طراحی سایت اداری ، مستلزم رعایت نكات ویژه ای می باشد. ادارات دولتی بر پایه ارائه خدمات، سازمان یافته تشكیل شده اند، لذا در طراحی سایت اداری می بایست به موضوع ارائه خدمات الكترونیكی از طریق وب سایت به شهروندان و مخاطبان توجه خاصی داشت.
گروه سایت سازی فناوری اطلاعات سراج با سابقه فراوان در طراحی سایت و بهینه سازی سایت ، خدمات كاملی را در طراحی سایت اداری ارائه می نماید.

با توجه به اینكه هدف از طراحی سایت اداری، ارائه خدمات الكترونیكی مطلوب جهت افزایش راندمان كاری و همچنین كاهش تردد در ادارات مختلف می باشد، لذا طراحی سایت و بهینه سازی سایت این ادارات باید به گونه ای انجام شود كه، علاوه بر اطلاع رسانی مطلوب، بتواند به بهترین نحو از طریق طراحی فرم های الكترونیكی، ارتباط بین مخاطبان و این ادارات را تسهیل نماید، كه گروه سایت سازی با توجه به سابقه درخشان، در این زمینه، می تواند انتخاب مناسبی در این رابطه باشد.
معمولا در طراحی سایت اداری، طراحی سایت اداری سازمانی و یا طراحی پورتال به بحث امنیت توجه زیادی می‌شود و وب دیزاین نیز در طراحی سایت اداری خود بحث امنیت را رعایت و وب سایت های با امنیت بالا برای مشتریان ایجاد می‌کند.
و اما موارد و امکاناتی که بایستی یک سایت اداری داشته باشد:
اسلایدر مطالب ویژه
بخش اخبار و اطلاعیه ها
نظرسنجی
بخش فایل ها و دانلود
گالری تصاویر
بخش پشتیبانی
بخش پیشنهادات و انتقادات
بخش درباره اداره
بخش تماس با اداره
پروژه ها اقدامات اداره
بخش اوقات شرعی