منو اهورا وب

طراحی سایت اصولی و استاندارد

طراحی سایت اصولی و استاندارد با اهوراوب

سال ها پیش زمانی که شبکه جهانی وب بوجود آمد شاید کمتر کسی تصور می کرد که روزی ، میلیارد ها طراحی سایت به شکل کنونی وجود داشته باشد و اکثر کسب و کارها بر پایه وبسایت باشند.

شبکه جهانی وب امروزه برخلاف اوایل که فقط برای مقاصد نظامی کاربرد داشت گسترش چشمگیری داشته و برای ارتباطات و مقاصد دیگر سایت هایی نظیر طراحی سایت آموزشی و طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت فروشگاهی بوجود آمده است.
اما آیا با وجود این تعداد طراحی وبسایت هر سایتی می تواند در این فضای گسترده موفق باشد. طبیعتاً طراحی سایت امروز باید از استاندارد ها و مؤلفه هایی پیروی کند تا قابلیت رقابت داشته باشد.
برای طراحی وب سایت خوب نه تنها بخش دیداری آن مهم است، بلکه قابلیت استفاده و سودمندی آن وبسایت نیز، از اهمیت زیادی برخوردار است.

عوامل موفقیت و یا شکست وبسایت

این عوامل می تواند موفقیت یا شکست یک وبسایت را مشخص کنید. از آنجا که بازدید کننده سایت تنها شخصی است که بر روی ماوس کلیک می‌کند، و بنابراین همه چیز می تواند به او وابسته باشد، طراحی کاربر محور بعنوان یک رویکرد استاندارد، برای طراحی سایت موفق و کارآمد مورد استفاده قرار می گیرد.

بطور کلی اگر ویژگی در سایت شما وجود داشته باشد که کابران نتوانند از آن استفاده کنند، انگار آن ویژگی بطور کل وجود ندارد.

برای استفاده صحیح از این اصول، ابتدا باید نحوه تعامل کاربران با وبسایت‌ ها، چگونگی فکر آن‌ ها، و الگو های اصلی رفتار کاربران را درک کنیم.

تماس و ارتباط با اهوراوب

اهوراوب یکی از شرکت های تخصصی در زمینه طراحی سایت برای انواع مشاغل است و تجربه بالای این کادر فنی به شما کمک میکنند هرچه سریعتر از رقیبان پیشی بگیرید.

راه های ارتباط با اهوراوب در قسمت پایانی سایت درج شده است.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.