منو اهورا وب

طراحی سایت ریسپانسیو توسط اهوراوب

طراحی سایت ریسپانسیو به چه معناست؟

طراحی سایت ریسپانسیو توسط اهوراوب با توجه به متد های روز دنیا انجام می شود و شما می توانید این امکانات شرکت ما استفاده کرده و مشکلات خود را حل کنید. سایت واکنش گرا یا سایت ریسپانسیو (responsive) به سایتی گفته می شود که اندازه و چیدمان اجزای آن شناور است و با ابعاد و رزولوشن دستگاههای مختلف تغییر می کند تا کاربران صرف نظر از اینکه صفحه نمایش دستگاهشان کوچک باشد (مثل اکثر گوشی های هوشمند موبایل) یا نمایشگری متوسط و بزرگ داشته باشند مثل تبلت، لپتاپ و کامپیوترهای رو میزی، تجربه کاربری راحتی داشته باشند.

تفاوت طراحی سایت ریسپانسیو با طراحی سایت غیر ریسپانسیو چیست؟

تفاوت سایت واکنشگرا و غیر واکنشگرا در چیست و چگونه می توان تشخیص داد یک وب سایت از طراحی سایت ریسپانسیو بهره مند می باشد؟
برای تشخیص ریسپانسیو بودن یک سایت و تفاوت سایت های ریسپانسیو و غیر ریسپانسیو ، سایت مورد نظرتان را در لپ تاپ یا کامپیوتر باز کنید و عرض مرورگر را به آهستگی کم و زیاد کنید. اگر سایت واکنش گرا باشد مشاهده می کنید که اندازه و چیدمان اجزای آن مطابق با تغییر عرض صفحه تغییر می کند به گونه ای که هیچ اسکرول افقی پدید نمی آید.

اما در سایتهای غیر ریسپانسیو چنین تطابقی رخ نمی هد و اسکرول افقی لازم است تا بتوان قسمتهای پنهان شده چپ و راست صفحه را مرور کرد.

مطالب پیشنهادی:

تبلیغات گوگلی در ایام پایانی سال

بهترین قالب های طراحی سایت

طراحی سایت ریسپانسیو توسط اهوراوب - قیمت طراحی سایت

آیا به نظر شما طراحی سایت ریسپانسیو تاثیری بر نتایج گوگل دارد؟

آیا طراحی سایت ریسپانسیو تاثیری در نتایج گوگل دارد و می تواند باعث شود وب سایت شما از موتور جستجو گوگل نتیجه بگیرد؟
گوگل رسما طراحی سایت ها بصورت واکنش گرا را توصیه کرده است. طراحی یک سایت واکنش گرا برای یک پایگاه اینترنتی به جای طراحی سایت موبایل در کنار سایت اصلی، هم برای گوگل این مزیت را دارد که محتوای پایگاه اینترنتی را یکبار شاخص گذاری کرده و صفحات آن را امتیازدهی می کند و هم برای سایت این مزیت را دارد که رنک صفحات آن روی یک آدرس اینترنتی (URL) تجمیع می شود و این موضوع برای ارتقاء در نتایج جستجوی گوگل بسیار مهم است.
همچنین لینک دهی، به اشتراک گذاری و تعامل با محتوایی که در یک سایت و یک آدرس اینترنتی (URL) قرار دارد برای کاربران راحت تر است و گوگل به این موضوع نیز بسیار اهمیت می دهد.
مطمئنا مدیریت محتوا و اجرای پروژه های بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (سئو) نیز در یک سایت آسان تر و اقتصادی تر از انجام آنها برای دو سایت است. طراحی سایت ریسپانسیو به تجربه کاربری کمک بزرگی می کند و یکی از دلایلی که باعث موفقیت شما در فضای اینترنت می شود همین موضوع می باشد.

طراحی سایت ریسپانسیو توسط اهوراوب - شرکت اهوراوب
چگونه می توانیم طراحی سایت ریسپانسیو داشته باشیم؟

اگر بخواهیم درباره ی اصطلاح طراحی سایت ریسپانسیو اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم می توان به این موضوع اشاره کنیم که در صفحه مرورگر بر اساس صفحه نمایش کاربر تغییر می کند این بهترین تعریف برای طراحی سایت ریسپانسیو بود که به آن اشاره کردیم. اما سوال اینجاست برای داشتن طراحی سایت ریسپانسیو چه کاری می توانیم انجام بدهیم ، برای این کار می توانید با یک شرکت طراحی سایت حرفه ای در ارتباط باشید و مشکلات خود را با آن ها در میان بگذارید.

طراحی سایت ریسپانسیو توسط اهوراوب می تواند به شما کمک کند در کار خود پیشرفت کنید. پیشرفت در هر کسب و کاری حرف اول را می زند به همین علت باید به این موضوع اهمیت زیادی بدهید و مشکل را برطرف کنید. ما در شرکت اهوراوب می توانیم طراحی سایت فروشگاهی و طراحی سایت شرکتی را برای شما به صورت ریسپانسیو انجام بدهیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

مطالب پیشنهادی:

طراحی سایت و تجارت الکترونیکی

مهمترین ترندهای سئو در سال 2020

طراحی سایت ریسپانسیو توسط اهوراوب
طراحی سایت ریسپانسیو همراه با تجربه کاربری مناسب

یکی از دلایلی که باعث می شود شما بخواهید طراحی سایت ریسپانسیو را انجام بدهید. طراحی سایت ریسپانسیو برای تجربه ی کاربری مناسب می باشد. طراحی سایت یکی از مواردی که باعث موفیت یک کسب و کار می باشد اما وقتی شما طراحی سایت را به صورت حرفه ای انجام ندهید قطعا کاربر پسند نخواهد بود. اما وقتی از یک شرکت طراحی سایت حرفه ای در این زمینه کمک بگیرید می توانید به موفقیت زیادی دست پیدا کنید.

کاربر با ورود به وب سایت شما می تواند بهترین تجربه ی خود را به دست بیاورد. تجربه ی خوب به معنی ماندن کاربر درون وب سایت شما می باشد و خب این یکی از بهترین اتفاقاتی می باشد که می تواند برای شما پیش بیاید.

سفارش طراحی سایت ریسپانسیو توسط اهوراوب

برای سفارش طراحی سایت ریسپانسیو می توانید با شرکت اهوراوب در ارتباط باشید و بهترین ها را با ما تجربه کنید. طراحی سایت می تواند باعث افزایش درآمد شما بشود پس همین الان اقدام به طراحی سایت کنید. شرکت ما خدمات دیگری همچون سئو ، تبلیغات گوگلی ، تولید محتوا و… را برای شما انجام می دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.