منو اهورا وب

طراحی سایت شرکت نظافتی

چرا یک شرکت نظافتی به سایت نیاز دارد؟

در این مقاله میخواهیم درباره ضرورت طراحی سایت شرکت نظافتی بیشتر بدانیم. مشغله مردم اینروزها زیاد است و زمان کافی برای انجام بسیاری کارها ندارند. از جمله کارهایی که باید انجام شود و زمان بر هم هست، نظافت منزل و محل زندگی است. این مسئله بازار وسیعی از تقاضا را برای شرکت های خدماتی و نظافتی ایجاد کرده است. با کمک این شرکت ها امر نظافت برای مردم آسان تر و سریع تر شده است. اما مردم چگونه باید این شرکت ها را بیابند و خدمات آنها را بشناسند.

بیشترین و آسان ترین راه یافتن هر خدمت یا کالایی این روزها اینترنت است. پس اگر شما با طراحی سایت شرکت نظافتی در اینترنت حضور داشته باشید مشتریان خود را جذب خواهید کرد. مردم به دنبال همه چیز در اینترنت و سایت ها هستند. سایت شما میتواند معرف شما و خدمات شرکت شما به آنها باشد. شما میتوانید روزانه تعداد زیادی درخواست را به صورت آنلاین جهت نظافت و خدمات دیگر دریافت کنید. برعکس این مسئله هم ممکن است. اگر شمت در محیط وب حضور نداشته باشید مشتریان زیادی را از دست خواهید داد. از جهتی طراحی سایت به شما امکان معرفی خود و پیشینه فعالیت تان را میدهد. هرچه میزان شناخت مردم از شما بیشتر باشد، آنها بیشتر به شما اعتماد خواهند کرد. این یک موفقیت و گام بزرگ در جهت جذب مشتری است.

مطالب پیشنهادی :

مفهوم رنگ ها در طراحی سایت 

طراحی سایت رستورانی

چگونه در صفحه اول گوگل باشیم

طراحی سایت شرکت نظافتی

امکانات سایت شرکت نظافتی 

تمامی سایت ها از امکانات یکسان برخوردارند. اما در طراحی سایت شرکت نظافتی و خدماتی باید امکانات ویژه در نظر گرفته شود. معمولا هر حرفه و شغلی بسته به زمینه فعالیت خود خدمات خاصی را در اختیار مشتری میگذارد که این مسئله در زمان طراحی سایت برای آن شرکت لحاظ میگردد. برای سایت خدماتی هم امکانات مناسب با زمینه فعالیت آنها در نظر گرفته میشود. از جمله امکانات سایت شرکت نظافتی باید به موارد زیر اشاره کرد:

صفحه اصلی 

در صفحه اصلی سایت یا خانه باید به پارامترهای جذب مشتری توجه کرد. همچنین بولد کردن خدمات و مهم جلوه دادن فعالیت ها میتواند موجب اعتماد سازی برای مشتری شود. استفاده از این قبیل ترفند ها و بهتر نشان دادن شما در زمینه فعالیت تان، هنر یک طراح سایت حرفه ای است.

تماس با ما 

در این صفحه راههای ارتباطی مردم با شما از جمله شماره تماس، آدرس و ایمیل باید درج شود. به این ترتیب دسترسی کاربر به شما آسان تر است.

درباره ما

درباره ما شامل سوابق و رزومه شرکت و مدیران آن می باشد. این اطلاعات تاثیر زیادی در شناخت کاربران از شما و جلب اعتماد آنان دارد.

خدمات ما 

معرفی خدماتی که ارائه میدهید در روشن تر کردن زمینه فعالیت شما برای مشتریان موثر است. بسیاری شرکت های نظافتی خدمات ویژه ای مانند سم پاشی و مبل شویی و … را ارائه میدهند که میتوان از طریق این صفحه در این مورد اطلاع رسانی کرد.

سوالات متداول 

این بخش برای دریافت پرسش کاربران و پاسخگویی به آنها است. در ذهن بسیاری از مشتریان سوالات تکراری وجود دارد که در این صفحه له این سوالهای معمول و پرتکرار پاسخ داده میشود. به این وسیله مشتریان سریعتر به پاسخ خود دست پیدا میکنند.

وبلاگ 

در این بخش مقالات مرتبط با خدمات شما قرار داده میشود. مطالبی که درباره ضرورت رعایت پاکیزگی و نظافت و راهکارهایی پیرامون آن در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. مقالات وبلاگ خدمات شما را بیشتر و بهتر به مشتری معرفی خواهد کرد.

طراحی سایت شرکت نظافتی اهواروب

سئو سایت شرکت نظافتی و خدماتی 

در این مقاله از ضرورت طراحی سایت شرکت نظافتی برای شرکت های خدمات نطافتی گفتیم. اما طراحی سایت بدون سئو و بهینه سازی آن بی فایده است. سئو سایت همان کلید موفقیت شما برای جذب مشتری و افزایش در آمد از سایت است. استفاده از گرافیک حرفه ای برای سایت میتواند اولین گاه در سئوی حرفه ای سایت باشد. طراحی های خلاقانه و ساده معمولا کاربر پسند هستند و بازدید سایت شما را افزایش میدهد.

برای سایت باید از تصاویر واقعی، جذاب و با کیفیت استفاده کنید. به این ترتیب کاربر را دوباره و دوباره به سمت سایت جذب خواهید کرد. کارشناس سئو حرفه ای، رتبه سایت شما را به جایگاه مناسب میرساند تا همیشه در اولین نتایج جست و جوی گوگل برای شرکت های خدمات نظافتی ظاهر شوید. بالا بودن رتبه شما در گوگل ترافیک سایت تان را افزایش خواهد داد. هرچه سئو حرفه ای تر و منطبق با استاندارهای گوگل باشد، نتایج بهتری از طراحی سایت به دست خواهید آورد.

سئو سایت خدماتی با تکیه بر کلمات کلیدی مرتبط با خدمات یا مناطق مورد فعالیت شرکت انجام خواهد گرفت. بر این اساس مشتریان با جست و جوی خدمتی خاص مانند نظافت منزل یا منطقه ای خاص از شهر، در نخستین سرچ به سایت شما برخورد میکنند. به این ترتیب ترافیک سایت و درخواست خدمات از شرکت شما توامان افزایش می یابد. برای اینکه سرمایه گذاری در طراحی سایت نتیجه مطلوب را داشته باشد باید اینکار را به حرفه ای ها بسپارید.

مطالب پیشنهادی :

مزایای استفاده از سئو 

معنای طراحی سایت

همه چیز درباره سئو سایت 

طراحی سایت شرکت خدماتی

طراحی سایت شرکت نظافتی

برای اینکه سرمایه گذاری شما برای راه اندازی و طراحی سایت سودآور باشد، باید طراحی و سئو سایت را از اهواروب بخواهید. تیم ما متخصص و مجرب در زمینه بهینه سازی سایت، تبلیغات گوگلی و تولید محتوا گام به گام تا بالارفتن رتبه شما در گوگل کنار شماست. برای مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت میتوانید از طریق لینک زیر به صفحه مربوطه مراجعه نمایید. همچنین برای مشاوره و تماس با ما میتوانید از لینک زیر استفاده کنید.

3 Comments

 • hami

  من طراحی سایت فروشگاهی بخوام چیکار باید انجام بدم؟

  • فرحزادی

   سلام دوست عزیز ، با شماره های ما تماس بگیرید.

 • mohamad

  من نمونه طراحی سایت هایی که انجام دادین دیدم واقعا حرفه ای عمل کردین

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.