منو اهورا وب

نکات مهم در طراحی سایت حرفه ای

کسب درآمد بالا با طراحی سایت حرفه ای

ما در این مقاله قصد داریم نکات مهم در طراحی وب سایت را مورد بررسی قرار دهیم. برای هر فردی افزایش درآمد امر بسیار مهمی است، این افراد برای آن که کاربران در اینترنت آن ها را بشناسند تبلیغات انجام می دهند اما باید این را دانست تبلیغات را باید در کنار طراحی سایت انجام داد. اگر شما هم قصد دارید با داشتن یک وب سایت در صفحه اول نتایج گوگل دیده شوید باید طراحی وب سایت و سئو را انجام دهید. نخستین نکته ای که برای طراحی سایت باید رعایت کنید ظاهر وب سایت شما می باشد.

اولین چیزی که باعث می شود کاربران در وب سایت شما بمانند ظاهر وب سایت شما می باشد. به همین علت باید ظاهر بسیار حرفه ای داشته باشید تا بتوانید بازدید کنندگان زیادی را برای خود جذب کنید. شما باید وب سایت خود را طوری طراحی کنید که در تلفن همراه، آی پد، تب لت ها نیز به درستی نمایش داده شود تا کاربران بتوانند حس کنند که دارند با شبکه ی اجتماعی کار می کنند. به این نوu طراحی سایت، ریسپانسیو (Reasponsive) می گویند. در ادامه ی مقاله نکات مهم در طراحی سایت را برای شما می گوییم تا بتوانید از وب سایت خود بهترین نتیجه را بگیرید.

هدف از طراحی سایت را مشخص کنید!

اگر می خواهید طراحی سایت را برای محصولات یا خدمات خود انجام دهید باید نکات مهم در طراحی وب سایت را بدانید و در کنار آن قبل از طراحی سایت هدف خود را مشخص کنید. هدف شما از راه اندازی یک وب سایت چیست؟ می خواهید درآمد خود را افزایش دهید؟ آیا می خواهید فقط افراد از خدمات یا محصولات شما با خبر شوند و شما فقط قصد دارید که برندسازی را انجام دهید.

بهتر است قبل از آن که طراحی سایت اختصاصی را انجام دهید به فکر هدف خود باشید تا بتوانید بهترین وب سایت را برای خود داشته باشید و از آن کسب درآمد داشته باشید. وقتی هدف خود را مشخص کنید می توانید در راستای آن طراحی سایت را انجام دهید.

مطالب پیشنهادی:

فروشگاه آنلاین لوازم خودرو

اهمیت طراحی سایت طلا فروشی

نکات مهم در طراحی سایت حرفه ای - طراحی سایت

طراحی سایت به کمک اصول روانشناسی

یکی از نکات مهم در طراحی وب سایت روانشناسی وب سایت می باشد. شاید از خود بپرسید که روانشناسی چه رابطه ای با طراحی سایت وب سایت دارد. در دنیای امروز کاربران به دنبال نیاز های خود در فضای اینترنت می گردند. اگر شما بتوانید به کمک اصول روانشناسی طراحی وب سایت خود را انجام دهید می توانید بازدیدکننده های بیشتری داشته باشید.

با بازدید کننده بیشتر می توانید در صفحه اول نتایج گوگل بالا بیایید و مشتریان بیشتری داشته باشید. بازدید کننده بیشتر مساوی با درآمد بیشتر برای شما می باشد.

مهم ترین نکات اصول روانشناسی شامل موارد زیر می باشد:

1- بین کاربر و وب سایت خود اعمتادسازی ایجاد کنید.

2- از الگوهایی استفاده کنید که برای کاربران آشنا می باشد.

3- روانشناسی اجتماعی را دست کم نگیرید.

4- از رنگ هایی استفاده کنید که باب میل کاربران می باشد.

5- سادگی را در زمان طراحی سایت رعایت کنید تا کاربران در زمان مراجعه به وب سایت شما آن را درک کنند.

طراحی سایت کاربر محور

از دیگر نکات مهم در طراحی وب سایت این است که بدانید باید یک وب سایت کاربر محور داشته باشید تا بتوانید بازدید بیشتری داشته باشید. قطعا شما طراحی سایت ارزان را برای خود انجام نمی دهید و تمرکز شما بر روی کاربران در اینترنت می باشد. اگر هدف شما هم جذب کاربران به وب سایت شما می باشد به مواردی که در ادامه اشاره می کنیم توجه داشته باشد.

از نکات مهم در طراحی وب سایت می توان به ایجاد نظرسنجی اشاره کرد، امکان نظر سنجی را برای کاربر خود قرار دهید تا کاربران نظرات کاربرانی که از شما خرید و یا دریافت خدمات داشته اند آشنا شوند. تنها به یک وب سایت اکتفا نکنید شما می توانید در شبکه های اجتماعی نیز فعالیت داشته باشید و با قرار دادن لینک وب سایت خود در شبکه های اجتماعی افراد را تشویق به بازدید از وب سایت خود کنید. ار طرح ها و گرافیک هایی استفاده کنید که برای کاربران سرگرم کننده و جذاب می باشد.

در همین رابطه بخوانید:

سه عنصر طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت های تبلیغاتی

نکات مهم در طراحی سایت حرفه ای - اهوراوب
بروزرسانی و طراحی وب سایت

از نکات مهم در طراحی وب سایت که می توان به آن اشاره کرد به روزرسانی وب سایت خود را نادیده نگیرید و این کار را همیشه انجام دهید. بروزرسانی یکی روش هایی می باشد که می توان بهینه سازی وب سایت و سئو را انجام داد. بروزرسانی می تواند به معنی اضافه کردن اطلاعات، محصولات جدید، عکس، متن، ویدئو و… می باشد.

شما باید به روزرسانی را طوری انجام دهید که برای بازدید کننده جذاب باشد و مدت زمان بیشتری را در وب سایت شما باقی بماند. ماندن کاربر در طولانی مدت در وب سایت شما می تواند او را تبدیل به مشتری برای شما کند. در واقع هر چقدر بروزرسانی را انجام دهید می توانید کاربران بیشتری را داشته باشید. پس در زمان طراحی سایت به بروزرسانی سایت خود نیز فکر کنید.

طراحی وب سایت حرفه ای را به شرکت اهوراوب بسپارید!

در این مقاله با نکات مهم در طراحی وب سایت حرفه ای آشنا شدید، اگر شما هم می خواهید از رقبای خود پیشی بگیرید و بهترین در زمینه ی کاری خود شناخته شوید می توانید با شرکت اهوراوب در تماس باشید تا بهترین وب سایت را داشته باشید. شرکت اهوراوب با سال ها تجربه در زمینه ی طراحی سایت، سئو، تبلیغات گوگلی و… فعالیت دارد.

ما طراحی وب سایت شما به صورت حرفه ای و مدرن انجام می دهیم. اگر می خواهید بیشترین درآمد را از وب سایت خود داشته باشید همین حالا با ما تماس بگیرید تا ما برای شما طراحی سایت حرفه ای را انجام دهیم. برای دیدن نمونه کارهای طراحی سایت شرکت ما بر روی دکمه ی نمونه کارهای طراحی سایت کلیک کنید و برای تماس با ما بر روی لینک تماس با شرکت اهوراوب کلیک کنید.

Post A Comment