طراحی سایت هتل ها

 

طراحی سایت هتل ها و دسترسی مشتریان به اطلاعات هتل و رزرو اتاق و خدمات هتلی از نکات مهمی است که باید در اداره یک هتل و محل اقامتی در نظر گرفته شود. در دنیای امروز استفاده از اینترنت بسیار گسترده شده است و اکثر کسب و کارها به دنبال این هستند تا از بستر تجارت آنلاین برای کسب سود و جذب مشتری استفاده کنند. اما راه اندازی یک وب سایت آن هم برای هتل ها همان اندازه که واجب و ضروری است، استاندارها و ملزوماتی هم دارد.

در بازاریابی اینترنتی از طریق طراحی سایت باید به موارد زیادی توجه داشت. زیرا نمیخواهیم بودجه شما به هدر برود و لازم است تا این کار برای صاحبین سایت درآمد زایی به دنبال داشته باشد. در غیر این صورت راه اندازی وب سایت برای هتل و مراکز اقامتی میتواند حتی ضرر هم داشته باشد.

پس لازم است که این کار را به یک تیم حرفه ای بسپارید تا نتیجه مناسب و دلخواه شما را ارائه دهد. تیم ما در شرکت اهوراوب برای راه اندازی وب سایت برای هتل شما آماده است. میدانیم که این کار به تنهایی کافی نیست و هر سایتی نیاز به تامین محتوا و سئو دارد. ما برای بهینه سازی و تولید محتوای نیز در کنارتان هستیم تا شاهد بازدهی و کسب سود از وب سایت باشید.

امکانات سایت هتلی

🔵 در نظر گرفتن گالری و نمایش عکس های مختلف با کیفیت بالا

🔵 توضیح درباره خدمات هتل و مزایای استفاده از آن برای مسافران

🔵 طراحی گرافیکی زیبا و جذاب در زمان طراحی سایت هتل ها

🔵 در نظر گرفتن دو یا چند زیبان مختلف برای وب سایت

🔵 در نظر گرفتن صفحه ای برای تبادل نظر با مسافران

🔵 قرار دادن بخسی به عنوان لیست قیمت خدمات هتل و اتاق ها

🔵 امکان دسترسی برای یافتن هتل از روی نقشه

🔵 امکان پرداخت به صورت آنلاین

🔵 رزرو آنلاین برای تمام بخش های هتل

🔵 در نظر گرفتن امکان رزرو اتاق ها

🔵 ارائه توضیحی درباره تاریخچه هتل و شهر محل هتل شما

تماس با اهوراوب
طراحی سایت هتل - اهورا وب
طراحی سایت هتل - شرکت اهورا وب

ویژگی های یک سایت هتلی

هدف از طراحی سایت هتل ها جذب مشتری از طریق وب سایت است. این روز ها مردم اکثر کارها را از طریق اینترنت انجام میدهند و برایشان مهم است که پیش از سفر بتوانند راجع به شهر مقصد، امکانات هتل و امکان تاریخی و گردشگری و … اطلاعات لازم را به دست بیاورند. پس داشتن یک وب سایت برای هتل میتواند این اطلاعات را خیلی آسان در اختیار مسافران بگذارد و آنها را به سمت مرکز اقامتی شما روانه کند.

اما نیاز است تا برای سایت هتل، مطالب جذاب، عکسهای باکیفیت و ویدئو از تمام شهر و حتی داخل هتل در نظر گرفته شود. برای برخی شهر ها نیاز است تا از طرف هتل راهنمای تور هم ارائه شود. پس باید اطلاعاتی دراین باره داخل سایت قرار دهید.

همچنین امکان پرداخت آنلاین و رزرو خدمات به صورت اینترنتی ضروری است تا مشتری بتواند پیش از سفر از همه چیز مطمئن باشد. در این راستا لازم است تا لیستی از قیمت اتاق ها و خدمات دیگر هتل ارائه شود. رعایت این نکات نشان میدهد که راحتی و آسایش مسافر برای شما مهم است و از همه مهتر دلیل و انگیزه انتخاب هتل را به مشتری خواهد داد.

