منو اهورا وب

طراحی سایت مثل دیجی کالا

طراحی سایت مثل دیجی کالا با اهوراوب

طراحی سایت با توجه به امکاناتی که برای آن ها در نظر می گیریم می توانند در دسته بندی های مختلفی قرار گیرند. به عنوان مثال سایت های فروشگاهی گاهی می توانند مثل سایت دیجی کالا کامل و دارای امکانات پیشرفته و فراوانی باشد و گاهی نیز می تواند یک سایت فروشگاهی ساده و بدون امکانات نیز باشد. در طراحی فروشگاه های بزرگ باید یک انبارداری مجزا و مجهز نیز برای آن طراحی شود .

طراحی سایت های فروشگاه هایی مثل دیجی کالا که دارای محصولات بی شماری می باشد و روز به روز نیز به محصولات و امکانات خود اضافه می کند برنامه نویسی و طراحی بسیار قوی و پیچیده ای نیاز دارد و به آنچه که هر فرد در صفحه ی آن می بیند خلاصه نمی شود . فروشگاه دیجیکالا دارای یک قسمت مدیریتی که چندین برابر پیچیده تر از شکل ظاهری آن می باشد است و شامل یک سیستم بسیار پیچیده ی حسابداری و انبار داری و مدیریتی می باشد .

پیشرفت دیجی کالا

از ابتدا به صورتی که مشاهده می کنید نبوده و صاحبان فروشگاه بزرگ اینترنتی دیجی کالا در ابتدا برای سرگرمی شروع به طراحی یک وبسایت ساده کردند و محصولاتی که در دست داشتند را به صورت تکی در آن برای فروش قرار می داند ، اما بامشاهده ی استقبال زیاد مردم از محصولات و خرید اینترنتی تصمیم به ارتقا دادن سایت دیجی کالا گرفتند و سایت امروزه ی آنها حاصل چندین بار تغییر و تحول و چندین بار ارتقا می باشد .

در نتیجه طراحی یک وبسایت همچون دیجی کالا و با همان امکانات ممکن است کمی ریسک پذیر باشد و بهتر است در ابتدا یک سایت فروشگاهی ساده تر طراحی شود سپس بعد از مشاهده ی نتایج فروش و رونق پیدا کردن آن می توان از شرکت طراحی کننده درخواست کنند تا آنرا ارتقا دهند .
اهوراوب برای طراحی انواع سایت ها همراه شماست برای اطلاعات بیشتر با تماس بگیرید. (راه های ارتباط با ما در قسمت پایانی سایت درج شده است)

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.