طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت صنعتی

یکی از بهترین و موثرترین راه ها برای بازاریابی طراحی سایت صنعتی است. راه اندازی یک وب سایت زمینه فعالیت تولیدی شما را به سمت مدرن شدن و پیشرفت سوق میدهد. حضور قوی و موثر در فضای اینترنت و وب به شما امکان میدهد تا سایر تولید کنندگان و توزیع کنندگان کالای مرتبط با زمینه فعالیت شما، کارخانه و کارگاه شما را راحت تر پیدا کنند و بهتر بشناسند.

حضور شما از طریق وب سایت اختصاصی خودتان میتواند سهم شما را از شود بازار بیشتر کند و گام محکم و بلندی در راستای برندسازی و فروش بهتر شما خواهد بود. نباید از این نکته گذشت که شما با طراحی سایت در عرصه بین الملل و جهانی معرفی میشوید و محدود به مرزهای کشور نخواهید ماند. وب سایت های صنعتی به صاحبان خود کمک میکنند تا کارخانه، واحد تولیدی و کارگاه خود را بهتر و بیشتر معرفی نمایند. همچنین که قدرت شما را برای جذب مشتری بالاتر خواهند برد.

به این ترتیب بازدید کنندگان و مشتریان بیشتری را جذب خواهید کرد و حرفه خود را گسترش میدهید. طراحی و راه اندازی چنین وب سایتی میتواند اهداف و استراتژی های پیش روی شما را بهتر بیان کند و هم راستا با فعالیت های شما محصولات تان را معرفی نماید.

یکی از مهمترین معیارهای موفقیت برای هر فعالیت اقتصادی، جذب حداکثر مشتریان در بازار است. وب سایت به شما این مکان را میدهد تا حتی بیرون از محدوده جغرافیای زندگی خود و همه صنایع وابسته به حرفه تان معرفی شوید و در عین افزایش درآمد، کیفیت تولید و تکنولوژی های مورد نیاز برای کار را در اختیار شما خواهد گذاشت.

افزایش درآمد با طراحی سایت صنعتی 

 

در گذشته به دلیل محدود بودن تعداد صنایع تولیدی در هر زمینه، رقابت کمتر بود. در عین حال فروشندگان و توزیع کنندگان هم محدود بودند و به راحتی با هم ارتباط داشتند. در قدیم مانند امروز برند ها و محصولات متفاوت وجود نداشت و از این جهت مردم به راحتی و با یک نام محصول را در بازار پیدا میکردند.

واضح است که بازاریابی برای صنایع آسان تر بود و تولید کننده راحت تر میتوانست محصول را معرفی کند و بفروشد. اما در دنیای بزرگ امروز یک برند محدود به یک شهر یا کشور نیست و تقریبا در تمام دنیا آن را می شناسند. به شرطی که در کنار کیفیت بتواند بازاریابی موثر و خوبی هم برای خود داشته باشد.

لازمه این امر یافتن راه های مدرن و امروزی برای برندسازی و معرفی کالاهاست که یکی از بهترین انها طراحی سایت صنعتی است. شما به این وسیله میتوانید در میان انبوه تولیدات همسان و مشتریان خود را معرفی کنید و توان رقابتی خود را افزایش دهید.

همچنین افراد بیشتری شما را خواهند شناخت و فروش شما متقابلا افزایش میابد. برای خریداران هم امکان مقایسه و انتخاب راحت تر خواهد بود و این اعتماد سازی را برای شما به همراه دارد.

طراحی سایت صنعتی - طراحی سایت شرکتی - سئو سایت

اجزای مختلف یک سایت صنعتی 

? ارائه لیست نمایندگی ها و شعب یا دفاتر فروش

? امکان نمایش ویدئو های تبلیغاتی

? معرفی پروژه های انجام شده یا در دست ساخت

? مقالات و اخبار مرتبط با واحد صنعتی

? امکان ارتباط با مشتریان و دریافت نظرات آنان

? ارائه سرویس پشتیبانی آنلاین و فروشگاهی به مشتریان

? تاریخچه کارخانه یا واحد تولیدی و صنعتی

? معرفی کالاها و ویژگی های آن ها

? طبقه بندی و دسته بندی مصحولات

? اطلاعات تماس و آدرس کارخانه و شرکت

? بخش گالری و تصاویر مربوط به خط تولید

? امکان نمایش تصاویر محصولات و خدمات ارائه شده

مزیت راه اندازی وب سایت صنعتی 

 

با پیشرفت تکنولوژی و تجهیزات صنعتی رقابت بین کالاها و تولید کنندگان سخت تر شد. خریداران هم برای یافتن جنس بهتر با کیفیت بالاتر دچار سر در گمی شدند.

