طراحی سایت فروشگاهی بصورت اختصاصی

طراحی سایت فروشگاهی
آیا می دانید درآمد یک فروشگاه اینترنتی فعال می تواند از یک مغازه پر رفت و آمد در بازار بیشتر باشد!؟
با گسترش روز افزون شبکه اینترنت در کشور ، فروشگاه های اینترنتی رتبه دار درآمد بالای فروش هستند و این یعنی یک بیزینس برای عرضه محصولات خود صرفا نیاز به خرید یا اجاره مغازه تجاری با هزینه های بالا ندارد. بلکه می توان با طراحی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی به درآمد بالایی رسید. بنابراین هیچ وقت تصور نکنید که فروشگاه اینترنتی نسبت به فروشگاه تجاری کوچک تر است و بازدهی کمتری دارد.

همه چیز در مورد نماد الکترونیکی (اینماد) و درگاه پرداخت آنلاین
دریافت نماد الکترونیکی یا اینماد بسیار ساده است . شما هم بصورت شخصی ( شخص حقیقی ) و هم بصورت حقوقی می توانید نماد الکترونیکی دریافت کنید .شرکت طراحی سایت اهورا وب بعد از طراحی سایت فروشگاهی شما ، راهنمایی های لازم را برای اخذ نماد الکترونیکی ارائه خواهد داد. از نظر زمانی ، کل مراحل دریافت اینماد معمولا حداکثر 10 تا 14 روز زمان نیاز دارد و برای دریافت اینماد سایت شما باید طراحی و راه اندازی شده باشد. شما بعد از فعالسازی نماد اعتماد خود می توانید درخواست درگاه پرداخت اینترنتی نمایید. درگاه های پرداخت آنلاین سایت های فروشگاهی معمولا دو یا سه روزه صادر و فعال می گردند.
اهمیت قالب اختصاصی در طراحی سایت فروشگاهی
یکی از اهداف مهم هر فروشگاه اینترنتی افزایش رتبه آن سایت در موتورهای جستجوگر مثل گوگل است. از آنجا که قالب های آماده از نظر گوگل و جستجوگرهای دیگر کپی محسوب می شوند و در رقابت با سایر سایت ها امتیاز منفی می گیرند اکیدا توصیه می شود در طراحی سایت فروشگاهی اینترنتی خود از قالب های آماده استفاده نکنید. قالب های سفارشی از ابتدا بر حسب سلیقه و نیاز شما طراحی می شوند و علاوه بر اینکه طرح گرافیکی آن اختصاصی است ، کد نویسی قالب سایت نیز بصورت اختصاصی و منحصر به فرد برای سایت شما طراحی می گردد. به این ترتیب شما می توانید از نظر قالب سایت امتیاز مثبت موتورهای جستجوگر را کسب کنید.
چرا طراحی سایت فروشگاهی شرکت طراحی سایت اهورا وب ؟
شرکت طراحی سایت اهورا وب یک شرکت طراحی سایت ثبت شده و رسمی است. این شرکت با عقد قرارداد رسمی کیفیت خدمات خود را بصورت مکتوب تضمین می نماید.
شرکت طراحی سایت اهورا وب در طراحی سایت فروشگاهی از کد های باز و آماده استفاده نمی کند. این شرکت یکی از معدود شرکت های طراحی سایت در ایران است که دارای تیم برنامه نویسی وب می باشد و مفتخر است که از کنترل پنل کد بسته اختصاصی خود استفاده می کند. به همین دلیل سیستم فروشگاهی شما در شرکت طراحی سایت اهورا وب از امنیت بالایی برخوردار خواهد بود.
طراحی سایت فروشگاهیشما توسعه پذیری بالایی خواهد داشت یعنی می توانید در هر زمان هر قابلیتی را که میخواهید به فروشگاه خود اضافه کنید

Post A Comment