منو اهورا وب

طراحی سایت گالری

طراحی سایت گالری

طراحی سایت گالری به مشکلی که اکثرا برای عکاسان و هنر دوستان محترم وجود دارد کمک بزرگی میکند همانطور که میدانید شرایط سختی برای به نمایش گذاشتن هنرها در قالب گالری وجود دارد که هم هزینه بالایی دارد هم اینکه زمان آن بسیار محدود است اگر هم در جشنواره ها شرکت نکنید هیچ کس نمیتواند هنرهای خاص شما را ببیند. بنابراین تنها راهی که برای شما باقی می ماند این است که طراحی سایت گالری را انجام دهید، طراحی سایت گالری مزیت هایی که دارد که جشنواره ها از آن برخودار نیستند که در ادامه ی مطلب آن ها را برای شما ذکر میکنیم.

مزایای طراحی سایت گالری

*به نمایش گذاشتن آثای هنری شما در یک قالب زیبا با افکتهای بسیار خلاقانه

*قابلیت ارسال تصاویر با اندازه های مناسب

*قابلیت ارسال نظرات و پیشنهادات کاربران برای یک اثر هنری شما

*ایجاد صفحات تماس با ما ، درباره ما که می توانید در این صحفات اطلاعات تماس و رزومه ی خود را قرار دهید.

*ایجاد یک سیستم نظر سنجی برای عکس های منتخب شما که میخواهید نظر کاربران را در این زمینه بدانید.

*مشخص کردن تصاویر برتر در سایت که تصور کاربران پسندیده شده است.

*امکان فروش آثار هنری شما به صورت آنلاین یا حضوری که بستگی به شما دارد. با قرار دادن این قابلیت هم می توانید آثار هنری خود را به کاربران سراسر دنیا نشان دهید و هم اینکه یک درآمدی هم بدست آورید.

*قبل از بارگذاری تصاویر شما آن ها را می توان واترمارک کرد تا کسی آنها را کپی نکند و به اسم خود ثبت نکند.

*امکان قرار دادن قابلیت امتیاز دهی که کاربران می توانید به میزانی که پسندیدند میزان ستاره ای که میخواهند به عکس هنری شما بدهند.

بنابراین نتیجه می گیریم که با طراحی سایت گالری و قرار دادن قابلیت های متفاوت به راحتی می توانید آثار هنریتان را بدون اینکه هزینه های زیادی پرداخت کنید در معرض دید همگان قرار دهید و از مزیت های دیگر طراحی سایت گالری می تواند به میزان بازدید کننده هایی اشاره کرد که از سرتاسر دنیا میتوانند سایت شما را ببینند نه اینکه به تعداد محدودی که امکان شرکت در گالری های هنری دارند بشود.

طراحی سایت گالری-شرکت اهوراوب

سئو سایت گالری را از قلم نیندازید!

همانطور که هنرمندان عزیز این موضوع را میدانند برپا کردن گالری اللخصوص مجسمه سازی ، عکاسی در شهر های مختلف کار بسیار سختی است و کلی هزینه های متفاوت دارد که بعضی افراد از برگزار کردن آنها پشیمان می شوند همین موضوع باعث می شود که کسی کارهای خاص شما را نبیند و هنر منحصر به فرد شما بی خبر بماند.

شاید پیش خودتان بگویید اینستاگرام هست دیگه میتونم داخل آن عکسها را بگذارم ، اما تا حالا به این فکر کردید که تعداد افرادی که آثار هنری شما را میبینند باید افراد بیشتری باشند نه افرادی که به تعداد فالوورهایتان محدود شود. ممکن است از طریق طراحی سایت گالری که انجام داده اید با یک فرد خارجی قرارداد ببندید و پیشرفت زیادی بکنید.

اما تمام این موارد مستلزم یک طراحی سایت گالری و سئو بسیار قوی است ، سئو سایت گالری کار هر کسی نیست باید آن را جدی بگیرید تا بتوانید پله های ترقی را سپری کنید و پیشرفتی را در آینده ی خود ببینید که هیچ کس آن را به چشم نمیدید. پس سئو سایت گالری می توان کمک بزرگی به شما بکند.

همانطور که میدانید سئو یعنی بهینه سازی سایت که جزء اساسی ترین کارها بعد از طراحی سایت به حساب می آید که حتما آن را باید انجام دهید تا به موفقیت بزرگی دست پیدا کنید. سئو یعنی جهانی شدن وبسایت شما ، سئو یعنی دیده شدن کارهای هنری شما در سراسر دنیا بدون اینکه محدودیتی در زمان و مکان داشته باشید.

با سئو کردن سایت گالری خود می توانید معروف شوید و به موفقیت بزرگی دست پیدا کنید که در رویاها آن را تجسم می کردید. پس بهتر است بعد از طراحی سایت گالری خود به فکر سئو سایت باشید.

طراحی سایت گالری-سئو سایت گالری

طراحی سایت گالری مختص به چه زمینه و اشخاصی است؟

طراحی سایت گالری برای افرادی که در زمینه های مختلفی از جمله : عکاسان ، عکاسان صنعتی، دکوراسیون ، فعالیت های مدلینگ ، فعالیت می کنند بسیار مناسب است ، چون می توانند کارهای خود را در معرض نمایش همگان قرار دهند.

بسیاری از افراد هستند که از روش های سنتی برای فروش محصولاتشان خسته شده اند و میخواهند از روش جدیدی مثل طراحی سایت بهره مند شوند بنابراین به سراغ طراحی سایت می روند. طراحی سایت دارای مزایایی است که همه از آن آگاهی داریم و میدانیم که چقدر می تواند به نفع کسب و کارهای مختلف باشد مخصوصا کسانی که میخواهند گالری داشته باشند تا هنرهایشان را در معرض دید همگان قرار دهند بسیار مناسب است و نتیجه ی خوبی خواهید گرفت اما به شرطی که این کار را به شرکتی بسپارید که در این زمینه تجربه داشته باشد و بتواند خدمات خوبی را ارائه نماید.

طراحی سایت گالریتان را به ما بسپارید!

برای طراحی سایت گالری اختصاصی خود می توانید با شرکت اهورا وب در ارتباط باشید. شرکت ما در زمینه طراحی سایت ، سئو ، تبلیغات گوگلی تخصص دارد که می توانید در هر زمینه ای که خواستید با ما تماس بگیرید. شرکت اهوراوب در انتظار تماس شماست تا بهترین راهنمایی ها و مشاوره را به شما بدهد.

Post A Comment