طراحی سایت دکوراسیون - اهوراوب

طراحی سایت دکوراسیون

از آنجایی که افراد معمولا بیشتر وقت خود را در محیط کار و  محیط زندگی سپری میکنند نورپردازی ، رنگ دیوار ، لوستر ، چدمان مبل و … در محیط به طور ناخداگاه بر روحیات فرد تاثیر میگذارد.

شرکت های دکوراسیون و معماری داخلی نیاز به یک سایت اختصاصی دارند تا از این طریق به معرفی شرکت و محصولات و خدمات خود بپردازند و با مشتریان خود در ارتباط باشند.

اکثر افراد قصد دارند دکوراسیون خانه و یا محل کار خود را تغییر دهند و اول از همه در اینترنت دنبال یک سایت برای طراحی دکوراسیون میگردند.

آنها اول نمونه کارهای مختلف را میبینند و بعد قیمت ها  را با هم مقایسه می کنند.

این اتفاق باعث میشود به صورت چشمگیری در زمان و هزینه آن ها صرفه جویی شود. به راحتی در منزل خود نشسته اند و بدون نیاز به جا به جایی به نقاط شهر تنوع بسیار بالایی از محصولات را نگاه میکنند و انتخاب میکنند.

اهمیت طراحی سایت دکوراسیون - اهوراوب

اهمیت طراحی سایت دکوراسیون

هدف طراحی سایت دکوراسیون برای صاحبان حرفه ای میتواند معرفی نمونه کارها و پروژه های خود در ساختار ساده و راحت به کاربران باشد.

بازاریابی اینترنتی و البته افزایش فروش یکی از اهداف مهم هر شغل و مرکز تجاری است.

داشتن یکی ویترین نمایشی و یا یک کاتالوگ آنلاین برای شرکت دکوراسیون نکته مهمی است که میتوانید با طراحی سایت دکوراسیون به این مورد دست پیدا کنید.

قبل از هر چیزی توجه به این موضوع داشته باشید که طراحی سایت مانند تمام حرفه های دیگر در دنیای مدرن نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. اگر پیش از هر کاری شاخصه های طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت حرفه ای را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت خود میکنید.

امکانات طراحی سایت دکوراسیون - اهوراوب

امکانات طراحی سایت دکوراسیون

* طراحی صفحه معرفی شرکت: فعالیت های شرکت ، رزومه و شمردن نمونه هایی از پروژه های بزرگ و انجام شده و افتخارات کسب شده توسط شرکت در این صفحه به نمایش گذاشته میشود.

* طراحی صفحه تماس: در این صفحه شما آدرس و  اطلاعات و شماره تماس با واحد فروش و نصب ، خدمات پس از فروش و فرم ارتباط آنلاین با فروشگاه یا شرکت را در این صفحه به نمایش گذاشته میشود.

* طراحی صفحه محصولات و خدمات: معرفی محصول و خدمات مختلف در زمینه دکوراتیو مانند محصولاتی مثل پارکت ، کاغذ دیواری ، مبلمان ، کابینت و یا خدماتی مانند نورپردازی ، اجرای نور مخفی ، اجرای لمینیت ، طراحی دکوراسیون آشپزخانه و …

* طراحی صفحه اخبار: اعلام برنامه های نمایشگاهی ماهانه شرکت ، رویداد های مرتبط با دکوراسیون و معرفی فناوری ها و تکنیک ها و مواد اولیه جدید در عرصه دکوراسیون اطلاع رسانی در مورد جشنواره های فروش ویژه و …

ویژگی طراحی سایت دکوراسیون

دسترسی 24 ساعته: دسترسی تمام وقت یکی از ویژگی های طراحی سایت دکوراسیون است. سایتی که شما طراحی کرده اید بهتر است شبانه روز و در همه شرایط در دسترس باشد.

فضای کافی برای ذخیره: طراحی سایت دکوراسیون باید دارای یک فضای کافی برای محتوای با کیفیت باشد. منظور از محتوا متن تخصصی ، عکس ، فیلم می باشد.

پهنای باند: پهنای باند مناسب معیارهای یک سایت خوب است و با پهنای باند سرعت دسترسی و دانلود فایل های سایت برای مشتریان سریع تر میشود.

