منو اهورا وب

طراحی سایت به روز

چگونه یک سایت به روز طراحی کنیم؟

طراحی سایت به روز، یک عملکرد آسان نیست.

با بودن رقیب های اینترنتی که هستند خیلی پراهمیت است تا هنگام طراحی سایت به روز، به جزئیاتی توجه کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که طراحی سایت ما بر بقیه سایت ها پیروز خواهد شد.

برای افرادی که در حال طراحی سایت هستند، مراعات نمونه های زیر خیلی ضروری است.

۱٫سازگاری طراحی سایت با موبایل ها

با پیشرفت هر روزه افزون فناوری در موبایل ها در سراسر دنیا، خیلی پراهمیت است تا اطمینان حاصل کنیم که طراحی سایت ها با موبایل هم سازگاری می یابد. طراحی سایت که در موبایل ها هم سازگاری دارد، می تواند مخاطب سایت این ابزارها را هم قانع و راضی سازد. این نمونه به این معنی است که طراحی سایت در نمایشگر های کوچک هم کارآیی داشته باشد و اجرا شود. در غیر این صورت، مخاطب طراحی سایت موبایل تنها قسمتی از طراحی سایت شما را خواهد دید. برای اطمینان پیدا کردن از سازگاری طراحی سایت خود در موبایل ها به نمونه های زیر توجه نمایید:

از قالب ریسپانسیو برای طراحی سایت خود استفاده نمایید: این نمونه مولفه های طراحی سایت را قادر می سازد تا در هر نمایشگری، اجرا شوند.

طراحی سایت را برای جستجو ساده کنید: مخاطبان طراحی سایت موبایل می خواهند تا به وسیله لمس صفحه موبایل شان به جستجو در طراحی سایت بپردازند، پس بایست طراحی سایتی اجرا دهید تا با این مفهوم سازگاری داشته باشد.

طراحی سایت را ساده و مشخص کنید: احتمالا می خواهید طراحی سایت تان را پیچیده کنید، اما این امر برای مخاطبان سایت خیلی دشوار است. همواره طراحی سایت تان را به گونه ای طراحی کنید که برای این مخاطبان سایت هم کارآیی داشته باشد.
از آیکون های مربوطه در طراحی سایت بهره بگیرید: برای مولفه های مشخصی در طراحی سایت ، آیکون هایی را در نظر بگیرید تا مخاطبان بدانند که در مکان ها بایست کلیک نمایند. به جای نوشتن فیسبوک و توئیتر، آیکون هایی برای این نمونه های بسازید که برای کلیک نمودن آسان باشند.

محتوا را در مرکز توجه و متناسب کنید: مخاطبان طراحی سایت موبایل می خواهند به سرعت نمونه های که می خواهند را به دست آورند. پس مطالب سایت تان را جذاب و کوتاه طراحی نمایید.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.