منو اهورا وب

طراحی سایت یا صفحه وب پویا

طراحی سایت یا صفحه وب پویا

یک طراحی سایت یا صفحه وب فردی می تواند ایستا یا پویا باشد . یک وب سایت استاتیک شامل اطلاعاتی است که تغییر نمی کند . طراحی سایت پویا شامل اطلاعاتی است که بسته به بیننده ، زمان روز ، منطقه زمانی ، زبان مادری بیننده و سایر عوامل تغییر می کند . به عنوان مثال، صفحه اصلی Computer Hope یک وب سایت پویا است که به طور خودکار هر روز تغییر می کند .
وب سایت پویا می تواند شامل اسکریپت های سمت سرویس گیرنده یا اسکریپت های سمت سرور برای تولید محتوا در حال تغییر یا ترکیبی از هر دو نوع اسکریپت باشد . این سایت ها شامل برنامه نویسی HTML برای ساختار اساسی می باشند . اسکریپت های سمت سرویس گیرنده یا طرف سرور از جزییات سایت مراقبت می کنند.
با استفاده از اسکریپت های سمت چپ ، اسکریپت HTML این صفحه را ایجاد می کند و می تواند از جاوا اسکریپت و دیگر زبان های برنامه نویسی مبتنی بر وب برای تغییر داده هایی که اسکریپت های HTML به آن اضافه شده است، استفاده کند.
با استفاده از اسکریپت های سمت سرور اسکریپت ها بر روی سرور اجرا می شود که صفحه را میزبانی می کند. فرآیند چگونگی ساخت صفحه توسط پارامترهای تعیین شده در اسکریپت سمت سرور تعیین می شود.

طراحی سایت یا صفحه وب پویا

اهورا وب ارائه دهنده ی خدمات : طراحی سایت ، سئو ، تبلیغات گوگلی ، بهینه سازی سایت ، تولید محتوا سایت ، طراحی لوگو و هر آنچه که شما برای معرفی کسب و کار خود در بازار جهانی اینترنت نیازمندید .

تماس با ما :

02188971593

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.