رتبه مناسب سئو: بیشتر افراد صفحه اول گوگل را نگاه میکنند. سئو و بهینه سازی سایت باعث میشود به سایت شما رتبه عالی و جایگاه صفحه اول گوگل تعلق بگیرد

طراحی سایت شرکتی - اهوراوب
طراحی سایت دکوراسیون چه مزایایی دارد؟

طراحی سایت دکوراسیون به شما این امکان را میدهد که علاوه بر یک کاتالوگ چاپی کنار آن یک کاتالوگ آنلاین هم داشته باشید. شما با طراحی سایت دکوراسیون و طراحی سایت دکوراسیون داخلی میتوانید خیلی راحت تمام نمونه کارهای خود را در اینترنت به نمایش بگذارید. افراد با دین نمونه کارهای شما میتوانند ارتباط  بهتری نسبت  به سبک و نوع خدماتی که ارائه شده است بر قرار کنند. اگر شما در زمینه فروش و ارائه خدمات طراحی سایت دکوراسیون مانند کاغذ دیواری ، کف پوش ، پارکت و … فعالیت داشته باشید میتوانید با طراحی سایت دکوراسیون مانند یک فروشگاه اینترنتی محصولات خود را به فروش بگذارید.

با استفاده از طراحی سایت دکوراسیون در کنار کسب و کار ثابت خود شما میتوانید یک کسب و کار دیگر هم داشته باشید و یک هزینه اضافه تجربه کنید. ساخت طراحی سایت باعث بهتر  دیده شدن محصولات و خدمات شما میشود. افراد زیادی را جذب میکند و در افزایش درآمد شما تاثیر بسیاری میگذارد. خدمات آنلاین طراحی سایت دکوراسیون این قابلیت را دارد که به صورت 24 ساعته در دسترس کاربران باشد.

تبلیغات گوگلی - اهوراوب
سئو سایت دکوراسیون

شما در کنار طراحی سایت دکوراسیون خود نیاز است که آن را برای موتورهای جست و جوی نظیر گوگل بهینه کنید. کاربران اینترنت اول کلمات مورد نظر خود را در مورد طراحی دکوراسیون منزل و یا محل کار را  در گوگل جست جو میکنند. اینکه در نتایج گوگل سایت دکوراسیون شما در کدام صفحه و لینک چند قرار بگیرد در میزان موفقیت و جذب مشتریان شما تاثیر زیادی دارد و به این دلیل کاربران اینترنت تنها از چند لینک اول گوگل بازدید میکنند و بقیه سایت هایی که در صفحات دیگر هستند شانس بازدید شدن آنها بسیار بسیار کم است. در زمینه طراحی سایت و خدمات حرفه ای سئو و بهینه سازی سایت خود با اهوراوب در ارتباط باشید.

یکی از نمونه سایت ها روستیک دکوراتیو است از این سایت میتوانید دیدن کنید.

سئو سایت - اهوراوب
طراحی اپلیکیشن موبایل و متناسب بودن آن با طراحی سایت دکوراسیون شما

استفاده از موبایل هوشمند و محبوبیت آن در بین افراد باعث شده  یک فرصت عالی برای کسب و کارهای گوناگون ایجاد شود و با طراحی اپلیکیشن به راحتی و در هر لحظه در دسترس مشتریان خود باشید و به ارائه خدمات متنوع بپردازید. با یک اپلیکیشن طراحی دکوراسیون قادر به این خواهید بود که به راحتی و در هر لحظه با مشتریان خود در ارتباط باشید و آن ها هم میتوانند تصاویر نمونه کارهای شما را مشاهده کنند و نظرات دیگر کاربران را در آخر صفحه مطالعه کنند همچنین اجناس و قیمت ها را با یکدیگر مقایسه کنند و در آخر یک خرید آنلاین ایمن و سریع را تجربه کنند.

در این دوران کورونا که بیشتر جاها تعطیل است و مردم نمیتوانند از خانه خود بیرون بروند خرید کردن سخت شده و بیشتر مردم دنبال یک تغییر در خانه خود هستند و یا دنبال یک سایت اینترنتی مطمئن و معتبر هستند که بتوانند از آن خرید کنند. با ساخت طراحی سایت شما میتوانید در این دوران از طریف فروش آنلاین یک کسب و کار جدید برای خود راه بیاندازید و در کنار کسب و کار اصلی خود این کار را هم انجام بدهید. بیشتر افراد در خانه خود نشسته اند و هیچاری نمیتوانند انجام بدهند با ساخت طراحی سایت شما میتوانید همان طور که در خانه نشسته اید کسب و کار هم انجام بدهید و محصولات خود را به فروش بگذارید و یک هزینه هم دریافت کنید . امروزه سایت های اینترنتی طرفدار بیشتری دارد و اکثر افراد دنبال یک سایت اینترنتی برای خرید لوازم و وسایل با یک قیمت مناسب هستند. طراحی سایت دکوراسیون امروزه در اینترنت دنبال کننده زیادی دارد برای طراحی سایت دکوراسیون میتوانید با اهوراوب در ارتباط باشید

سوالات متداول

آیا امکان داشتن آمار بازدید طراحی سایت دکوراسیون وجود دارد؟

بله شما به راحتی می توانید امکان آماز بازدید از مطالب ، تعداد کاربران ، تعداد کاربران آنلاین ، دیدگاه ها ، بازدیدهای امروز ، بازدید ماهیانه و سالیانه را داشته باشید.