منو اهورا وب

طراحی سایت های شرکتی

طراحی سایت های شرکتی با اهوراوب

طراحی سایت شرکتی حرفه ای و جذاب، مهمترین گام در آنلاین برندینگ برای شرکت ها میباشد . یک وبسایت خوب ویترین شرکت در فضای آنلاین است، ویترینی که مردم به واسطه آن نسبت به سطح و کلاس کاری شرکت قضاوت میکنند. امروزه بیشتر افراد ابتدا بصورت آنلاین با یک برند آشنا میشوند و در ذهن‌شان تصویر قبلی از برند شرکت در دنیای واقعی ندارند. به همین دلیل در مورد سایت آن شرکت جستجو کرده و در وهله ی اول از سایت آن بازدید میکنند.

در پروژه های طراحی سایت شرکتی مهمترین عاملی که باید پیش از طراحي مد نظر قرار بگیرد قالب سایت میباشد. قالب اصلی هر سایت نشان دهنده هویت شرکت میباشد. پیاده سازی پلاگین ها و ماژول های مورد نیاز هر سایت در مرحله بعدی انجام میشود. ابتدای کار باید ظاهر سایت کاملا کاربر پسند باشد تا کاربران و مشتریان شما بتوانند با سایت ارتباط برقرار کنند و در مرحله بعد همه امکانات مورد نیاز برای راحتی کار کاربران جهت دستیابی به اطلاعات و یا خرید آن ها در سایت فراهم شود.

اصلیترین امکاناتی که در این نوع سایت ها وجود دارد، ثبت نام در سایت و خرید آنلاین میباشد که باید بگونه ای طراحي شود تا کاربر بسرعت و براحتی به اهداف خود دست پیدا کند زیرا سایت های شرکتی ارائه دهنده محصولات و یا خدمات میباشند که هدف اصلی این شرکت ها را تشکیل میدهد. آماده سازی بستر بهینه سازی سایت در این پروژه ها نیز جزء فعالیت های مهم شرکت اهوراوب میباشد.

هزینه طراحی سایت شرکتی

هزینه طراحی سایت شرکتی با توجه به امکانات مورد نیاز شما تعیین میشود، طراحی سایت در این مجموعه با رعایت اصول طراحی سایت و در نظر گرفتن استاندارد های گوگل انجام میشود. همچنین قالب هر سایت منحصربفرد و جداگانه طراحی شده و از قالب و طرح های از پیش آماده استفاده نمیگردد. برای اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی آخر صفحه با ما تماس بگیرید.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.