منو اهورا وب

طراحی وبسایت مدرسه

طراحی وبسایت مدرسه و آموزشگاه ها با اهوراوب

اگر مدیر مدرسه مزایای داشتن یطراحی وبسایت مدرسه را بداند شاید با صرف هزینه چند برابری دوست داشته باشد چنین وب سایتی را داشته باشد.
ساده ترین بخشی که میتوانیم در چنین وب سایت هایی داشته باشیم ارتباط والدین با کادر پرسنلی مدرسه مربوطه میباشد .

مانند اعلام نمره ها به صورت آنلاین و برنامه ریزی درسی و یا گرفتن کمکهای مردمی به صورت آنلاین.
در سطح گسترده تر میتوانیم با برگزاری ویدئو کنفرانس به صورت آنلاین والدین را در روند اداره نمودن مدرسه و مسائل دیگر قرار دهیم.
برای والدین در یک وب سایت مدرسه و تحصیلی میتوانیم قابلیتهای بسیار گسترده تری را در کنترل پنلها در اختیار آن ها قرار دهیم.
مانند ارتباط آن ها با بخش مدیریت و معاونت مدرسه و اطلاع از آخرین وضعیت تحصیلی فرزند خود.

ارتباط مناسب و کامل با دانش آموزان از طریق امکاناتی چون ثبت نام آنلاین، ارسال اس ام اس و ایمیلهای مختلف از طریق سایت، ارائه ی اطلاعات، اخبار، اطلاعیه ، نتایج آزمون مدرسه و … از مهم ترین دلایلی است که یک مدرسه باید وب سایت حرفه ای که دارای چنین قابلیت هایی است را داشته باشد.

تماس با اهوراوب

طراحی سایت ویژه ی مدارس، هنرستانها و آموزشگاه ها بصورت استاندارد و حرفه ای و قدرتمند در گوگل با امکانات تحلیل شده و کامل از تخصصهای اصلی شرکت طراحی سایت اهوراوب میباشد.

ما در این زمینه جدا از طراحی سایت قدرتمند برای شما، مشاوره ی کاملی از نوع کار شما در اینترنت به شما ارائه میدهیم تا شما تست و خطاهای بی مورد نداشته باشید.
طراحی بر اساس گوگل و کسب رتبه ی بالا در گوگل برای اعتبار، پیدا کردن دانش آموزان جدید و دیده شدن توسط همه بدون محدودیت زمانی و مکانی از الزامات کار میباشد.

شرکت طراحی سایت اهوراوب با راهنمایی دقیق شما و طراحی یک سایت مدرسه ی اختصاصی مطابق با نیاز و سلیقه ی شما، توسط برنامه نویسان و گرافیستان حرفه ای در خدمت شماست.

Post A Comment