منو اهورا وب

طراحی سایت حرفه ای داشته باشید

طراحی سایت چیست؟

طراحی سایت حرفه ای داشته باشید تا بتوانید بهترین ها را برای خودتان داشته باشید. با رشد روز افرزون استفاده افراد از اینترنت می توان گفت که اینترنت از اعضای خانواده ی کاربران به شمار می رود و نبود آن برای افراد غیر قابل تحمل شده است. برای آن که بتوانید بهترین استفاده را از فضای اینترنت ببرید طراحی سایت انجام دهید. اگر شما هم جز کسانی هستید که می خواهید طراحی وب سایت انجام دهید اولین قدم تماس با شرکت اهورا وب می باشد، تیم ما شما را برای داشتن یک سایت تخصصی برای شغل شما به شما کمک می کند.

اگر می خواهید کاربرانی که در اینترنت هستند را تبدیل به مشتری خود کنید باید یک طراحی سایت حرفه ای داشته باشید. اگر وب سایت را در یک جمله برای شما معنی کنیم می توانیم بگوییم که یک وب سایت مکانی در اینترنت می باشد که دارای تعدادی صفحه می باشد که وب سایت با هدف خاصی این صفحات را در خود نگهداری می کند.

عناصر طراحی سایت

برای طراحی سایت شما نیاز به عناصر مشخصی دارید که ما در این بخش به آن ها اشاره خواهیم کرد:

 

1- چیدمان برای طراحی سایت: این قسمت مربوط به چیدمان گرافیک، تبلیغات و همچنین متن برای یک وب سایت می باشد. برای آن که بازدید وب سایت شما بالا برود باید تعادل، سازگاری، یکپارچگی را حفظ کنید. طراحی سایت داشته باشید تا بتوانید بازدید سایت خود را بالا ببرید.

 

2- رنگ در طراحی سایت: انتخاب رنگ به خود شما و همچنین مشتری بستگی دارد. شما می توانید سایتی طراحی کنید که رنگ آن سیاه و سفید می باشد یا دارای رنگ های دیگر می باشد. اما به این توجه داشته باشید با توجه به هدف خود و همچنین شخصیت مشتری های رنگ را برای طراحی سایت مشخص کنید.

 

گرافیک در طراحی سایت: گرافیک برای وب سایت شما می تواند شامل لوگو، عکس، کلیپ یا آیکون باشد. همه ی این موارد می تواند باعث شود وب سایت شما بهتر دیده شود. باید آن را به شیوه ی درست انجام دهید از تعداد عکس های زیاد استفاده نکنید که دل مشتری را بزند به طور مناسب از گرافیک در زمان طراحی سایت خود استفاده کنید. اگر می خواهید طراحی سایت حرفه ای داشته باشید موارد را به درستی رعایت کنید.

 

محتوا برای وب سایت: محتوا می تواند پیام سایت شما را به مخاطب بدهد. متن شما باید مرتبط با وب سایت شما باشد تا خواننده با خواندن متن شما به راحتی با وب سایت شما رابطه برقرار کند. در زمان طراحی سایت به محتوا توجه کنید زیرا برای موتورهای جستجو گوگل محتوا بسیار مهم می باشد. متن شما باید شامل کلمات کلیدی مناسب باشد.

طراحی سایت حرفه ای داشته باشید - شرکت اهورا وب

طراحی سایت کاربر پسند

اگر شما هم می خواهید طراحی سایت حرفه ای داشته باشید باید به این توجه داشته باشید که سایت شما باید کاربر پسند باشد تا بتوانید بازدید بیشتری نیز بگیرید. به عواملی که در ادامه ذکر خواهد شد دقت کنید تا بتوانید یک طراحی سایت کاربر پسند داشته باشید.

مطالب پیشنهادی:
مزرعه لینک یا لینک  link farm  چیست؟
طراحی سایت پزشکی

نویگیشن (Navigation) در طراحی سایت

نویگیشن به کاربر کمک می کند تا کاربر به راحتی بتواند به اطلاعات موردنیازش دسترسی داشته باشد. معماری سایت، منوها و… را با توجه به چگونگی جستجوی کاربر انجام دهید این کار به کاربر کمک می کند تا به سرعت به اطلاعاتی که می خواهد دسترسی پیدا کند. طراحی سایت حرفه داشته باشید تا کاربر زمان بیشتری را در سایت شما بگذراند.

چند رسانه ای در طراحی سایت

شما می توانید طراحی سایت حرفه ای داشته باشید برای این کار باید از ویدئو در زمان طراحی سایت خود استفاده کنید. ویدئو می تواند باعث جذب بازدید کننده برای وب سایت شما شود و کاربران را مشتاق کند تا از وب سایت شما دیدن کنند.

طراحی سایت حرفه ای داشته باشید - طراحی سایت

 شروع طراحی سایت حرفه ای

برای این آن که طراحی سایت حرفه ای داشته باشید باید با مراحل طراحی سایت آشنا شوید. باید با روند طراحی سایت آشنا شوید اولین مرحله ای باید انجام دهید گرفتن نام دامنه می باشد این نام همان نام وب سایت شما خواهد بود. برای آن که بتوانید از نام استفاده کنید باید هر ساله هزینه ای را برای آن پرداخت کنید.

در قدم های بعدی باید طراحی صفحات پیج را انجام دهید. شرکت ما طراحی سایت حرفه ای را با جدیدترین متد ها برای شما به راحتی انجام میدهد.

وب سایت  را در معرض دید کاربران قرار دهید

زمانی که تمام مراحل طراحی سایت را به درستی انجام دادید می توانید آن را بر روی موتورهای جستجو گوگل ارسال و سابمیت کنید. اگر وب سایت شما توسط دیگر وب سایت ها لینک داده شده باشد شما نیاز به ارسال آن به موتور جستجوها را ندارید. کاربران شما را با دنبال کردن لینک در سایت های دیگر به راحتی پیدا می کنند اما اگر لینک نداشتید می توانید به کمک کلمات کلیدی که در زمان طراحی سایت استفاده کردید کاربران را به سوی سایت خود جذب کنید.

مطالب پیشنهادی:
طراحی یک سایت عالی
آیا تبلیغات گوگلی تاثیرگذار است؟

طراحی سایت حرفه ای را به شرکت اهورا وب بسپارید

این مقاله مربوط به آن بود که طراحی سایت حرفه ای داشته باشید، شرکت اهورا وب برای شما یک وب سایت کاملا حرفه ای طراحی کنید. اگر شما هم به دنبال طراحی سایت هستید می توانید همین حالا با شرکت ما در تماس باشید تا بتوانید محصولات خود را به راحتی در اینترنت بفروشید و در آمد خود را افزایش دهید.

شرکت ما در زمینه ی طراحی سایت، سئو، تبلیغات گوگلی به شما خدمات ارائه می دهد. ما با طراحی سایت بهترین رابطه را بین شما و مخاطبان ایجاد می کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

One Comment

  • mojtaba

    نمیدونم برای طراحی سایت باید از کجا شروع کنم اخه چه برسه سایت حرفه ای داشته باشم

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.