منو اهورا وب

طراحی سایت چیست؟

طراحی سایت چیست؟

طراحی سایت چیست؟ اگر شما هم جز خواننده های مقاله ی ما باشید قطعا با طراحی سایت و مراحل آن آشنایی بسیاری دارید ما در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را درباره ی طراحی سایت و این که در واقع برای داشتن یک وب سایت حرفه ای چه راهی را برویم توضیحاتی را افراد مبتدی بدهیم تا آن ها بتوانند به راحتی بدون هیچ نگرانی طراحی سایت را انجام دهند. طراحی در واقغ فرآیندی می باشد که به کمک آن می تواند ایده های خلاقانه را جمع آوری کنید و آن ها را به اجرا در بیاورید.

طراحی وب سایت نیز همانند این روند خلق می کند و هدف اصلی آن ارائه مطالب به صورت صفحات الکترونیکی به کاربران درون اینترنت می باشد. کاربران درون اینترنت می توانند می توانند نتیجه ی نهایی طراحی سایت شما در با یک جستجو در مرورگر به راحتی تماشا کنند. برای طراحی سایت نیاز به مهارت های مختلف می باشد. زمینه های مختلفی مانند طراحی گرافیکی وب، طراح رابط نویسنده، کدهای استاندارد و… در تعیین یک طراحی سایت حرفه ای نقش موثری خواهند داشت.

اولین بخش از در یک صفحه ی وب که ذهن بیننده را به خود جلب می کند جلوه ی بصری وب سایت شما می باشد. یک طراح وب با در نظر گرفتن هدف اصلی سایت، مخاطبانی که می خواهید مورد هدف قرار دهید، استفاده از عناصر مناسب با رویکرد سایت شما و با استفاده از یک ذهن خلاق و ایده پرداز طراحی سایت را برای شما انجام می دهد. در زمان طراحی سایت باید به این نکته توجه داشته باشید که باید در تمامی صفحات وب سایت خود از یک الگوی ثابت استفاده کنید. در ادامه اطلاعات بیشتری درباره ی این که طراحی سایت چیست؟ به شما خواهیم داد پس همراه ما باشید.

طراحی سایت چیست؟ - اهوراوب

اجزای طراحی سایت

با اجزای طراحی سایت آشنا هستید و می دانید اجزای طراحی سایت چیست؟ و شامل چه مواردی می باشد؟ برای طراحی سایت شما باید از اجزای بصری کلیدی برای طراحی استفاده کنید تا در چشم مخاطب وب سایت شما به عنوان یک وب سایت هماهنگ و یکپارچه دیده شود.

طرح بندی: طرح بندی مربوط به گرافیک، تبلیغات، متن می شود. مهمترین هدف از طراحی سایت این که است که کاربران را به سوی وب سایت خود جذب کنید تا فروش بیشتری داشته باشید. یک طرح بندی مناسب شاید از نظر شما کار بیهوده ای باشد و تمرکز خود را بر روی نگذارید اما برای مخاطب بسیار مهم می باشد که شما یک وب سایت هماهنگ با حفط تعادل اطلاعات داشته باشید

انتخاب رنگ مناسب: انتخاب رنگ به هدف شما از طراحی سایت و مشتریان شما مربوط می باشد. شما می توانید از رنگ های سیاه و سفید استفاده کنید. این بخش تماما به سازمان و تجارت شما مربوط می باشد که با استفاده از چه رنگی هدف از طراحی سایت را به مخاطب خود انتقال دهید.

محتوا: بخش طراحی سایت و تولید محتوا می توانند با یک دیگر همکاری داشته باشند تا به کمک تصاویر و متن پیام سایت را به کاربران انتقال دهند. متنی که می نوبسید باید مرتبط با موضوع سایت شما می باشد تا خواننده آن را بدون هیچ مشکلی درک کند و گیج نشود. همچنین محتوای وب سایت باید برای موتورهای جستجو بهینه باشد. از کلمات کلیدی وب سایت خود در متن استفاده کنید تا ترافیک وب سایت شما بالا برود.

طراحی سایت چیست؟ - سئو

طراحی سایت کاربر پسند

طراحی سایت کاربر پسند چیست؟ علاوه بر اجزای سایت که باعث می شود یک سایت زیبا داشته باشیم باید به کاربران نیز اهمیت زیادی داد. در زیر عواملی را برای شما ذکر کرده ایم که به کمک آن می توانید طراحی سایت کاربر پسند داشته باشید و با آن وب سایت خود را به بالاترین سطح برسانید.

چندرسانه ای: ویدیو، تصویر، صوت و… می تواند کمک بزرگی به شما در جذب مشتری کند. چندرسانه ای می تواند این امکان را به شما بدهد کاربران اطلاعات وب سایت شما را بهتر درک کنند به طوری که به سرعت مطالب شما را درک کنند و درک مطالب به سرعت بر روی ذهن کاربران تاثیرگذار خواهد بود. چندرسانه ای می تواند باعث تشویق بازدیدکنندگان شوند و در این صورت آن ها زمان بیشتری را در وب سایت شما خواهند گذراند این باعث ایجاد ترافیک برای وب سایت شما خواهد شد. در زمان طراحی سایت از چندرسانه ای استفاده کنید.

تعاملی: شما می توانید این امکان را بدهید که مشتریان از نظرات یک دیگر مطلع شوند. برای این کار کافیست شما بخش نظرسنجی را در وب سایت خود قرار دهید. بخش نظرسنجی به مشتریان کمک می کنند تا راحت تر به شما اعتماد کنند. فرم های ایمیل و ثبت نام کاربران را تبدیل به مشتری برای شما می کند.

سازگاری با انواع مرورگر: در زمان طراحی سایت خود باید به این نکته توجه داشته باشید که وب سایت شما باید با تمام مرورگرها سازگاری داشته باشد تا بتوانند تمام کاربران در اینترنت را به سمت وب سایت خود جذب کنید. وب سایت شما باید با تمام مروگرها سازگاری داشته باشد تا بر روی سیستم عامل ها بالا آید.

طراحی سایت چیست؟ - طراحی سایت

طراحی سایت حرفه با اهوراوب

با نکات طراحی سایت و همچنین طراحی سایت چیست؟ آشنا شدید اگر می خواهید طراحی سایت حرفه ای داشته باشید می توانید با شرکت اهوراوب در تماس باشید. شرکت اهورا وب خدمات طراحی سایت، سئو و تبلیغات گوگلی را به مشتریان خود ارائه دهید. برای استعلام قیمت و همچنین سفارش طراحی سایت می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

Post A Comment