طراحی سایت شرکتی واجبه؟

طراحی سایت شرکتی واجبه؟

طراحی سایت شرکتی واجبه؟ آیا طراحی سایت شرکتی به ما کمکی میکند؟ ، این سوال تک تک صاحبان شرکت های مختلف است که میخواهند بدانند دلیل داشتن یک سایت شرکتی چیست ؟ ، چرا شرکت های رقبا اقدام به طراحی سایت می کنند.

با ما همراه باشید تا به شما دلایل طراحی سایت شرکتی را مطرح کنیم و بدانید که چرا طراحی سایت شرکتی جزء واجبات به حساب می آید.

مطلب پر بازدید : طراحی سایت گردشگری تخصصی 

دلایل اصلی طراحی سایت شرکتی ؟

در دنیای مجازی امروزه  ، بیشتر مردم وقتی دنبال یک شرکتی میگردند اول از همه در بستر اینترنت به جستوجو میپردازند تا آدرس یا شماره تماس آن را پیدا کرده سپس به آن ها مراجعه میکنند.

اگر شما طراحی سایت شرکتی مختص به خود را انجام نداده اید باید به شما بگویم که از قافله عقب ماندید ، چون همه ی مشتریان به صورت حضوری دیگر مراجعه نمیکنند بیشتر آن ها در فضای مجازی شما را دنبال خواهند کرد و اطلاعات شما مطالعه میکنند که در چه زمینه ای در حال فعالیت هستید ، چه محصولاتی را برای فروش و عرضه گذاشته اید ، پس آن زمان های قدیم بود که مشتریان برای مشاوره با شما و خرید محصولاتتان به صورت حضوری مراجعه میکردند.

اگر طراحی سایت شما با کیفیت انجام شود میتوانید در آنلاین برندینگ موفقیت بزرگی کسب کنید ، مشتریان بیشتری را جذب کنید ، محصولات بیشتری را به فروش برسانید ، همچنین در نظر رقبا و مشتریانتان با کلاس دیده می شوید ، ذهنیت مثبتی برای افرادی که شما را ندیده اند فراهم میکنید که همین امر باعث می شوند آنها حتما به شما برای یک بار هم که شده مراجعه کنند از خدمات شما استفاده نمایند.

مطلب بیشتر : طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی 

طراحی سایت شرکتی واجبه؟-اهورا وب

هدف از داشتن یک سایت شرکتی چیست؟

برای طراحی سایت شرکتی شما باید بدانید که هدفتان چیست ؟ ، آیا میخواهید محصولاتی را به فروش برسانید ، خدماتی به مشتریان عرضه کنید یا اینکه میخواهید فقط راجع به شرکت خود اطلاع رسانی کنید تا همه ی مردم جهان شما را بشناسند.

بیشتر کسانی که برای طراحی سایت شرکتی اقدام میکنند ، اهدافشان شامل موارد زیر است :

1-دریافت تبلیغات و کسب درآمد

2-ارائه خدمات به مشتریان

3-معرفی محصولات

4-معرفی خدمات

5-انجام برندینگ شرکت

6-فعالیت و ارائه خدمات به مشتریان بدون محدودیت زمانی و مکانی

7-کاهش مخارج و نیروی انسانی برای انجام کارهای شرکت

مطلب پیشنهادی : مزایای طراحی سایت پزشکی 

انجام سئو بعد از طراحی سایت شرکتی

بعد از اینکه فهمیدید طراحی سایت شرکتی واجبه میرسیم سر بحث شیرین سئو سایت یا بهینه سازی که اهمیت بسیار زیادی هم دارد و نباید این کار را دست کم بگیرید حالا چرا ؟

سئو کردن سایت به این دلیل انجام میشه که وقتی طراحی سایت شرکتی شما انجام شد و به شکل زیبایی چیده شد وقتی مردم نتوانند آن را ببینند به هیچ دردی نمیخورد ، پس باید کاری کنید که سایت شرکت شما را همه ی مردم جهان ببینند و سئو کردن سایت به شما در این زمینه کمک میکند.

سئو کردن سایت باعث می شود که میزان بازدید کنندگان از سایت شما افزایش پیدا کند و رتبه ی بالایی بگیرد.

