طراحی سایت با تخصص بالا

طراحی سایت با تخصص بالا

پارامتر‌های فراوانی در اینجا بوجود می‌آیند که به مهمترین آنان می‌پردازیم:

۱٫مهارت طراح سایت و تیم برنامه نویسی

اگر پروژه خود را با استفاده از یک تیم ضعیف و فاقد مهارت و مهمتر از همه خلاقیت کافی طراحی کنید طبیعتا نباید انتظار نتایج خوبی را داشته باشید چرا که بازدیدکننده‌گان سایت در اولین مشاهده از آن به دلیل عدم چشم نوازی و کاربر پسندی (user friendly) سریعا بر روی گزینه ضربدر بالای صفحه می‌کوبند و در اینجا رقیبانتان از شما پیشی می‎‌گیرند پس اگر اهداف مهمی را از داشتن وب‌سایتتان دنبال می‌کنید به توصیه صریح ما توجه کنید و پروژه خود را به افرادی زبده در زمینه طراحی سایت بسپارید.

۲٫سئو و نمایش صفحه سایتتان در صفحه اول گوگل

صرفا یک طراحی سایت خوب باعث شکل گیری یک وب سایت خوب نمی‌شود وقتی کاربران در موتور جستجو‌گر گوگل کلمه‌ای را تایپ می‌کنند که مختص فعالیت شماست نهایتا تا آخرین گزینه‌ی صفحه‌ی اول را برای انتخاب گزینه ها صرف جستجو می‌کنند پس در اینجا سئو و بهینگی حتی تا صفحه دوم کاری را از پیش نمی‌برد و فقط باید صفحه‌ی اول مختص وب سایت شما باشد که البته دست یابی به این نتیجه متناسب با کلمه مورد جستجو و تعداد رقیبان شما برای آن کلمه گاهی کاری بسیار دشوار و زمانبر می‌شود.

۳٫وجود یک تیم پشتیبان و ناظر بر سایت

داشتن یک وب سایت خوب و متمایز همواره وجود یک تیم پشتیبان و ناظر بر سیستم را گوشزد می‌کند خصوصا با بالا رفتن آمار بازدید از سایت وجود این تیم بیشتر حس می‌گردد و پشتیبانی دائم از یک وب سایت مطرح موئلفه جدا ناپذیر از آن بوده و همواره پروژه را به اهداف و کارایی بهتر سیستم نیل می‌دهد.

۴٫ایجاد رابطه خوب با کاربر سایت و ایجاد هیجان و رضایتمندی آنان

همواره سعی کنید کاربرانتان از شما راضی باشند این کار می‌تواند از یک پیام ساده تشکر از عضویت در سایتتان شروع شده و تا در نظر گرفتن تخفیف هایی که کاملا برای شما از نظر مالی ضرر دارند ادامه یابد توجه کنید که این ضرر هزینه ایست که کسب و کار اینترنتی شما را با یک استراتژی هدفمند به سوددهی در آینده مبدل می‌سازد پس داشتن این دیدگاه که صرفا این هزینه ها ضرر هستند یک اشتباه بزرگ است.

۵٫ایجاد محتوای مناسب و سرویس دهی صحیح

فرقی نمی کند که شما یک فروشگاه اینترنتی دارید یا مدیر یک سایت خبری هستید اگر سرویس مناسبی به کاربرانتان ندهید و یا محتوای مناسبی برای آنان فراهم نسازید قید داشتن یک سایت خوب را زدید.

۶٫فهم کاربر از روند کار در سایت بدون ارائه توضیح

رابط کاربری یک وب سایت خوب باید کاملا قابل فهم توسط کاربر باشد به نحوی که نیاز به دادن توضیحی بابت آموزش استفاده از سایت نباشد عدم رعایت این نکته کاربر سایت را گیج و مبهوت نموده و باعث شده که سریعتر سایت را ترک کند.

Post A Comment