در میان کالاهای مشابه آن جنسی بیشتری فروش را داشت که بهترین و بیشتری تبلیغ را برای کالا و محصول خود کرده بود.

تبلیغات راه های زیادی نداشت و محدود به پوستر و عکس و مجله میشد. البته که مردم در همه جای دنیا و در شهرهای مختلف هم تنها برندی را می شناختند که یا یک کالای انحصاری بود و یا لوکس و اختصاصی تولید میشد.

اما امروز روشهای تبلیغاتی تغییر کرده و تا میزان زیادی در تلاش است تا انبوه جمعیت دنیا را تحت تاثیر قرار دهد.

طراحی سایت صنعتی - طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت صنعتی به شما کمک میکند تا درصد بیشتری از مردم شما را بشناسند و مشتریان بیشتری را برای فروش جذب کنید. همچنین که میتوانید نمایندگی ها شعب خود را در شهرها و کشورهای مختلف گسترش دهید و فروش خود را چند برابر نمایید.

داشتن یک سایت این روزها یک هزنیه نیست و به منزله سرمایه گذاری به شمار میرود. زیرا نشان از اعتبار شما در بازار دارد و میتواند دسترسی مشتری و همکاران را به شما آسان تر کند.

در دنیایی که مردم همه چیز را در اینترنت جست و جو میکنند، مهم است که اسم شما در میان رقبا دیده شود و به این منظور قطعا شما نیاز به سایت خواهید داشت.

ویژگی های مهم وب سایت صنعتی 

طراحی سایت صنعتی - بهینه سازی سایت

مدیریت ساده و روان 

مدیریت وب سایت صنعتی باید ساده باشد و در عین حال کاربردی و کاربر پسند. بهتر است پنل های مدیریتی برای چنین سایت هایی در نظر گرفته شود.

جهت سهولت راهبرد سایت بهتر است یک نیروی مستقر در دفتر مرکزی داشته باشید تا بتوان سایت را بهتر مدیریت کرد.

طراحی سایت صنعتی - طراحی سایت

قالب حرفه ای و اختصاصی

سایت های صنعتی بهتر است از قالب های اختصاصی برای خود استفاده کنند. قالب سایت باید ساده و در عین حال زیبا باشد.

میتوانید یک فرم کاملا مدرن و ساده را برای سایت انتخاب کنید تا در بین سایت های رقیب بیشتر بدرخشید.

طراحی سایت صنعتی - سئو سایت

سایت چند زبانه

در طراحی سایت صنعتی باید این مورد را در نظر داشت که شما در حال ورود به یک دهکده جهانی هستید.

پس باید چند زبان مختلف را برای سایت در نظر بگیرید. یکی از اصلی ترین و عمومی ترین زبان ها بعد از فارسی، زبان انگلیسی است که جهانی تر است.

سوالات متداول

طراحی سایت صنعتی ریسپانسیو چه مزیتی دارد ؟

بهترین راه نمایش مناسب سایت شما روی گوشی های هوشمند و تبلت ها، طراحی سایت ریسپانسیو هست. در این روش طراحی سایت ساختار لایه های سایت به صورت شناور طراحی میشود و با توجه به سایز صفحه نمایش بارگزاری خواهد شد.

طراحی سایت صنعتی شامل خدمات پشتیبانی وب سایت هم میشود؟

بله – پشتیبانی یا نگهداری وب سایت، سرویسی است جهت به روز نگه داشتن سایت و در عین حال به شما کمک میکند تا ترافیک سایت خود را افزایش دهید و رتبه سایت تان را حفظ نمایید.

Post A Comment