منو اهورا وب

طراحی سایت برای چاپخانه

آیا راه اندازی و طراحی سایت برای چاپخانه ضروری است؟

طراحی سایت برای چاپخانه یکی از راههای جذب مشتری است. در دنیای امروز یکی از ابزارهای کارآمد برای تبیلغات و بازاریابی راه اندازی و طراحی سایت است. شما فعال در هرزمینه کاری که هستید به یک محل برای تبلیغات و معرفی حرفه و محصولات خودتان نیاز دارید. از آنجا که تمام مردم هرچه میخواهند را اینترنت جست و جو میکنند پس بهتر است شما هم د رنتایج این جست و جو باشید. برای بهتر دیده شدن درمیان رقیبان لازم است تا طراحی سایت شما حرفه ای باشد و اصول سئو برای آن انجام گیرد. پس این کار را به افراد مجرب و متخصص در این زمینه بسپارید. در غیر این صورت سرمایه گذاری شما سودی در پی ندارد.

یکی از مشاغل مهم و پرکابرد از قدیم، صنعت چاپ و کار در چاپخانه است. تفاوتی ندارد که شما تازه فعالیت خود را آغاز کرده اید یا سالها است در این زمینه فعالید، مهم است چگونه برای حرفه خود بازاریابی میکنید. پروسه چاپ بسیار گسترده و پیچیده است و زوایا و رشته های گوناگونی دارد. در ارتباط با کار چاپ همچنین مشاغل زیادی فعالیت میکنند. به این معنا که صنایع مرتبط با چاپ زیاد است و تنها به صاحبان چاپخانه محدود نمیشود. از این دست میتوان به مشاغلی چون طراحی گرافیکی، لیتوگرافی، صحافی، برشکاری کاغذ، سلفون کشی و … اشاره کرد. چاپ مشاغلی چون فروشندگان دستگاه ها و قطعات و ملزومات چاپی را نیز شامل میشود. چاپ همچنین رشته های دیگری را از جمله چاپ روزنامه و کتاب و مجلات، چاپ پوستر و کارت ویزیت و کاتالوگ و … دربر میگیرد. سایت شما تمام همکارانتان را به شما متصل خواهد کرد.

مطالب پیشنهادی :

مراحل سئو سایت 

اهمیت تبلیغات گوکلی 

طراحی سایت شرکت اهوراوب

طراحی سایت و صنعت چاپ

کاربری و نوع سایت به سلیقه شما و توافق با طراح سایت بستگی دارد. به طور کلی طراحی سایت برای چاپخانه به دو صورت انجام میگیرد :

– سایت شما میتواند تنها شامل صفحاتی برای معرفی خدمات باشد. در کنار ذکر عنوان خدمات چاپ میتوانید تعرفه ها و قیمت خدمات تان را نبز درج کنید. با گذاشتن شماره تماس یا ایمیل میتوانید با مشتری در ارتباط باشید. سیات در این حالت تنها برای معرفی برند و خدمات شماست.

طراحی سایت شما میتواند امکانات ویژه ای چون ثبت درخواست آنلاین توسط مشتری داشته باشد. در این حالت مشتریان فایل خود را به صورت آنلاین بارگذاری میکنند و میتوانند آنرا پیگیری نمایند. این یک سیستم جامع و کاربردی برای چاپخانه است تا مشتریان را مراجعه حضوری بی نیاز کند. امکان بررسی سفارشات مشتری نیز برای شما وجود دارد.

مزایای طراحی سایت برای چاپخانه

عموم مردم به خدمات چاپی نیاز دارند. از شرکت ها گرفته تا محصلان و دانشجویان ممکن است گذرشان به چاپخانه بیافتد. تمام سازمان ها معمولا به اقلامی چون کارت ویزیت و کاتالوگ و ست اداری نیاز دارند. یا برای چاپ جعبه و هدایای تبلیغاتی به شما مراجعه میکنند. از این جهت راه اندازی و طراحی سایت برای شما یک ضرورت است تا مشتریان سریعتر شما را بیایند و از خدمات شما استفاده کنند.

سایت به شما این امکان را میدهد تا رزومه خود را در اختیار مشتریان قرار دهید. همچنین امکان درج نمونه کارها و اختصاص یک صفحه برای نمایش تصاویر خدمات شما امکان پذیر است. به این ترتیب تصمیم گیری برای مشتری آسان تر میشود و پیش از سفارش با کیفیت و نوع کار شما آشنا میشود . میتوانید علاوه بر نمونه های چاپی، عکسهایی از دستگاه ها و ماشین آلات مورد استفاده در چاپخانه هم برای نمایش در سایت استفاده کنید.

