منو اهورا وب

فروشگاه آنلاین لوازم خودرو

فروشگاه آنلاین قطعات یدکی

یک  طراحی سایت لوازم یدکی می تواند با گسترش فروش قطعات برای تمام برندهای خودرو (ایرانی و خارجی) به یکی از بهترین و معتبرترین وب سایت فروشگاه آنلاین قطعات خودرو تبدیل شود.

امکانات طراحی سایت فروشگاهی قطعات یدکی خودرو

اهوراوب به تمام نکته هایی که برای طراحی سایت فروشگاهی باید یه آنها توجه داشت اشاره کرده است. از جمله امکاناتی که یک سایت فروشگاهی قطعات یدکی باید آنهارا داشته باشد

فروشگاه آنلاین لوازم خودرو - اهوراوب

1_ سرعت بالا

2_ سئو و بهینه سازی سایت

3_ دسته بندی منظم برندها

4_ دسته بندی قطعات یدکی نسبت به نوع ماشین

5_ قابلیت مقایسه قیمت ها و ویژگی های کالا

6_ دسته بندی محصولات بر اساس قیمت

7_ پنل اختصاصی و ویژه

8_ متصل کردن وب سایت به درگاه پرداخت اینترنتی

9_بخش پشتیبانی سایت

میزان درآمد از طراحی سایت فروشگاهی قطعات یدکی ماشین

کسب درآمد هدف نهایی است، اکثرا می دانند که در همه استان ها و شهرها ممکن است با کمبود قطعات خودرو مواجه باشند برای همین بسیاری از مردم تصمیم می گیرند در اینترنت به دنبال قطعه مورد نظر خود بگردند.

در یک طراحی سایت لوازم خودرو بهترین راه کسب درآمد این است که آرشیو یا انبار کالاهای فروشگاه بزرگ باشد و بسیاری از قطعات کمیاب در بازار را در سایت خود داشته باشید. مطمئن باشید در این حالت  سایت شما 100% خرید خواهد داشت و حتی به یکی از بهترین و بزرگترین طراحی سایت فروشگاهی تبدیل خواهد شد.

لوازم یدکی خودرو - اهوراوب.jpg.jpg

قیمت لوازم یدکی خودرو

یکی از موضوعات مهم که در راه اندازی سایت لوازم یدکی اهمیت بسیاری دارد، قیمت قطعات است. مشتریان به صورت آنلاین دنبال خرید محصولاتی با بهترین قیمت هستند. به دلیل نوسانات قیمت ها هر روز در حال تغییر است. مغازه های لوازم یدکی خودرو قیمت های متفاوتی به مشتریان اعلام می کنند و این موضوع باعث گیج شدن میشود و به خوبی نمیتوان تصمیم گرفت. یک سایت فروشگاهی لوازم یدکی خودرو می تواند این مشکلات را حل کند. با داشتن امکانات لازم در سایت خود می توانید قیمت روز لوازم یدکی خودرو و آخرین تغییرات آن را به افراد  اعلام کنید. با این کار مشتریان اعتماد بیشتری به فروشگاه شما خواند کرد.

مشخصات مهم دیگر سایت لوازم یدکی

اصل بودن قطعات: قطعات یدکی بی کیفیت و دست دوم خودرو در بازار بسیار زیاد شده است و مشتریان با خرید از یک فروشگاه اینترنتی نمی توانند این را تشخیص دهند. یک سایت فروشگاهی لوازم یدکی خودرو باید با ارائه دادن مدارک لازم و اثبات اصل بودن قطعات باعث اطمینان مشتریان شود.

گارانتی داشتن محصولات: تمامی قطعات یدکی شما باید گارانتی داشته باشند و شرایط گارانتی آن ها باید در سایت فروشگاهی شما گفته شود. نداشتن گارانتی باعث بی اعتمادی مشتریان می شود.

شرایط بازگرداندن محصولات: شما برای برگرداندن قطعات یدکی می توانید یکسری شرایط معینی ذکر کنید و به صورت کامل آن را در سایت فروشگاهی خود توضیح دهید.

