منو اهورا وب

طراحی سایت مدارس پسرانه

طراحی سایت مدارس پسرانه حرفه ای

طراحی سایت مدارس پسرانه ، به جرات می توانیم بگوییم که بخشی که به خوبی نتوانسته است از تکنولوژی فناوری اطلاعات در بخش سایت بهره مطلوبی را ببرد, مدارس دولتی و حتی خصوصی یا غیر انتفایی می باشد.

در صورتی که چنانچه مدیر مدرسه مربوطه مزایای داشتن یک سایت را برای مدرسه خود بداند شاید با صرف هزینه چند برابری دوست داشته باشد چنین سایتی را داشته باشد.

امروزه مدارس از ارسال اس ام اس به خوبی بهره می برند و این مطلب می تواند در سطح گسترده تر با طراحی سایت گره بخورد.

طراحی سایت مدارس چه مزایایی دارد ؟

شاید شما هم بعنوان مدیر و مسئول یک مدرسه از خود بپرسید که آیا سفارش سایت فایده ای هم خواهد داشت ؟

در پاسخ این سوال شما جوابهای متعددی وجود دارد . موارد زیر تعدادی از فواید طراحی سایت مدارس است :

-ابتدایی ترین علت ایجاد هر سایتی تبلیغات است .

با قرار دادن افتخارات دانش آموزان ، معرفی کادر تدریس ، تاریخچه مدرسه ، فعالیت های خارج از مدرسه مانند اردو ها و … و تصاویری از محیط های مختلف مدرسه مانند سالن غذا خوری ، حیاط ، کلاس ها ، سالن ورزش و… قادر خواهید بود نظر اولیا و حتی دانش آموزان را نسبت به مدرسه جلب نمایید .

-با توجه به مشغله فراوان بسیاری از اولیا ، شرکت کردن در جلسات اولیا و مربیان و حضور مستمر در مدرسه برای بررسی وضعیت درسی دانش آموزان برای بسیاری از اولیا کار دشوار و بعضا غیر ممکنی است .

طراحی سایت برای مدارس به مسئولین مدرسه و معلمان این امکان را میدهد که با قرار دادن نمرات مستمر هفتگی یا ماهیانه دانش آموزان در سایت مدرسه ، اولیا را تنها با چند کلیک و در هر مکان و زمانی از وضعیت تحصیلی فرزندانشان آگاه نمایند .

– امکان برگزاری آزمون های تستی دوره ای در سایت .

برخی از مدارس بصورت دوره ای از دانش آموزان آزمون های جامع دوره ای در منزل می گیرند .

به این صورت که دانش آموزان مجازند در زمان خاصی وارد وب سایت شده ، تستها را علامت بزنند و پس از اتمام زمان معینی نیز دسترسی آنها به پاسخنامه قطع میگردد و دیگر اجازه پاسخگویی به سوالات را نخواهند داشت .

تیم طراحی سایت حرفه ای اهوراوب ، با در نظر گرفتن معیار ها و متد های روز دنیا در طراحی سایت، بهینه سازی و سئوی محتوا و در نتیجه ارتقا جایگاه سایت در صفحات نتایج موتور های جست و جو از جمله خدمات اهورا وب میباشد. سایتی که مخاطبان شما را به طرفداران شما تبدیل میکند.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.