منو اهورا وب

طراحی سایت فروشگاهی بصورت اختصاصی

طراحی سایت فروشگاهی بصورت اختصاصی

طراحی سایت فروشگاهی بصورت اختصاصی منجر به افزایش فروش می شود به طوریکه یک فروشگاه اینترنتی درآمدش از یک مغازه پر رفت و آمد در بازار های بزرگ بیشتر است. چراکه هر فردی در هر جا و مکانی که باشد می توانید خرید اینترنتی خود را انجام دهد و در روز مشخصی دریافت کند.

امروزه هر شخصی که قصد خرید محصولی را داشته باشد بدون اینکه به مغازه مراجعه کند ، با یک کلیک بر روی سایت فروشگاهی مورد نظرش خریدش را در هر ساعتی از شبانه روز انجام می دهد و هزینه ی آن را پرداخت می کند.

با این کار دیگر لازم نیست وقت خود را در ترافیک های سنگین تلف کنید و مسیر طولانی را برای خرید یک محصول طی کنید تنها با یک کلیک می توانید محصول خود را تهیه کنید.

بنابراین هیچ وقت فکر نکنید که فروشگاه اینترنتی نسبت مانند فروشگاه های تجاری کوچک است و بازدهی نخواهد داشت. با طراحی سایت فروشگاهی می توانید بیشترین بازدهی را داشته باشید و پیشرفت در کسب و کارتان را روز به روز مشاهده کنید.

طراحی سایت فروشگاهی با درگاه پرداخت آنلاین

دریافت نماد الکترونیکی یا اینماد بسیار کار ساده ای است که هر شخص حقیقی یا حقوقی می تواند آن را دریافت کند. دلیل دریافت اینماد هم این است که شما برای مشتری اعتماد سازی می کند که وقتی پولی پرداخت می کنید بابت محصول به هر دلیلی اگر نخواستید پول پرداختی به شما بازگشت داده می شود و اینکه پول مستقیماً به حساب بانکی صاحب فروشگاه واریز می شود به شما رسید پرداخت داده میشود.

خلاصه که اعتمادسازی خوبی بین فروشگاه شما و مشتریان ایجاد می شود. اگر هم اطلاعاتی راجع به دریافت نماد الکترونیکی ندارید شرکت طراحی سایت اهوراوب شما را در این زمینه راهنمایی می کند تا بتوانید به راحتی اینماد را دریافت کنید.

به طور معمول دریافت نماد الکترونیکی بین 10 تا 14 روز زمان نیاز دارد و قبل از دریافت حتما باید طراحی سایت فروشگاهی شما انجام شده باشد تا بتوانید درگاه اینترنتی را همراه با نماد اعتماد الکترونیکی دریافت کنید.

درگاه پرداخت به مشتریان این امکان را می دهد که همان لحظه که محصول را سفارش می دهند پرداختش را هم بزنند و نیازی نباشد که حتما در منزل حضور داشته باشند تا پول را به پستچی پرداخت کنند.

مطالب پیشنهادی : 

تولید محتوای خلاقانه برای سئوی سایت

مراحل طراحی سایت فروشگاهی

ظاهری اختصاصی برای طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

یکی از اهداف مهم در اکثر سایت های فروشگاهی افزایش رتبه و جذب مخاطبان بیشتر است. از آنجا که ظاهر سایت فروشگاهی در جذب مخاطب تاثیر فراوانی می گذارد پس باید به ظاهر سایت اهمیت ویژه ای بدهید.

طراحی سایت فروشگاهی به صورت اختصاصی که انجام می دهید باید ظاهری منحصر به فرد داشته باشد و تفاوتی با سایت دیجی کالا و سایر فروشگاه های اینترنتی داشته باشد نه اینکه بیشتر سایت های فروشگاهی با کپی برداری از سایت دیجی کالا سایتشان را طراحی می کنند.

هیچ شخصی با دیدن تشابه سایت فروشگاهی شما با سایت دیگر جذب نمی شود و یک بار بیشتر به فروشگاه اینترنتی شما مراجعه نمی کند.

پس سعی کنید متفاوت عمل کنید تا بتوانید مشتریان خود را حفظ کنید و بهترین تاثیر را روی آنها بگذارید ، در تشریح محصولات هم مثل سایت های دیگر این کار را انجام ندهید و منحصر به فرد عمل کنید.

تاکید میکنیم که از قالب های آماده برای طراحی سایت فروشگاهی استفاده نکنید. قالب های اختصاصی از همان ابتدا براساس سلیقه ی شما طراحی می شوند و با طراحی سایت فروشگاهی بصور اختصاصی می توانید یک امتیاز توپول خوب از موتورهای جستجوگر دریافت کنید.

طراحی سایت فروشگاهی بصورت اختصاصی -اهوراوب
طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی با قابلیت مقایسه محصولات

مقایسه محصولات از جمله امکانات اختصاصی و ضروری هر طراحی سایت فروشگاهی محسوب می شود و باعث می شود که مشتریان بتوانند با مقایسه کردن محصولات دلخواهشان انتخاب بهتری داشته باشند و اینکه از محصولی که خریدند رضایت کامل داشته باشند.

مقایسه ی ویژگی چند محصول از قیمت گرفته تا کاربرد و ساختار آن باعث می شود که مشتری بتواند بهترین تصمیم را بگیرد چون برای خودمان هم چندین بار پیش آمده که برای خرید یک محصول دو دل هستیم و نمیتوانید بین چند محصول انتخابی درست داشته باشیم این امکان در سایت های فروشگاهی باعث می شود به ما کمک زیادی شود.

با قرار دادن این امکان اختصاصی در طراحی سایت فروشگاهی خود می توانید مشتریان را برای خرید های بعدی هم به سایت خود جذب کنید و آنها مستقیماً برای خرید محصولاتشان بی درنگ به سایت شما مراجعه کنند.

هرچقدر خرید را برای مشتریان ساده تر و راحت تر کنید بهتر می توانید مشتریان را برای همیشه نگه دارید.

پیشنهاد مطالعه : 

تاثیر طراحی سایت بر افزایش فروش

نکات طراحی سایت کاربر پسند

طراحی سایت فروشگاهی بصورت اختصاصی -شرکت اهوراوب
طراحی سایت فروشگاهی بصورت اختصاصی را با شرکت اهوراوب تجربه کنید!

دلیل اینکه پیشنهاد میکنیم از شرکت ما خدمات طراحی سایت فروشگاهی را دریافت کنید این است که شرکت اهوراوب با عقد قرارداد رسمی کیفیت خدمات خود را بصورت مکتوب تضمین می نماید.

شرکت طراحی سایت اهورا وب در طراحی سایت فروشگاهی از کد های باز و آماده استفاده نمی کند. این شرکت یکی از معدود شرکت های طراحی سایت در ایران است که دارای تیم برنامه نویسی وب می باشد و مفتخر است که از کنترل پنل کد بسته اختصاصی خود استفاده می کند.

به همین دلیل سیستم فروشگاهی شما در شرکت طراحی سایت اهورا وب از امنیت بالایی برخوردار خواهد بود. طراحی سایت فروشگاهی شما توسعه پذیری بالایی خواهد داشت یعنی می توانید در هر زمان هر قابلیتی را که خواستید به فروشگاه خود اضافه کنید.

برای سفارش طراحی سایت فروشگاهی کافیست روی لینک زیر کلیک کنید و سفارش خود را با ما در میان بگذارید.

Post A Comment