طراحی سایت برای چاپخانه به شما این امکان را میدهد تا پیش بینی نیازهای مشتریان و بازار راحت ترین راهکار را برای ارائه خدمات خود بیابید. با پیاده سازی یک سیستم یکپارچه میتوانید بسیاری از معضلات از جمله گم شدن فایل مشتری، پذیرش فایل نادرست، مواجهه با سوال های تکراری و مشکلاتی از این دست را از میان بردارید.

مطالب پیشنهادی :

مقایسه سئو و تبلیغات گوگلی

نکات مهم برای طراحی سایت 

طراحی سایت خدماتی شرکت اهوراوب
امکانات سایت خدمات چاپی و چاپخانه 

– طراحی سایت ریسپانسیو : 

طراحی سایت باید به صورت ریسپانسیو انجام شود تا کرابران شما بتوانند به راحتی از روی وسایل ارتباطی مختلف مانند موبایل و کامپیوتر و … صفحات را مشاهده کنند. امروزه دسترسی سایت از روی تلفن همراه یکی از نکات مهم در زمان طراحی وب سایت است.

– صفحه درباره ما :

برای سایت صفحه ای جهت معرفی رزومه و سابقه فعالیت مدیران و چاپخانه در نظر گرفته میشود. همچنین میتوانید نمونه کارها و خدمات خود را در برگه جدا معرفی کنید تا مشتریان به نمونه کارهای شما دسترسی داشته باشند.

– صفحه ارتباط با ما :

در سایت یک صفحه جهت درج اطلاعات تماس و ادرس محل کار شما در نظر گرفته میشود. راهای ارتباطی با شما از جمله تلفن مدیریت، تلفن قبول سفارش، واحد طراحی و … در این قسمت به همراه ایمیل و شبکه های اجتماعی درج خواهد شد.

– صفحه خدمات :

میتوانید یک برگه را برای معرفی خدمات خود در نظر بگیرید. خدماتی مانند انواع چاپ افست و دیجیتال،چاپ روی کاغذهای مختلف و چاپ انواع اقلام مانند بروشور و کاتالوگ و …

– فروش آنلاین :

اگر تصمیم دارید تا سفارشات را از طریق سایت دریافت و پیگیری کنید باید یک صفحه فروش آنلاین در نظر بگیرید. در این صفحه امکان آپلود فایل توسط مشتری و پیگیری سفارشات وجود خواهد داشت. میتوانید پشتیبانی این صفحه را نیز خودتان به عهده بگیرید.

– آیتم انتقادات و پیشنهادات : 

در طراحی سایت برای چاپخانه میتوانید صفحه ای را به عنوان درج انتقادات و پیشنهادات مشتریان در نظر داشته باشید. نقطه نظر مشتریان و مشکلات احتمالی از طریق این صفحه قابل رویت و پیگیری است.

طراحی سایت شرکتی شرکت اهوراوب
سئو سایت خدمات چاپی 

در نطر داشته باشید که طراحی سایت به تنهایی برای بازاریابی و جذب مشتری کارآمد نخواهد بود. بسیاری از صاحبان مشاغل اقدام به راه اندازی سایت مینمایند اما نتیجه دلخواه را کسب نمیکنند. لازم است تا سایت شما به روز و کاربر پسند باشند. شما برای اینکه در اولین پیشنهادات گوگل برای مشتریان قرار بگیرید باید به محتوا و سئو سایت نیز اهمیت دهید.

مهم است که بعد از طراحی سایت، بهینه سازی برای ارتقاء سایت انجام گیرد تا رتبه سایت شما نسبت به رقبا افزایش یابد. ارتقای سایت نیازمند تمرکز بر کلمات کلیدی و خدمات مهم شغل شما است تا محتوای مرتبط با آن تولید شود. در حقیقت سئو برگ برنده شما در صنعت چاپ و میان رقبای شماست.

مطالب پیشنهادی :

سئو کارحرفه ای کیست؟

اگر سئو سایت نباشد

طراحی سایت خود را به ما بسپارید!

برای داشتن یک سایت حرفه ای و بازاریابی مطلوب در زمینه فعالیت خود باید از افراد متخصص کمک بگیرید. تیم ما در اهوراوب با سابقه طولانی و تخصص لازم در زمینه تبلیغات گوگلی، تولید محتوا و بهینه سازی سایت به شما کمک میکند تا در دنیای دیجیتال توان رقابت بیابید. برای معرفی خدمات و محصولات شما بهترین شیوه حضور در دنیای اینترنت است. میتوانید نمونه کارهای طراحی سایت را از طریق لینک زیر مشاهده کنید و با ما در تماس باشید.

2 Comments

  • سعید

    مطلبتون من و یاد یه طراحی سایت خفن واسه چاپخونه انداخت که اگه اشتباه نکنم چاپخانه ی آراکس بود!!
    خیلی سایت حرفه ای و تمیزی داره

    • فرحزادی

      با سلام ، ممنون از نظر خوبتون

Post A Comment