منو اهورا وب

فواید تبلیغات گوگلی

فواید تبلیغات گوگلی چیست ؟

آیا از تاثیر و فواید تبلیغات گوگلی روی رنک سایت خود مطلعید؟

حتما بارها در نتایج جست و جوی خود با نتایجی در گوگل مواجه شده اید که با یک عبارت ad متمایز از دیگر نتایج نمایش داده میشوند. امروزه تقریبآ صاحبان کسب و کار در هر حوزه ای از این سیستم تبلیغاتی بهره میبرند. در این مقاله به بررسی دلایل استفاده از تبلیغات ادوردز و برتری های آن نسبت به دیگر سیستم های تبلیغاتی میپردازیم.

هزینه کمتر نسبت به دیگر ابزار های تبلیغاتی

یکی از مزایای تبلیغات در گوگل هزینه کمتر تبلیغات گوگلی نسبت به دیگر ابزارهای تبلیغاتی (تلویزیون ، رادیو ، بیلبورد ، مجلات ، راهنمای همشهری و…) می باشد. به طور مثال شما باید برای درج آگهی کوچکی در یک روز در بخش نیازمندی های روزنامه ۱۰ هزار تومان پول بدهید. ولی ممکن است در آن روز از مشتریان شما کسی آگهی را مطالعه نکند. اما در تبلیغ در گوگل شما تا زمانی که بر روی آگهی شما کلیک نشده است نباید پولی بدهید. پس مطمئن هستید که آگهی مشاهده شده است.

طراحی سایت سئو سایت - تبلیغات گوگلی اهوراوب

مشتریان واقعی با تبلیغ در گوگل

همچنین همه برای تنوع روی آگهی شما کلیک نمی کنند . بلکه هر شخص هنگام نمایش تبلیغات در گوگل زمانی کلیک می کند که  ۱۰۰% نیازمند به خدمات و یا محصولات شما باشد و خب این بسیار خوب است. پس پول شما هدر نمیرود و یکی از فواید تبلیغات گوگلی برای سایت شماست.

مطالعه مطلب زیر پیشنهاد میشود :

طراحی سایت کار آمد

چرا از تبلیغات گوگلی استفاده کنیم ؟

طراحی سایت تخصصی

سرعت بالا برای نتیجه گیری

تبلیغات ادوردز سریعتر و هوشمند تر از از سئو عمل میکند. سئو با همه ی مزایایی که به همراه دارد نیاز به زمان زیاد و تولید محتوای مداوم دارد. همچنین به طور دقیق نیز قابل کنترل نیست. برای مثال اگر کلمه کلیدی یک سایت فروش گوشی باشد و از طریق سئو نیز به جایگاه مناسبی برای این کلمه دست پیدا کرده باشد. ولی با سرچ فروش گوشی هوشمند یا فروش گوشی ارزان قیمت یا فروش گوشی اپل، سایت مورد نظر احتمالا در جایگاه مورد نظر در نتایج جست و جو وجود نخواهد داشت اما از طریق ادوردز شما میتوانید با هر تعداد کلمه ی کلیدی مورد نظر بدون محدودیت در جایگاه اول قرار بگیرید.

افزایش جستجوی مشتریان در گوگل

باور کنید شاید انقدری که افراد جدیدا در اینترنت و گوگل میروند دیگر به بنر ها ، روزنامه ها و … توجه نمیکنند. در حال حاضر مشتریان شما بیشتر از هر وقت دیگری از اینترنت و جتسجوی در گوگل استفاده میکنند. بر اساس جدید ترین آمار سایت رسمی Internet World State کشور ایران با داشتن حدود ۳۵ میلیون نفر کاربر در میان کشورهای خاورمیانه در رتبه اول تعداد کاربران اینترنتی قرار دارد که بسیار زیاد از گوگل استفاده میکنند. پس امکان کلیک بر روی تبلیغات شما به تعداد زیادی وجود خواهد دشت. این فواید تبلیغات گوگلی را نمیتوان برای سایت ها نادیده گرفت.

طراحی سایت سئو سایت تبلیغات گوگلی - اهوراوب

تبلیغات گوگلی و برندینگ 

اگر کمپین تبلیغات گوگلی به درستی هدایت نشود نه تنها سودآور نیست بلکه به ضرر شما خواهد بود. برای این منظور کسانیکه شروع به استفاده از تبلیغات گوگلی میکنند مهم است تا نکاتی را همیشه رعایت کنند. در صورتی که به این مسائل توجه شود با هزینه کم هم امکان گرفتن نتیجه مطلوب وجود دارد.

تعیین هدف برای تبلیغات گوگلی 

مثل تمام برنامه ها و کمپین های تبلیغاتی باید اول هدف تان را مشخص کنید. باید بدانید دلیل و هدف شما از انجام تبلیغات گوگلی چیست. ممکن است اول برای افازیش ترافیک سایت باشد اما این شیوه تبلیغات در حقیقت یک بازاریابی بهینه است. اگر هدف مشخص داشته باشید، میتوانید یک تبلیغ تاثیرگذار و هدفمند را در یک مسیر مشخص هدایت کنید.

تمرکز روی عبارت کلیدی مناسب 

ابتدا توجه به این نکته مهم است که تمرکز بر کلمه کلیدی شما را از ذقیبان متمایز میکند. بهتر است کلمه کلیدی شما یک عبارت مهم و متعارف برای جست و جو باشد. در نظر بگیرید بیشتر چه کلماتی در حوزه کسب و کار شما به عنوان اولین سرچ قرار میگیرد. سپس میتوان اقدام به تعیین کلمات کلیدی برای سایت کرد. اگر همزمان در چند کمپین تبلیغاتی فعالیت دارید، بهتر است کلمات کلیدی متفاوتی را انتخاب کنید. نباید فواید تبلیغات گوگلی را با انتخاب نادرست کلمات تحت تاثیر قرار داد. بهتر است کلمات کلیدی را رقیب هم در چند کمپین تبلیغاتی گوگل قرار ندهید.

مطالعه مطلب زیر پیشنهاد میشود :

مقدمات طراحی سایت

طراحی سایت با شرکت اهوراوب

سئو تضمینی و بهینه سازی حرفه ای

طراحی سایت اهوراوب سئو کلمات کلیدی

تبلیغات گوگلی موثر و سئو سایت را از ما بخواهید!

اگر هنوز برای شرکت یا فروشگاه خود اقدام به طراحی و راه اندازی سایت نکرده اید با تیم اهوراوب تماس بگیرید. شرکت اهوراوب با سابقه و حرفه ای در زمینه طراحی سایت های شرکتی و فروشگاهی آماده همکاری با صاحبان کسب و کار است. تیم ما برای انجام امور طراحی سایت ، سئو سایت و تولید محتوا همراه شما خواهد بود. برای تماس با همکاران ما میتوانید از طریق لینک زیر اقدام کنید. برای دیدن نمونه کارهای طراحی سایت نیز لینک زیر را کلیک نمایید.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.