منو اهورا وب

طراحی سایت مطابق با اصول سئو

طراحی سایت مطابق با اصول سئو

طراحی سایت مطابق با اصول سئو میتواند جایگاه بالای سایت را در موتورهای جست و جو تضمین کند. اما چرا گاهی برخی سایت ها در یک موضوع خاص جلوتر و بالاتر از بقیه هستند. یا معیارهای موتور جست و جو برای رتبه دادن به سایت ها چیست و سئو سایت چه نقشی در افزایش رتبه آن دارد.

سئو یا همان بهینه سازی سایت در واقع تکنیکی است تا سایت شما را هرچه بهتر و بیشتر به موتورهای جست و جو معرفی کند. اعتبار سایت نزد گوگل با سئو ارتباط مستقیم دارد و باعث خواهد شد سایت در رتبه های بالاتر و بهتر قرار بگیرد. پس شما میتوانید در اولین ردیف پیشنهاد های گوگل در نتیجه جست و جوی مخاطبین باشید.

برای یک سئوی حرفه ای و پربازده باید از همان ابتدا کار طراحی سایت مطابق با اصول سئو انجام گیرد. راه اندازی وب سایت باید بر اساس الگوریتم های گوگل و موتورهای جست و جو انجام شود. رعایت اصول و راهکارها باعث آسان شدن کار و افزایش رتبه سایت میشود. همچنین هزینه های شما را تا میزان زیادی کاهش خواهد داد.

طراحی سایت مطابق با اصول سئو

نکات مهم سئو و طراحی سایت 

رعایت استانداردهای سئو عامل مهمی در پیشرفت رتبه سایت است. از جمله باید به رعایت نکات زیر اشاره کرد :

استفاده از کلمه کلیدی مناسب :

کلمه کلیدی مناسب در واقع کلمه ای است که مرتبط با موضوع سایت است. همچنین جست و جوی شما در نت قرار است با این کلمه اتفاق بیافتد و سایت شما با آن دیده میشود. کلمات برای موتورهای جست و جو به عنوان یک شناسه هستند و مطالب سایت شما را به آنها معرفی میکنند. به این ترتیب شما در نتیجه جست و جوی کاربر قرار خواهید گرفت و مشتری خود را خواهید یافت.

تراکم کلمات کلیدی در سایت :

تراکم کلمات کلیدی به تازگی نقش زیادی در سئو سایت دارد و موتورهای جست و جو اهمیت زیادی به آن میدهند. چگالی کلمات کلیدی در سایت شما و سایت های مشابه سنجیده میشود و بر این اساس الویت بندی برای سایت شما در گوگل انجام میگیرد.

کلمه کلیدی جذاب :

در طراحی سایت مطابق با اصول سئو باید برای مطالب سایت از کلمات کلیدی جدید و تازه استفاده کنید. برای طراحی سایت و افزایش رتبه آن نیاز است تا کلمات خوب و جدیدی را در نظر بگیرید و بتوانید راحت تر برای موتورهای جست و جو قابل شناسایی باشید. کلمه کلیدی باید در عین حال کوتاه و ساده و تخصصی باشد. کلمات عام و کلی باعث گیج شدن موتورهای جست و جو میشود و در نهایت بازدهی سایت را کم میکند.

استفاده از کلمات کلیدی در عنوان ها :

برای عنوان ها در مطالب سایت باید از کلمات کلیدی استفاده کنید. این کار تاثیر خوبی در بهینه سازی سایت دارد چون تمام مطالب به وسیله عنوان به سایت شما مرتبط میشوند.

طراحی سایت مطابق با اصول سئو اهورا وب

نکات مهم درباره محتوا و قالب سایت

برای سئو سایت انتخاب گرافیک مناسب اهمیت زیادی دارد. اندازه و نحوه قرار گرفتن تصاویر در سایت باید مطابق الگوهای گوگل باشد تا رتبه سایت افزایش یابد. علاوه بر این قالب سایت نقش زیادی در سرعت لود خواهد داشت. اگر کد قالب کوچکترین مشکلی داشته باشد بعدا مشکلات زیادی را برایتان ایجاد میکند.

