منو اهورا وب

طراحی سایت و اصول اولیه آن

طراحی سایت و اصول اولیه آن

طراحی سایت و اصول اولیه آن را باید بدانید تا بتوانید طراحی سایت را به صورت کاملا حرفه ای انجام بدهید. اول مورد که در طراحی سایت باید آن را رعایت کنید این است که بتوانید از یک شرکت طراحی سایت تخصصی در این زمینه مشورت بگیرید و در صورت نیاز کار خود را به آن ها بسپارید. طراحی سایت یک کار کاملا تخصصی می باشد پس اگر فردی ادعا کرد که می تواند طراحی سایت را برای شما انجام بدهد از آن ها نمونه کار بخواهید.

طراحی سایت این روزها طرفدار بسیاری پیدا کرده است و افراذ ، کسب و کارها برای رفع نیاز مشتریان خود به این کار روی آورده اند. اگر می خواهید طراحی سایت حرفه ای داشته باشید باید از اصول آن به خوبی آگاه باشید. در ادامه مطلب درباره ی طراحی سایت و اصول آن اطلاعات زیادی را در اختیار شما قرار داده ایم پس همراه ما باشید تا بتوانید بهترین وب سایت را برای خود طراحی کنید.

طراحی سایت و اصول اولیه آن - اهوراوب

اصول اولیه طراحی سایت چه می باشد؟

طراحی سایت و اصول اولیه آن را در زیر بخوانید تا یک وب سایت حرفه ای و مدرن داشته باشید:

۱-نیازسنجی (مهمترین قسمت برای داشتن یک وب سایت حرفه ای)
شما باید ببینید برای چه نوع شرکتی ، سازمانی و یا تجارتی قصد طراحی سایت دارید. مسلما طراحی سایت برای یک ارگان دولتی با طراحی وب سایت برای یک آموزشگاه تفاوت های بسیاری خواهد داشت.
نکته بسیار مهم که باید بدانید این است که چیزی که باعث تداوم کسب و کار و رونق طراحی سایت حرفه ای شما میشود رضایت کارفرما است. مطمئن باشید که بهترین کارفرمایان شرکت طراحی سایت شما کسانی هستند که توسط کارفرمایان راضی شما به شما معرفی شده اند. از نظر بازاریابی بهترین نوع تبلیغ ، تبلیغ دهان به دهان میباشد. پس سعی کنید که نیاز واقعی کارفرما را پیدا نمایید و دقیقا چیزی که احتیاج دارد را برای او طراحی پیاده سازی نمایید.

۲- ابزار سنجی
لازم است بدانید برای طراحی سایت مورد نظر باید از چه نرم افزارها و یا برنامه ها و چه نوع زبان برنامه نویسی استفاده نمایید. مثلا برای شرکتی که کار آن تولید اسباب بازی برای کودکان است لازم است وب سایتی طراحی نمایید که در آن فلش بکار رفته باشد. یک طراح سایت به خوبی با ابزارهای موردنیاز برای طراحی سایت آگاه می باشد پس این مورد کمک بزرگی به شما می کند.

۳-تهیه Porposal
بعد از ۲ مرحله فوق نوبت به تهیه Proposal می رسد. بزرگترین مشکل کارفرمایان این است که دقیقا نمی دانند به چه نوع وب سایتی و با چه نوع گرافیکی نیاز دارند. شرکت طراحی سایت شما پس از بررسی کسب و کار و خواسته های کارفرما با دادن یک Prposal به ایشان، او را در راه انتخاب طراحی سایت مناسب کمک و یاری نموده اید.

۴-پیاده سازی و طراحی سایت
بعد از عقد قرارداد نوبت به پیاده سازی و طراحی سایت کارفرما کار میرسد که باید به صورت کاملا اختصاصی طراحی و برنامه نویسی شود. این بخش زمان زیادی می برد پس شما باید صبر خود را بالا ببرید تا وب سایت شما به بهترین شکل طراحی شود.

مطالب پیشنهادی:

جدیدترین متدهای طراحی سایت

تبلیغات گوگلی نوعی تبلیغات آنلاین

طراحی سایت و اصول اولیه آن - سفارش طراحی سایت

آیا پس از اتمام طراحی سایت امکان ویرایش وجود دارد؟

همیشه یکی از سوالاتی که مشتریان از شرکت طراحی سایت می پرسند درباره ی این موضوع می باشد که می توان بعد از اتمام طراحی سایت تغییرات جدیدی را بر روی آن اعمال کرد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که بله شما امکان ویرایش برگه ها را دارید.

امکان دارد شما قبل از طراحی سایت یک نظر دیگری درباره ی گرافیک وب سایت داشته باشید و با دیدن طرحی که خواسته بودید نظرتان کاملا تغییر کند و طرح جدیدتری را بخواهید. طراح سایت باید تغییراتی که شما می خواهید را اعمال کند. پس بهتر است در این باره نگرانی به خود راه ندهید چرا که یک طراح سایت فکر همه جا را می کند.

در همین رابطه بخوانید:

طراحی سایت با قالب های آماده

سئو از اصول مهم بازاریابی

طراحی سایت و اصول اولیه آن - قیمت طراحی سایت
مشاوره ای که شرکت طراحی سایت می دهد هزینه دارد؟

خیلی از افراد هستند که درباره ی طراحی سایت و اصول اولیه آن چیزی نمی دانند به همین دلیل به دنبال مشاوره می گردند بهترین انتخاب دریافت مشاوره از شرکت طراحی سایت می باشد اما واقعا این مشاوره ها هزینه بر می باشد؟ در جواب به این سوال باید بگوییم خیر اینطور نیست. شما می توانید بدون پرداخت هر گونه هزینه ای مشاوره را از شرکت طراحی سایت بدون مشکلی دریافت کنید.

سفارش طراحی سایت حرفه ای

برای سفارش طراحی سایت می توانید با شرکت اهوراوب در ارتباط باشید. شرکت اهوراوب در زمینه طراحی سایت و اصول آن به شما مشاوره خواهد داد پس بهتر است در این مورد نگرانی و استرس را کنار بگذارید.

شرکت ما خدماتی همچون طراحی سایت ، سئو ، تولید محتوا و… را به مشتریان ارائه می دهد. با زدن روی لینک می توانید نمونه کارهای طراحی سایت ما را تماشا کنید. برای سفارش طراحی سایت حتما با ما در تماس باشید و بهترین خدمات را از ما دریافت کنید.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.