منو اهورا وب

طراحی سایت و امکان ارتقای وب سایت

طراحی سایت و امکان ارتقای وب سایت

طراحی سایت و امکان ارتقای وب سایت به همراه خدمات بهینه سازی و تولید محتوا را از شرکت اهوراوب بخواهید. ما اینجا تمام خدمات مربوط به سایت از مشاوره و طراحی سایت تا بالابردن رتبه و نگهداری و پشتیبانی سایت را برای شما انجام میدهیم.

اگر میخواهید همین حالا شروع به طراحی سایت و راه اندازی آن کنید و یا سایتی دارید که نیاز به بروز رسانی و ارتقا دارد، میتوانید از خدمات ما استفاده کنید. یک وب سایت را میتوان مانند یک ماشین تعریف کرد.

تا زمانی خوب کار میکند که شما مدام به آن رسیدگی میکنید. باید برای سایت تولید محتوا جدید یا بروزرسانی محتوای پیشین صورت بگیرد. همچنین خدمات دهی و استفاده از سایت برای کاربران آسان و کاربردی باشد.

لازم است که برنامه نویس عالی یا طراح وب سایت خبره باشید تا بتوانید از پس کار بر بیایید. در غیر این صورت باید طراحی سایت و سئو را به یک تیم حرفه ای بسپارید تا نتیجه دلخواه را در این زمینه به شما بدهد.

طراحی سایت و امکان ارتقای وب سایت - شرکت اهوراوب

طراحی سایت و استایل آن 

برای طراحی وب سایت لازم است تا ابتدا یک طرح کلی در نظر گرفته شود. باید در نظر داشته باشید که میخواهید برای چه برندی سایت ایجاد کنید و ویژگی ها و خصوصیات آن برند را بدانید.

مهم است که هدف شما از طراحی و راه انداری سایت روشن باشد. اینکه میخواهید از این طریق یک کالا به فروش برسانید و یا میخواهید برندسازی کنید. ممکن است سایت شما برای ارائه امور فرهنگی و سرگرمی باشد و یا بخواهید مطالب و ویدئوهای آموزشی درآن قرار دهید.

با دانستن این ویژگی ها است که طراحی سایت و امکان ارتقای وب سایت وجود دارد و شما نتیجه درست را از سایت خواهید گرفت. باید به مخاطبین سایت خود فکر کنید و اینکه چگونه باید آنها را جذب کرد و یا آنها به دنبال چه چیزی در سایت شما خواهند بود.

بعد از پاسخ به این سوالات حالا میتوانید به سراغ تعیین پلتفرم برای طراحی سایت بروید. باید تصمیم بگیرید که پلتفرمی برای راه اندازی سایت شما مناسب است و مزایا و معایب آنها را بشناسید.

سپس میتوانید به دنبال طراحی قالب برای وب سایت خود بروید. قالب سایت ترکیبی از انتخاب رنگ ها و تصاویر و المان ها است که باعث میشود سایت شما مرتب و منحصر به فرد دیده شود.

باید به طراحی رابط کاربردی و اندازه نوشته ها، فونت و  اندازه ستون ها توجه داشته باشید. قالب یک وب سایت باید برای تمام کاربران مورد استفاده و مفید باشد و از روی هر نمایشگری قابل بازدید باشد. پس باید به طراحی سایت ریسپانسیو فکر کنید و یک قالب ساده و کاربردی، در عین حال جذاب و کاربرپسند برای سایت داشته باشید.

طراحی سایت و امکان ارتقای وب سایت - سئو سایت - شرکت اهوراوب

روش های تاثیرگذار برای ارتقای وب سایت 

برای طراحی سایت و امکان ارتقای وب سایت باید کار را به یک تیم حرفه ای بسپارید و حتما کسانی این کار را برای شما انجام دهند که با سایت و اصول سئو آشنایی دارند. در غیر این صورت هیچ گاه سایت شما به رتبه بالا نمیرسد و نتیجه مطلوب را از آن نخواهید گرفت.

قبل از اینکه سایت خود را راه اندازی کنید باید برای آن یک URL یا نام دامنه در نظر بگیرید. لازم است تا کلمه کلیدی شما در URL وجود داشته باشد. در حقیقیت نام دامنه شما همان چیزی است که در قسمت جست و جو در هنگام تایپ به کاربر نمایش داده میشود.

نام دامنه باید از نام اصلی شرکت و برند یا نام شخص شما گرفته شود. انتخاب URL مناسب به ارتقای وب سایت و سئو آن کمک زیادی خواهد کرد. هر مطلبی که به سایت اضافه میشود، باید دارای عنوان باشد که این عنوان در URL  نمایش داده خواهدشد. بهتر است عنوان را کوتاه و مناسب انتخاب کنید تا در نمایش بهتر دیده شود.

علاوه بر این انتخاب عنوان مناسب و مرتبط با موضوع سایت برای صفحات و مطالب آن مهم است. همچنین باید از تگ مناسب برای مطلب استفاده کرد. هر متنی نیاز به متا تگ و یا قسمت توضیحات دارد. نوشتن توضیحات تاثیر زیادی در ارتقای رتبه سایت خواهد داشت.

باید برای عکس ها هم تگ در نظر گرفته شود، نام عکس، حجم عکس و چیدمان صفحات و عکس ها نیز در سئو سایت موثرند. اگر نام عکس با متن سازگاری نداشته باشد و یا حجم آن زیاد باشد و دیر لود شود، شما کاربر خود را از دست میدهید و این به افت رتبه سایت منجر میشود.

مطالب پیشنهادی برای مطالعه :

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی
تاثیر طراحی سایت بر افزایش فروش
اشتباهات رایج در طراحی سایت

طراحی سایت و امکان ارتقای وب سایت - طراحی وب سایت
طراحی سایت خود را به ما بسپارید !

با رعایت نکات گفته شده و در کنار آنها انتخاب ساختار مناسب برای وب سایت خود میتوانید انتظار داشته باشید تا رتبه سایت شما بالاتر برود و در زمینه سئو موفق عمل کنید. بهتر است برای اطمینان از نتیجه کار را به متخصصین و افراد حرفه ای در این زمینه بسپارید.

همکاران ما در شرکت اهوراوب آماده اند تا در زمینه طراحی و راه اندازی وب سایت به شما مشاوره های لازم را ارئه دهند و سفارش شما را برای طراحی و سئو سایت بپذیرند. میتوانید برای تماس و مشاوره از لینک زیر اقدام کنید. همچنین امکان بازدید از نمونه کارهای طراحی سایت ما وجود دارد.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.