منو اهورا وب

طراحی سایت فروشگاهی لوازم خانگی

طراحی سایت فروشگاهی لوازم خانگی

طراحی سایت فروشگاهی لوازم خانگی ، این موضوع مزایای زیادی دارد که یکی از مهم ترین آن بهتر و بیشتر دیده شدن است. در حال حاضر اکثریت  مردم جامعه مدت زمان زیادی را به فضا های مجازی و وبگردی اختصاص میدهند . پس چه بهتر که شما در صفحات وب بدرخشید و انتخاب بیشتر مردم باشید.

صنعت لوازم خانگی جزو پر درآمد ترین صنایع کشور مان محسوب میشود و رقابت در این عرصه زیاد است . اگر شما در این صنعت در حال فعالیت هستید میتوانید با طراحی سایت فروشگاهی لوازم خانگی خود فرصت های نابی را برای خودتان ایجاد کنید.

مطلب بیشتر : لذت خرید آسان از سایت فروشگاهی

فواید طراحی سایت فروشگاهی لوازم خانگی چیست؟

صرفه جویی در زمان و توان

شما با طراحی سایت فروشگاهی لوازم خانگی شرایطی را ایجاد میکنید تا بازدید کنندگان از محصولات با کیفیت و متنوع شما دیدن کنند . در صورتی که هیچ احتیاجی به حضور شما برای معرفی اطلاعات و خدمات لوازم نیست . شما میتوانید اطلاعات و مشخصات و جزئیات کالا را مثل مدل رنگ سایز و غیره را برای بازدید کنندگان به نمایش بگذارید بدون اینکه احتیاج باشد ساعت ها برای آنها توضیح دهید . مشتریان میتوانند تمام اطلاعات و توضیحات و عکس های با کیفیت شما را که از تمام جوانب محصول گرفته شده ببینند و خرید کنند .

انجام سفارش در تمام ساعات روز

وقتی شما با طراحی سایت فروشگاهی لوازم خانگی به تجارت خود مشغول هستید این امکان فراهم می‌شود که مشتریان ۲۴ ساعته به سایت شما و محصولاتتان دسترسی داشته و خرید کنند . تصور کنید شما با این کار میتوانید حتی در روز های تعطیل هم کسب درآمد کنید برای شما این کار بسیار جذاب و پر سود خواهد بود .

دستیابی به بازار مصرف های متنوع

وقتی شما محدود به مکانی نباشید نه تنها میتوانید مشتری های در منطقه خود بلکه در دیگر شهر ها و منطقه ها هم داشته باشید و از آن ها هم سفارش بگیرید .

کاهش برخی هزینه های اضافی

شما با طراحی سایت فروشگاهی لوازم خانگی میتوانید از شر برخی هزینه‌ های اضافی مثل اجاره مغازه ، پرداخت مالیات و..  خلاص شوید تا بیشتر سود کنید . مثلاً یکی از این هزینه های الکی پرداخت هزینه تبلیغات است . شما با طراحی سایتی برای محصولات خود دیگر احتیاج به پرداخت پول برای تبلیغات آن ندارید . هم چنین هزینه‌ های حمل و نقل هم کاهش مییابد .

مطلب پر بازدید : راجع به سئو سایت فروشگاهی بدانید

طراحی سایت فروشگاهی-اهورا وب

امکانات طراحی سایت فروشگاهی لوازم خانگی چیست؟

👈 امکانات طبقه بندی محصولات برای دسترسی سریع مشتریان

👈 پر فروش ترین،جدید ترین و پیشنهاد ویژه

👈 امکان پرداخت آنلاین توسط درگاه های بانکی معتبر

👈 اخبار و مقالات مرتبط با بازار هدف و صنعت لوازم خانگی

👈 گالری عکس و فیلم برای روش مناسب نصب و استفاده درست از لوازم خانگی

👈 نمایندگی ها و خدمات پس از فروش

👈 امکان نظر دهی بازدید کنندگان

👈 امتیاز دهی به هر کالا

👈 شرکت سازنده به همراه تصاویر

👈 استفاده از کلیپ های آموزشی به منظور اطلاعات دهی و جذابیت بیشتر سایت

👈 امکان سفارش اینترنتی کالای انتخابی در سایت

👈 سهل و آسان بودن کار با منو ها و عدم سردرگمی مشتری

👈 ایجاد تسهیلات اعطای تخفیف به مشتری

مطلب بیشتر : طراحی سایت شرکتی حرفه ای 

طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای 

اگر طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی شما کامل باشد و دارای تمامی امکانات لازم برای مشتری باشد تا حدودی فرصت های فروش را برای شما افزایش میدهد . اما این به تنهایی خیلی موثر نیست . در صورتی این فعالیت برای شما درآمد چشمگیری خواهد داشت که سایت شما جزو پر بازدید ترین سایت ها در موتور های جستجو نظیر گوگل باشد . برای رسیدن به این موقعیت نیاز است که سایت شما سئو مناسب و بالایی داشته باشد .

منظور از این مطلب این است که کیفیت درون سایت به حدی خوب و بالا باشد زمانی که کاربران در گوگل بدنبال فروشگاهی برای تهیه لوازم خانگی خود میگردند سایت شما را در نتایج جستجوی گوگل مشاهده کنند و این باعث افزایش بازدید کاربران از سایت شما میشود .

تصور کنید آن بازدید کنندگان از سایت شما خوششان بیاید و آنها به مشتری تبدیل میشوند و اما این آخر ماجرا نیست بلکه آنها برای اینکه دوستانشان هم از سایت با کیفیت شما استفاده کنند لینک سایت شما رادر بین عزیزانشان پخش میکنند و این خودش ایجاد فرصت و مشتری‌ های جدید است .

مطلب پر بازدید : مزایای طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت فروشگاهی لوازم خانگی-اهورا وب

طراحی سایت فروشگاهی لوازم خانگی خود را به ما بسپارید ! 

اگر در ذهنتان راه اندازی یک طراحی سایت فروشگاهی لوازم خانگی است میتوانید با بهترین شرکت طراحی سایت اهورا وب درارتباط باشید ، شرکت اهوراوب در نظر دارد که بهترین خدمات را در زمینه ی طراحی سایت شما مثل سئو سایت ، تبلیغات گوگلی ، تولید محتوا به شما ارائه دهد . تیم اهوراوب در زمینه ی سئوی سایت جدید ترین الگوریتم های گوگل را برای سایت شما پیاده سازی میکند تا درمیان سایت های رقبای خود در خط اول و صفحه ی اول گوگل بدرخشید همچنین نتیجه ی خوبی بگیرید. پس کافیست با کلیک بر روی لینک زیر با تیم اهورا وب در ارتباط باشید.

Post A Comment