طراحی لوگو اختصاصی-اهورا وب

طراحی لوگو

طراحی لوگو در واقع نماد و معرف یه کسب و کاره . همه کسایی که می خوان برند خودشونو به بقیه بشناسونن می تونن از یه لوگوی خلاقانه کمک بگیرن . خلاقیت و نوآوری در زمینه ساخت آرم حرف اولو می زنه . تیم خلاق اهورا وب با خلق نماد های زیبا و جدید می تونه خیلی راحت از شما یه برند مطرح بسازه .

می تونیم اینطوری بگیم که لوگو یا همون علامت تجاری مهم ترین قدم گرافیکی برای رشد دادن یه کسب و کاره . یه طراحی لوگوی جذاب ، با کیفیت و منحصر به فرد رو از اهورا وب بخواید .

اهمیت طراحی لوگو

چرا طراحی لوگو خیلی مهمه؟

هر شخص حقیقی یا حقوقی یا هر شرکت تجاری برای معرفی خودش نیاز به نشان تجاری داره تا ازون نماد در تمامی تبلیغات‌ استفاده کنه. این نشان باید به گونه‌ای باشه تا در ذهن مخاطب به خوبی نقش ببنده و طوری طراحی بشه که هویت و زمینه‌ ی کاری اون نماد رو در نگاه اول به بیننده القا کنه. مختصر و مفید بگم! لوگوی شما، ارزش برند، محصول یا خدمات شما رو به نمایش میذاره. این لوگوی شماست که میگه شما کی هستید، چیکار میکنید، و چرا بقیه باید از محصول یا خدمات شما استفاده کنند.

طراحی لوگو-logo

بیشترین تاثیر در نگاه اول

یه لوگوی خوب باید جوری طراحی شده باشه در اولین نگاه بیشترین تاثیر رو در ذهن مخاطب خودش بذاره . برای طراحی یه لوگوی تاثیرگذار به تخصص در طراحی و ساخت لوگو نیاز دارین که گروه طراحی اهورا وب این کار رو با تخصص بالایی براتون انجام میده .برای گذاشتن بیشترین تاثیر در ذهن مخاطبانتان می توانید از ما کمک بگیرید.

جذابیت در طراحی آرم

طراحی کردن لوگوهای جدید که طرح های دلنشین و مربوطی دارن خیلی جذب کننده تر از بقیه لوگوهاست . مربوط بودن طراحی به کسب و کار و همچنین داشتن مفهوم دوتا از مهم ترین مسائلی هستن که باید برای طراحی لوگو بهشون توجه بشه .

طراحی لوگو-logo
طراحی لوگو-اهوراوب
تاثیرگذاری بیشتر با رنگ ها

دقت به استفاده از رنگ ها تو طراحی کردن لوگو خیلی مهمه و بهتره که از رنگایی استفاده بشه که با کسب و کار مربوطه همخوانی داشته باشه . چون که رنگ ها می تونن حس های مختلفی رو به مخاطبان القا کنن که این موضوع تاثیر گذاری لوگو رو چندین برابر می کنه .

مقالات طراحی لوگو