منو اهورا وب

طراحی سایت پت شاپ

طراحی سایت پت شاپ

طراحی سایت پت شاپ

از طراحی سایت پت شاپ و اهمیت آن برای کسب و کار خود غافل نشوید. شروع های کوچک می تواند یک راه خوب و کم خطر برای راه اندازی وب سایت پت شاپ شما می باشد. وقتی شما با محصولات خود آشنایی کاملی داشته باشید می توانید در فضای اینترنت یک تجارت الکترونیک را برای خود راه اندازی کنید.

با طراحی سایت پت شاپ می توانید به سوی قله های موفقیت قدم بردارید اما باید به این مورد توجه داشته باشید که از ابتدا بتوانید تمام پایه ها را محکم بردارید. خوبی وب سایت های پت شاپ این است که افراد می توانند به راحتی محصولات موردنظر با حیوان خانگی خود را سفارش بدهند.

امروزه به تعداد افرادی که حیوان خانگی نگه داری می کنند روز به روز افزوده می شود بیرون رفتن با وجود حیوانات برای آن ها کار سختی می باشد پس چه بهتر که شما یک پت شاپ آنلاین راه اندازی کنید و تا هم به مشتریان کمک کنید و هم فروش خود را در مدت زمان کمی به بالاترین حد برسانید. موفقیت به دست آوردنی است پس اگر می خواهید موفق باشید راه اندازی یک پت شاپ آنلاین را فراموش نکنید.

طراحی سایت پت شاپ - طراحی سایت ارزان

برای شروع طراحی سایت پت شاپ از کجا باید شروع کنیم؟

برای طراحی سایت پت شاپ از کجا باید شروع کنیم؟ اولین مورد این است که یک شرکت طراحی سایت حرفه ای را انتخاب کنید با انتخاب یک شرکت مناسب برای طراحی سایت شما از این نظر مطمئن هستید که قدم های بعدی را محکم و به درستی برداشته اید.

در مرحله بعدی باید یک طرح کلی از وب سایتی که می خواهید را رسم کنید یا می توانید برنامه هایی که برای وب سایت خود درنظر دارید به طور خلاصه یادداشت کنید. باید قبل از طراحی سایت هدف خود را از راه اندازی یک وب سایت بدانید و با وجود همان هدف طراحی سایت را شروع کنید. از مواردی که از اهمیت بالایی نیز برخوردار می باشد این است که با سلایق مشتریان خود بیشتر آشنا باشید.

باید بدانید مشتریان شما عموما برای چه حیوان خانگی علاقه دارد و افراد عموما از چه حیوان خانگی نگهداری می کنند. درباره ی بودجه طراحی سایت فروشگاهی با سرکت طراحی سایت صحبت کنید و براساس بودجه ای که دارید به فکر راه اندازی وب سایت باشید. بعد رعایت تمام نکات فوق می توانید طراحی سایت را شروع کنید.

✨ از نمونه طراحی سایت پت شاپ  ما با کلیک کردن بر روی دکمه زیر دیدن کنید. ✨

امکانات بخش های مختلف طراحی سایت پت شاپ

اگر محصولات حیوانات خانگی شما به فروش نمی رود با طراحی سایت اختصاصی برای کسب و کار خود می توانید در کمترین زمان این مشکل را برطرف کنید و فروش خود را چند برابر کنید. در زیر امکانات مربوط به طراحی سایت پت شاپ وارد شده است با خواندن این موارد به اهمیت راه اندازی فروشگاه آنلاین نیز پی خواهید برد.

🔥 جستجوی راحت و بی دردسر توسط کاربر

🔥 درج قیمت ها و تغییر قیمت های قبل

🔥 افزودن محصولات به سبد خرید و پرداخت آنلاین

🔥 مدیریت سفارشات توسط کاربر و مدیر وب سایت

🔥 ثبت گالری محصولات

🔥 خرید آنلاین تجهیزات مربوط به حیوانات

🔥 طراحی صفحه درباره ما و تماس با ما

🔥 فروش به صورت تکی و عمده از طریق وب سایت

طراحی سایت پت شاپ - اهوراوب
هزینه های طراحی سایت پت شاپ

اگر تا به حال طراحی سایت پت شاپ را انجام نداده اید باید بگوییم که برای شما عموما هزینه ی طراحی سایت کمی بالا در می آید اما اگر از قبل وب سایت داشته باشید و حالا می خواهید آن را توسعه دهید هزینه ی مناسبی را باید پرداخت کنید. اگر می خواهید هزینه ی راه اندازی وب سایت را تا حد زیادی کاهش بدهید بهتر است از یک شرکت طراحی سایت مناسب کمک بگیرید.

اهوراوب می تواند با کمترین یک فروشگاه آنلاین پت شاپ را برای شما راه اندازی کند. شرکت ما برای جلب اعتماد شما هم شده بودجه ی کمی را برای طراحی سایت در نظر گرفته است. می خواهید قدم های محکمی بردارید؟ بر روی لینک زیر کلیک کنید و درخواست طراحی سایت با هزینه ی مناسب را به ما بدهید.

سوالات متداول

برای طراحی سایت پت شاپ چه برگه هایی را باید در نظر گرفت؟

برای طراحی وب سایت پت شاپ خود باید موارد زیر را در نظر داشته باشید:

⭐️ صفحه نخست

⭐️ درباره ی ما

⭐️ تماس با ما

⭐️ صفحه محصولات / خدمات

⭐️ صفحه سوالات متداول

⭐️ نظرات مشتریان

چه مدت زمان می برد تا طراحی سایت پت شاپ انجام بشود؟

مدت زمان طراحی سایت برای فروشگاه شما بستگی به تعداد محصولات و اطلاعاتی که در اختیار شرکت طراحی سایت می دهید دارد همچنین اگر طراحی سایت اختصاصی بخواهید کمی بیشتر هم زمان خواهد برد.

2 Comments

  • آیدا

    سلام هزینه طراحی سایت پت شاپ چقدر میشود و اگر سئو سایت را انجام ندم مشکلی پیش میاد؟

    • بی پروا

      سلام برای استعلام هزینه خدمات با شماره 09127900796 در ارتباط باشید.

Post A Comment