منو اهورا وب

طراحی سایت شرکتی تخصصی

طراحی سایت شرکتی تخصصی

طراحی سایت شرکتی تخصصی ،  مهمترین گام در آنلاین برندینگ برای شرکت ها میباشد . یک سایت خوب ویترین شرکت در فضای آنلاین است، ویترینی که مردم به واسطه آن نسبت به سطح و کلاس کاری شرکت قضاوت میکنند.

امروزه بیشتر افراد ابتدا بصورت آنلاین با یک برند آشنا میشوند و در ذهنشان تصویر قبلی از برند شرکت در دنیای واقعی ندارند. به همین دلیل در مورد وب سایت آن شرکت جستجو کرده و در وهله ی اول از سایت آن بازدید میکنند.

با طراحی سایت شرکتی حرفه ای دیده شوید !

حضور در شبکه های اجتماعی عموما با هدف معرفی و بازاریابی محصولات شرکت و بهبود تعامل با مخاطبان است. لذا نمیتوان روی آن بعنوان نماینده اصلی شرکت در محیط مجازی حساب کرد.

با داشتن یک سایت شرکتی مناسب میتوانید کلیه فعالیت های بازاریابی، دریافت بازخورد از مشتریان، آنلاین برندینگ و… را در محیطی جامع و حرفه ای انجام دهید.

شما در وبسایت امکان توسعه و گسترش امکانات خود را دارید و به راحتی میتوانید تمام جزئیات مد نظرتان را درباره شرکت به شکلی بهینه و دقیق مطرح کنید.

رعایت مهم ترین اصول در طراحی سایت شرکتی

یکی از مهمترین اصول در طراحی سایت شرکتی رعایت قوانین سئو می باشد. سئوی حرفه ای سایت منجر به کسب جایگاهی مناسب در موتور های جستجو میشود.

به این صورت که سایت شرکت شما در رتبه ای بالاتر نسبت به رقیبانتان به کاربران نمایش داده میشود.

معرفی نمایندگی ها

شرکت های بزرگ معمولا در چندین شهر و یا کشور دارای نمایندگی های مختلفی می باشند.

با امکان مدیریت نمایندگی ها، مدیر سایت میتواند شعب را اضافه، حذف و ویرایش کند. هم چنین کاربران میتوانند با استفاده از ویژگی فیلترینگ کار آمد، به شکلی سریع و آسان نمایندگی مورد نظر خود را پیدا کنند.

برای داشتن یک سایت شرکتی حرفه ای میتوانید با گروه متخصص اهورا وب در ارتباط باشید.

مطالب بیشتر : 

طراحی سایت مدارس پسرانه 

طراحی سایت فروشگاه آنلاین 

اهمیت طراحی سایت 

 

 

 

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.