اما بیشتر شما عزیزان سوالی از ما میپرسید که چرا باید به سئو سایت خود اهمیت بدهم ؟

چون بیشتر مردم یا حتی خود ما از موتورهای جستجو گر متفاوتی برای پیدا کردن مطلب مورد نظرمان استفاده میکنیم ، از آنجا که هیچ کسی حوصله پیدا کردن مطلب خود از سایت هایی که در صفحات سوم ، چهارم قرار دارند را ندارند پس اینجا میتوان گفت سئو سایت اهمیت زیادی دارد که سایت شما در صفحه ی اول گوگل باشد و کاربران برای پیدا کردن مطلب روی سایت شما کلیک کرده مطلب مورد نظرشان را مطالعه کنند.

پس سئو کردن کردن گزینه ی مناسبی هم برای دیده شدن سایت ، هم برای کسب در آمد بیشتر ، افزایش مشتری به حساب می آید گروه اهورا وب علاوه بر طراحی سایت شرکتی در زمینه ی بهینه سازی سایت و سئو فعالیت میکند.

شاید براتون جالب باشه : امکانات طراحی سایت شرکتی چیست ؟

طراحی سایت شرکتی - اهوراوب 88396574

نکات مهم در طراحی سایت شرکتی 

طراحی سایت شرکتی واجبه؟ برای دریافت جواب این سوال باید  برای طراحی سایت اقدام کرده و طوری باید تلاش کنید که خدمات یا محصولات را به بهترین شکل به کاربران ارائه دهید. سابقه فعالیت کسب و کار و تجربه مشتریان قبلی را با آن‌ها به اشتراک بگذارید، با آن‌ ها در تعامل باشید و به سوالاتشان پاسخ دهید. همه ی این کارها باعث ایجاد حس اعتماد در کاربران می‌ شود و شما را به موفقیت در فرآیند فروش اینترنتی و برندینگ نزدیک می‌ کند.

طراحی سایت شرکتی برای کسب‌ و کار ها یک سرمایه‌ گذاری بلند مدت است و می‌ تواند آینده کسب و کار شما را تضمین کند. شما پس از طراحی سایت شرکتی، باید محتوای مفید مرتبط با کسب و کار خود را  به اشتراک بگذارید، یک صفحه در شبکه های مجازی‌ ای که فکر می‌ کنید احتمالا مشتریان شما در آن‌ جا حضور داشته باشند، برای کسب و کار خود ایجاد کنید و سایت شرکتی خود را نیز در آن معرفی کنید.

همچنین میتوانید لوگوی شرکت هایی که به آنها کار کرده اید را داخل سایت قرار دهید تا مشتریان با خیالی آسوده با شما تماس بگیرند و خدمات دریافت کنند ، اعتماد سازی بین شما و مشتریانتان باعث می شود که در سطح جهان مشهور شوید مثل سایت دیجی کالا ، بامیلو و …

طراحی سایت شرکتی واجبه؟-اهورا وب 88396574

طراحی سایت شرکتی را به ما بسپارید تا مشهور شوید! 

اگر دنبال برندینگ و مشهور شدن هستید یا میخواهید خدمات ارزنده ای در بستر اینترنت به مشتریان خود عرضه کنید ، تیم اهورا وب به شما کمک میکند که با طراحی سایت شرکتی این کار را انجام دهید.

تیم متخصص اهوراوب در نظر دارد که طراحی سایت شرکتی و سئو سایت را به نحو احسن انجام دهد تا شما را در صفحات اول گوگل به نمایش بگذارد که همه ی مردم خدمات ارزنده ی شما را ببینند و از آن به نحو احسن استفاده نمایند.

با اهورا وب در ارتباط باشید و سایت شرکتی اختصاصی خود را سفارش دهید.

One Comment

  • شهرزاد خدایاری

    مطلب خوبی بود!شما اگه یه شرکت هر چقدم معروف داشته باشی، اگه سایت شرکتت بد باشه، باختی!! الان دوره دوره ی کسب و کار آنلاینه مث دیجی و سایتای دیگه

Post A Comment