منو اهورا وب

طراحی سایت دندانپزشکی به صورت حرفه ای

طراحی سایت دندانپزشکی به صورت حرفه ای با اهوراوب

با طراحی سایت دندانپزشکی به صورت حرفه ای می توانید نمونه کار های خود را در دسته بندی های مشخص قرار داده و از این روش برای نشان دادن تجربه و کیفیت کار خود به مخاطبین خود در طیف بسیار گسترده تر استفاده نمائید. یکی از مزایای داشتن یک طراحی سایت دندانپزشکی امکان ایجاد پرونده های الکترونیکی برای بیماران میباشد بطوریکه آن ها بتوانند با داشتن نام کاربری و کلمه عبور بصورت آنلاین به سوابق پزشکی خود دسترسی پیدا کنند.هم چنین این امکان موجود است تا پرداخت ها بصورت آنلاین صورت گیرند.

ویژگی های طراحی سایت دندانپزشکی

پس از طراحی و پیاده سازی سایت اختصاصی دندانپزشکی مراجعین راضی و خوشحال تر بودن و طراحی سایت دندانپزشکی برای رشد و فراگیر شدن در بین مخاطبین برای من بسیار چشم گیر شده بود . امکانات سایت دندان پزشکی عبارت است از :

– مشاورآنلاین در هر زمان
– ثبت منشی برای هر پزشک در پنل مورد نظر
– امکان گزارش گیری دقیق از تمامی فعالیت های انجام شده
– امکان گزارشگیری
– امکان ثبت نوبت های بیماران
– ارسال پیام آنلاین به بیماران
– امکان پرداخت حق نوبت بصورت آنلاین
– امکان ایجاد حساب کاربری برای پزشکان و بیماران
قوی ترین امکاناتی که وبسایت پزشکان میتواند داشته باشد، تمام موارد فوق را شامل میشود؛کمک بسیار شایانی به یک پزشک خواهد کرد تا به مراجعین بیشتری رسیدگی شود. با راه اندازی و طراحی سایت دندانپزشکی میتوانید به صورت حرفه ای با مراجعین خود در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط :

سئو کلاه سفید

طراحی وبسایت شرکتی

مزایای تبلیغات گوگلی

طراحی سایت با اهوراوب

چرا همین حالا باید یک سایت دندانپزشکی داشته باشید ؟

چون میتوانید :

با مراجعین خود در هر زمانی در ارتباط باشید.
مقالات روز را در اختیار مراجعین قرار میدهید.
در بین دیگر پزشکان شناخته خواهید شد.
مراجعین بیشتری را جذب خواهید کرد.
به پرسش های مراجعین خود در هر مکانی میتوانید پاسخ دهید.

طراحی سایت دندانپزشکی به صورت حرفه ای توسط تیم حرفه ای اهوراوب کار شده را میتوانم به شما عزیزان معرفی کنم که سایت دندانپزشکی دکتر سامان صالحیار توسط بهترین تیم طراحی سایت در تهران انجام گرفته است. شما با مشاهده سایت دکتر سامان صالحیار  میتوانید به حرفه ای و تخصصی بودن تیم اهوراوب پی ببرید و هرچه سریعتر برای داشتن یک سایت دندانپزشکی مختص به خوتان اقدام کنید.

مطالب مرتبط :

بهینه سازی سئو 

پیش از طراحی سایت 

تبلیغات گوگلی با اهوراوب

طراحی سایت دندانپزشکی

اهمیت و تاثیر سئو سایت پزشکی

در دنیای امروز وب سایت ها و خدمات آنلاین مرتبط با پزشکان حضور پررنگ تری نسبت به گذشته دارد. اکثر پزشکان به دلیل وجود فضای رقابتی و بالارفتن توان رقابت برای انها اقدام به طراحی سایت مینمایند. اما راه اندازی سایت به تنهایی کافی نیست و باید حتما بهینه سازی و سئو برای سایت انجام گیرد. سئو مجموعه اقداماتی است که باعث میشود تا شما در میدان رقابت اینرنت در صف اول جست و جوی کاربران باشید. در حقیقت شانس شما را برای دیده شدن توسط بیماران بیشتر میکند. برای یک سایت پزشکی اهمیت دارد که در اولین رتبه های گوگل باشد و راحت تر دیده شود.

سئو حرفه ای سایت پزشکی 

دندان پزشک میتواند با معرفی خود، سابقه و افتخارات، اعتماد بیمارن را جلب نماید. برای کاربران امکان محک زدن صحت فعالیت حرفه ای شما از این طریق راحت تر است. مجموعه فعالیت هایی که برای سئو داخلی و خارجی سایت انجام میشود میتواند شما را در رسیدن به هدفتان یاری کند. آمارها نشان میدهد 80 درصد کاربران اینترنت از طریق جست و جو در گوگل به دنبال خدمات پزشکی و دندان پزشکی هستند. گوگل در زمینه سلامت و پزشکی بسیار حساس است. از این جهت باید در زمان تولید محتوا برای سایت پزشکی دقت لازم را بنمایید. مطالب پزشکی مستقیما با سلامت مردم و جامعه در ارتباط است. پس باید مطالب کاملا تخصصی و علمی نوشته شوند.

روزانه بیش از 5 میلیارد جست و جو در اینترنت انجام میشود  و این مقدار روزانه رو به افزایش است. اطلاعات پزشکی و حوزه سلامت از پر بازدید ترین و پر تکرار ترین جست و جو ها در گوگل است. با تمرکز بر عبارت کلیدی مناسب میتوانید سهم بزرگی از این جست و جو را به سمت سایت خود معطوف کنید. ترافیک سایت شما به این ترتیب افزایش می یابد و این قطعا برای شما افزایش درآمد به همراه خواهد داشت.

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت حرفه ای را از ما بخواهید!

همانطور که گفته شد تنها راه اندازی وب سایت نمیتواند به نیازهای شما به عنوان یک دندانپزشک پاسخ دهد. لازم است تا بهینه سازی و سئو سایت از ابتدا و توسط یک تیم حرفه ای صورت گیرد. تیم اهوراوب به صورت اصولی و تخصصی با خدمات سئو، تبلیغات گوگلی و تولید محتوا  اینکار را برای شما انجام خواهد داد. برای مشاوره و سفارش طراحی سایت میتوانید از طریق لینک زیر با همکاران ما در ارتباط باشید. همچنین امکان مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت نیز برای شما فراهم است.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.