طراحی سایت خبری و دلیل اهمیت آن

طراحی سایت خبری و دلیل اهمیت آن

طراحی سایت خبری یکی از مهم ترین و پر بازدید ترین گونه های وب سایت ها می باشند و دلیل آن اهمیت انتقال خبر و نیاز روزمره افراد مختلف برای دانستن و علم به اتفاقات پیرامون زندگی شان می‌باشد و امروزه اکثر افراد اخبار دنیای اطرافشان را فقط از طریق اینترنت دنبال می‌کنند.

با گروه طراحی سایت تهران کد همراه باشید با بررسی مهم ترین نکات در طراحی سایت خبری:

۱-تولید محتوای خبری، سریعتر و با کیفیت تر از سایر سامانه ها

توجه داشته باشید که تمام ارزش و امتیاز سایت شما در قبال محتوای خبری سایتتان است پس اگر قصد ایجاد یک سایت خبری موفق را دارید به سریع و با کیفیت بودن انتشار مطالب و اخبار بیشترین اهمییت را باید بدهید.

۲-ایجاد بهترین دسترسی منو ها هنگام طراحی سایت

سایت هنگام طراحی باید بهترین و راحت ترین دسترسی به کاربر بابت جست و جو و کاوش در سایت را بدهد و کاربر با حداقل کلیک بتواند به محتوای مربوطه دست پیدا کند و هرگز طراحی به نحوی نباشد که محتوای تولید شده را با دست خود در وب سایتمان چال کنیم و حد اکثر تمرکز را بر روی ناوبری سایت قرار دهیم.

۳-سرعت لود سایت با بازدید کننده شما رابطه عکس دارد

سرعت لود بالای سایت از دید کاربر بسیار آزار دهنده میباشد به خصوص در سایت های خبری، و همواره باید در بهینه کردن تصاویر، کد های جاوا اسکریپ و css در طراحی، سرعت لود وب سایت را تا حد زیادی کاهش دهیم و همچنین با بالا بودن بازدید اینگونه وب سایت ها ممکن است منابع تحت سرور با کمبود مواجه گردد که از طریق مشاهده پهنای باند مصرفی و ابزار آمار و بازدید مانند آنالیتیکس گوگل همواره منابع سرور کافی را متناسب با تعداد بازدید باید فراهم کنیم.

۴-سئو و بهینه بودن وب سایت در نمایش محتوای تازه

توجه کنید که باید بستر بهینه سازی و سئو ی سایت به بهترین شکل محیا باشد در غیر این صورت محتوای تولید شده شما در دید بازدید کننده گان قرار نخواهد گرفت.

۵-ظاهر به روز و زیبا

چون کاربر در سایت های خبری زمان زیادی را صرف می‌کند باید تمامی المان ها در طراحی سایت به بهترین شکل پیاده سازی گردند که نه تنها ظاهر سایت چشم کاربر را آزار نداده بلکه کاربران را به خواندن محتوا و مطالب بیشتر ترغیب کند.

در این قسمت با گروه طراحی سایت تهران کد با مهم ترین فاکتور های طراحی سایت خبری آشنا شدیم همچنین در صورت نیاز برای طراحی سایت های خبری و یا دریافت اطلاعات و مشاوره به صورت رایگان با ما تماس بگیرید.

Post A Comment