طراحی لوگو

طراحی لوگو در واقع نماد و معرف یه کسب و کاره . همه کسایی که می خوان برند خودشونو به بقیه بشناسونن می تونن از یه طراحی لوگوی خلاقانه کمک بگیرن . خلاقیت و نوآوری در زمینه طراحی لوگو حرف اولو می زنه . تیم خلاق اهورا وب با طراحی لوگو های زیبا و جدید می تونه خیلی راحت از شما یه برند مطرح بسازه .

می تونیم اینطوری بگیم که طراحی لوگو یا همون علامت تجاری مهم ترین قدم گرافیکی برای رشد دادن یه کسب و کاره . یه طراحی لوگوی جذاب ، با کیفیت و منحصر به فرد رو از اهورا وب بخواید .

طراحی-لوگو-logo

بیشترین تاثیر در نگاه اول

یه لوگوی خوب باید جوری طراحی شده باشه در اولین نگاه بیشترین تاثیر رو در ذهن مخاطب خودش بذاره . برای طراحی یه لوگوی تاثیرگذار به تخصص در طراحی و ساخت لوگو نیاز دارین که گروه طراحی اهورا وب این کار رو با تخصص بالایی براتون انجام میده .

جذابیت در طراحی

طراحی کردن لوگوهای جدید که طرح های دلنشین و مربوطی دارن خیلی جذب کننده تر از بقیه لوگوهاست . مربوط بودن طراحی به کسب و کار و همچنین داشتن مفهوم دوتا از مهم ترین مسائلی هستن که باید برای طراحی لوگو بهشون توجه بشه .

تاثیرگذاری بیشتر با رنگ ها

دقت به استفاده از رنگ ها تو طراحی کردن لوگو خیلی مهمه و بهتره که از رنگایی استفاده بشه که با کسب و کار مربوطه همخوانی داشته باشه . چون که رنگ ها می تونن حس های مختلفی رو به مخاطبان القا کنن که این موضوع تاثیر گذاری لوگو رو چندین برابر می کنه .

مقالات طراحی لوگو