رعایت استاندارهای فنی و طراحی سایت مطابق با اصول سئو یکی از ملزومات پیشرفت سایت و گرفتن نتیجه مطلوب است. در زمان طراحی و کد نویسی با بهره گیری از Validator  میتوان خطای سایت را یافت و انرا اصلاح کرد.

همچنین برای سئو سایت مهم است که مطالب بروز رسانی شوند و همیشه مطالب جدید را در آن قرار دهید. بروز رسانی و مطلب گذاری در سایت باید بر اساس الگوی مشخصی انجام شود و دارای یک زمان بندی مناسب باشد. این مسئله برای موتورهای جست و جو اهمیت زیادی دارد و از معیارهای مهم در رتبه بندی سایت به حساب می آید.

طراحی سایت مطابق با اصول سئو بازدید کنندگان و مشتریان شما را افزایش میدهد. میتوانید خیلی آسان تر و از طریق موتورهای جست و جو مشتریان و مخاطبان خود را بیابید و درآمد خود را افزایش دهید. با قرار گرفتن در رتبه های بالای جست و جو بازاریابی بهینه و سوداوری را برای کسب و کارتان تجربه خواهید کرد.

طراحی سایت اهورا وب

مشاوره سئو و افزایش رتبه سایت

افزایش رتبه سایت یکی از بزرگترین اهداف دارندگان وب سایت است. اما متاسفانه بسیاری دانش انجام این کار را ندارند و این مسئله میتواند رتبه سایت را به میزان زیادی کاهش دهد. تنها راه جلوگیری از این مشکل کمک گرفتن از مشاورین و سئو کاران حرفه ای است. مشاوره میتواند تا میزان زیادی راهگشای شما برای افزایش جایگاه سایت نزد موتورهای جست و جو باشد.

یک مشاور سئو باید به طراحی سایت مطابق با اصول سئو  مسلط باشد. همچنین در رابطه با سئو خارجی و داخلی سایت دانش کافی و لازم را داشته باشد تا بتواند به شما در این مسیر راهنمایی دهد. در زمان طراحی باید اجزاء سایت به گونه ای چیده شوند که سایت بتواند راحت به رتبه بالا دست پیدا کند.

از جمله باید به متا تگ ها، تگ توضیحات، تراکم کلمات کلیدی، محتوای متنی و تصویری و کدهای هدر و داده های ساختار بندی شده اشاره کرد. مشاور سئو باید به ساختار داخلی سایت و سئو کاملا مسلط باشد. همچنین لازم است تا به لینک سازی و ساخت ویدئو و به طور کلی محتوای تصویری نیز آشنایی داشته باشد. در عین حال لازم است تا استراتژی درستی را برای ارتقای سایت در نظر بگیرد تا هزینه و زمان شما هدر نشود.

یک سئو کار حرفه ای میتواند به بهترین شکل ممکن به شما کمک کند تا مدیریت سایت را انجام دهید و شاهد افزایش رتبه سایت باشید. نیاز است تا سایت شما مورد انالیز قرار بگیرد و کارکرد آن هر چند ماه یکبار بررسی شود. یک سئو کار باید انالیز را دقیق و اصولی انجام دهد و در صورت لزوم اقدام به تغییرات لازم در سایت بنماید.

طراحی سایت حرفه ای و سئو اصولی را از ما بخواهید !

برای صاحبان سایت افزایش رتبه سایت به منزله افزایش مشتری و در نهایت فروش و سود بیشتر می باشد. لازم است تا این کار حرفه ای و اصولی انجام شود. این کار باید توسط سئوکاران حرفه ای و مسلط انجام گیرد. راه اندازی و طراحی سایت و سئو حرفه ای را از تیم ما در اهوراوب بخواهید. برای دیدن نمونه کارهای طراحی سایت میتوانید از طریق لینک زیر زیر اقدام نمایید.

Post A Comment