منو اهورا وب

طراحی سایت وردپرسی

آیا طراحی سایت با وردپرس خوب است؟

طراحی سایت وردپرسی به عنوان بهترین سیستم مدیریت محتوا بسیار محبوب است. در میان طراحان سایت هم انتخاب وردپرس بیشتر است. اما میخواهیم مزایا و معایب طراحی سایت وردپرسی را بررسی کنیم.

برای صاحبان سایت مهم است که زبان برنامه نویسی سایت و پلت فرم طراحی آن چگونه باشد. وردپرس اما در ابتدا سیستمی بود که برای وبلاگ نویسی مورد استفاده قرار گرفت. اما به دلیل مزایای موردتوجه در مدیریت محتوا برای طراحی سایت انتخاب شد. در حال حاضر هم بسیار پرکاربرد و پرطرفدار است.

وردپرس با زبان برنامه نویسی PHP نوشته شده و پلاگین های متنوع زیادی دارد. به این جهت نیاز مشتریان را به راحتی برآورده میکند. برای داشتن یک سایت وردپرسی خوب بهتر است از هاست لینوکس استفاده شود.

مطالعه این مطلب پیشنهاد میشود : نکات مهم در تولید محتوا

طراحی سایت وردپرسی اهوراوب وردپرس

مزایای طراحی سایت وردپرسی

– پلتفرم متن باز (Open source)

اوپن سورس یا متن باز بودن وردپرس به معنی این است که طراحان و کاربران وب میتوانند کد های خود را به آن اضافه کنند. پس برای افرادی که به دنبال طراحی سایت وردپرسی هستند نیاز به کدنویسی از پایه وجود ندارد. این مزیت وردپرس است. اما این خاصیت تا حدی امنیت سایت و عملکرد آنرا تهدید میکند. ممکن است دیگران از کدهای معیوب استفاده کنند و عملکرد وب سایت مختل شود.

– سادگی طراحی و مدیریت سایت

مزیت دیگر وردپرس این است که هرفردی با کمترین اطلاعات در زمینه برنامه نویسی میتواند طراحی سایت وردپرسی با قالب دلخواه خود را انجام دهد. در وردپرس امکان ایجاد یک رابطه بصری با اضافه کردن صفحات جدید، آپلود تصاویر و مدیریت پست و … وجود دارد. پس طراحی یک سایت وردپرسی به راحتی امکان پذیر است.

– پلاگین های متنوع 

از مهمترین مزایای وردپرس باید به تنوع پلاگین ها اشاره کرد. طراحی یک سایت وردپرسی به این شکل راحت تر است. افزونه ها بنابر نیاز فرد قابل استفاده هستند و اغلب به صورت رایگان ارائه داده میشوند. افزون های پولی هم قمیت مناسبی دارند و طراحان سایت برای استفاده از آنها به دردسر نمی افتند.

مطالعه این مطلب پیشنهاد میشود : سئو یک رشته بازاریابی است

طراحی سایت وردپرسی اهوراوب

معایب استفاده از وردپرس

– کاهش سرعت با نصب پلاگین های متعدد

نصب پلاگین ها و افزونه ها همزمان امکانات زیادی را برای سایت شما به وجود می آورد. اما در عین حال سرعت سایت کاهش می یابد و این برای طراحان سایت وردپرسی شما مشکل ساز خواهد بود.

– آپدیت مداوم

طراحی سایت وردپرسی از جهتی میتواند مشکل باشد. وردپرس به صورت تقریبا سالانه اقدام به آپدیت نسخه های مورد استفاده خود میکند. وردپرس قالب ها و افزونه ها جدید ارائه میدهد که امکانات سایت را تغییر میدهند. پس عملکرد هرکدام از افزونه ها نیز تغییر خواهد کرد.

– استفاده زیاد از منابع 

نصب افزونه های متعدد برای ارتقای وردپرس و امکانات سایت استفاده از منابع سرور را افزایش میدهد. دراین حالت سایت نیاز به ارتقای سرویس میزبان خواهد داشت.

مطالعه این مطلب پیشنهاد میشود : تولید محتوا هسته بازاریابی اینترنتی

طراحی سایت وردپرسی

طراحی سایت با وردپرس یکی از پر طرفدار ترن نمونه های طراحی سایت می باشد . وردپرس به دلیل دارا بودن کاربری آسان و فضایی تقریبا شبیه به ورد توانسته است توجه افراد بیشتری را به خود جلب کند . همچنین ظاهر زیبا در طراحی سایت وردپرسی بر مزیت های آن افزوده است . طراحی سایت در شرکت اهورا وب بر طبق اصول و قواعد صحیح انجام می شود .

اهورا وب ارائه دهنده ی خدمات :طراحی سایت ، سئو، تبلیغات گوگلی ، بهینه سازی سایت ، تولید محتوا سایت ، طراحی لوگو و هر آنچه که شما برای معرفی کسب و کار خود در بازار جهانی اینترنت نیازمندید .

Post A Comment