به راه اندازی و طراحی سایت برای مجموعه شما بنمایند. برای مشاوره و اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق لینک های موجود در صفحه با ما در ارتباط باشید و از همکاران ما در این زمینه کمک بگیرید.

Post A Comment