طراحی سایت چند زبانه برای هتل ها 

 

برای بیشتر شهر ها و به ویژه شهرهای تاریخی، مسافران از همه جا مهمان هتل شما خواهند بود. همواره توریست ها برای بازدید به ایران می آیند و همیشه پیش از سفر به تحقیق درباره شهر و نحوه اقامت در آن خواهند پرداخت. پس لازم است علاوه بر اینکه اطلاعات را کامل در سایت هتل ارائه میدهید، به طراحی سایت هتل ها به صورت چند زبانه هم توجه داشته باشید.

به این ترتیب مسافران خارجی راحت تر میتوانند اطلاعات لازم درباره هتل را دریافت کنند و یا خدمات شما را رزرو نمایند. اگر وب سایت هتل شما فاقد این امکان باشد و تنها به زبان فارسی ارائه شود، شانس پذیرایی از توریست ها را از دست خواهید داد.

معمولا ترجمه گر گوگل، ترجمه مناسبی از سایت شما ارائه نخواهد داد. پس به این موضوع تکیه نکنید و به فکر راه اندازی یک وب سایت چند زبانه باشید. لازم است تا مشتریان الاعات را حداقل به زبان انگلیسی از سایت شما دریافت کنند تا مهمان هتل شما شوند و هدف شما را از راه اندازی وب سایت برآورده نمایند.

طراحی سایت هتل ها

مزیت های طراحی سایت هتل که باید بدانید!

👈 کاهش هزینه های هنگفت برای تبلیغات هتل

👈 افزایش اعتماد و اعتبار شما نزد مخاطبان بیشتر

👈 معرفی هتل به کاربران بیشتر

 

👈 امکان اشتراک گذاری محتواها در شبکه های اجتماعی پر بازدید

 

👈 افزایش بازدید از سایت با استفاده از سئو

 

👈 گسترش کسب و کارتان در فضای گسترده ی اینترنت

مزایای طراحی سایت هتل ها

👈 آسان شدن کار و جلب رضایت مشتریان

 

👈 بازگشت مشتریان به سایت شما برای رزرو هتل

 

👈 تبلیغات دائمی به واسطه ی موتورهای حستجو

 

👈 امکان معرفی کردن فضای هتل با استفاده از توضیحات ، عکس و فیل با کیفیت

 

👈 عدم محدودیت زمانی و مکانی برای ارائه خدمات به مشتریان

نکات مهم در طراحی سایت برای هتل ها 

طراحی سایت ریسپانسیو طراحی سایت هتل ها
سئو سایت طراحی سایت هتل ها
تبلیغات گوگلی طراحی سایت هتل ها

طراحی سایت واکنش گرا

 

لازم است تا مشتریان و کاربران شما بتوانند آسان و راحت تمام اطلاعات سایت را از روی گوشی موبایل یا تبلت دریافت کنند. پس در زمان طراحی سایت برای هتل لازم است تا به ریسپانسیو بودن آن هم توجه داشته باشید تا بازدید کافی را برای سایت دریافت کنید.

سئو و بهینه سازی سایت هتل 

 

برای اینکه همیشه در نتیجه جست و جوی شهر مقصد مسافران باشید و هتل شما جزو اولین پیشنهادهای گوگل به کاربران باشد، باید روی سئو و بهینه سازی سایت تمرکز کنید. این بخش برای سایت شما بسیار مهم است و باید بعد از طراحی سایت هتل ها، تیم سازنده سایت به آن توجه کند. این اصلی ترین روش برای کسب درآمد از طریق وب سایت می باشد.

تبلیغات گوگلی برای سایت هتل

 

از دیگر خدماتی که برای وب سایت های هتلی ارائه میشود، تبلیغات در سایت گوگل است. استفاده از این سرویس به شما کمک میکند تا بتوانید برای مشتریان در همه جای دنیا تبلیغ کنید و از مزایای آن بهره مند شوید. تبلیغ در این سرویس رایگان نیست و هزینه ای دارد. در ابتدا بودجه ای را برای تبلیغات هزینه میکند و سپس بابت هر کلیک از حساب شما نزد گوگل کسر خواهد شد.