لوازم خودرو - اهوراوب.jpg (2)

وبلاگ و مقالات سایت فروشگاهی لوازم یدکی

اکثر سایت های آنلاین بخشی را برای وبلاگ در نظر گرفته اند. در این بخش مطالب گوناگونی را با موضوع محصولاتی که در فروشگاه می فروشند، در اختیار مشتریان میگذارند. بخش وبلاگ برای سایت های فروشگاهی حکم تبلیغ را دارد. مشتریان وقت زیادی را صرف خرید محصولات نمی کنند و بیشتریا و می خواهند سریع آن را خریداری کنند و ازسایت خارج شوند. اما در مقالات این موضوع فرق می کند. اگر شما مطالبی بگذارید که جذاب باشد و برای مشتریان جالب باشد مسلما آنها زمان بیشتری در سایت میمانند و به مطالعه می پردازند و حتی امکان دارد به صفحات دیگر هم بروند و از محصولاتتان بازدید کنند. به عنوان مثال شما میتوانید در بخش وبلاگ یا مقالات معرفی قطعات ماشین را نمایش دهید. با این کار کسانی که قصد خرید محصولی را دارند، به طور کامل و دقیق در مورد محصولی که مورد نظرشان بود اطلاعات کسب می کنند.

طراحی سایت خودرو - اهوراوب

داشتن یک سایت فروشگاهی آنلاین در این زمان بهترین راه برای کسب و کار است شما میتوانید از طریق اهوراوب یک سایت فروشگاهی آنلاین داشته باشید با شرکت اهوراوب در ارتباط باشید و سایت خود را سفارش دهید و یک سایت متفاوت تحویل بگیرید.

قفسه بندی سایت فروشگاهی لوازم یدکی خودرو

قفسه بندی سایت لوازم خودرو با توجه به تعداد زیاد محصولات و ابعاد کوچک آنها یکی ازمهمترین کارهایی می باشد که در شروع این کسب و کار باید به آن توجه داشت.

لوازم یدکی خودرو - اهوراوب.jpg

ضروریت قفسه بندی سایت فروشگاهی لوازم یدکی

تفاوتی ندارد که کسب و کار کوچکی دارید یا مالک فروشگاه و کارخانه بزرگی هستید، در هر صورت انبارداری و چیدمان لوازم در طراحی سایت آنلاین لوازم یدکی شما  یکی از مهم ترین بخش هایی می باشد که باید به آن توجه کنید. در کسب و کارهایی مانند سایت های فروشگاهی لوازم یدکی به چند دلیل مهم باید قفسه بندی مناسبی را انتخاب کنید.

ایجاد نظم در انبار: لوازم یدکی خودرو شامل چند قطعات بزرگ و کوچکی می باشند که در بخش های مختلف خودرو استفاده میشوند مانند انواع پیچ و مهره، لاستیک خودرو، فیلتر، چراغ، بوق، لنت و… می باشد.  این لوازم ها دارای اندازه و ابعاد کوچکی می باشند. به همین دلیل باید شرایطی را فراهم کنید که بتوانید راحت  دسترسی به وسایل داشته باشید.

سرشماری آسان و دقیق: سرشماری و انبارگردانی یکی از مهمترین اصول ها در سیستم های انبارداری می باشد و به شیوه های مختلفی انجام میشوند. با قفسه بندی سایت فروشگاهی خود و کدگذاری قفسه ها و ردیف ها می توانید در کمترین زمان شرایط را برای سرشماری فراهم کنید.

جلوگیری از خسارت: از مزایای دیگر قفسه بندی لوازم یدکی خودرو این است که می توان از خسارت جلوگیری کرد. قرار گرفتن وسایلی مانند لاستیک های خودرو بر روی یکدیگر در فضایی بدون محافظ منجر به ریزش آنها و ایجاد خسارت های مالی و گاهی جانی میشود.

 

مطالب پیشنهادی:

طراحی سایت فوری

طراحی سایت تبلیغاتی 

Post A Comment