منو اهورا وب

قوانین 2018 سئو

قوانین 2018 سئو

سئو با گذشت سال های پیاپی ، هر سال اهمیت بیشتری نسبت به سال گذشته پیدا میکند . اهمیت جستجوگر ها و همچنین اهمیت بالای سئو برای افرادی که تلاش می کنند برای شناساندن خدمات ، محصولاتشان و کسب و کار خود به دیگران سرمایه گذاری می کنند بسیار مهم است .

در سال 2018 ما شاهد بهبود الگوریتم گوگل و رشد قوانین سئو هستیم . اما در این جا یک سوال مطرح می شود آن هم این است که در سال 2018 سئو تا چه حد اهمیت دارد ؟ سئو در حقیقت یک عمل است که همواره به رشد ، تکامل و نوآوری در مشاغل صاحبان وب سایت ها کمک می کند .

سئو هر سال مهم تر از سال قبل می شود و کسانی که وقت خود را صرف افزایش کیفیت و کسب تجربه و تخصص در خصوص سئو وب سایت های خود می کنند ، باین عمل برایشان سیار سودمند خواهند بود .

یکی از مهم ترین قوانینی که گوگل در سال 2018 در باره سئو کردن وب سایت ها در نظر گرفته است این است که وب سایت ها باید نسبت به محتوا گذاری خود دقت بیشتری بکنند . البته قبلا هم گوگل در بحث سئو به کیفیت محتوا اهمیت زیادی می داد . اما این اهمیت در حدی بود که از صاحبان وب سایت ها و همچنین متخصصان تولید محتوا انتظار می رفت که محتوا های با متن غیر یکسان با دیگر وب سایت های مشابه درون سایت مورد نظر قرار دهند .

اما اکنون علاوه بر غیر یکسان نبودن متن ها باید کیفیت بیشتری در تولید محتوا اعمال شود . به این صورت که گوگل به جدید بودن و مفهومی بودن محتوا ها اهمیت بیشتری می دهد .

اهورا وب ارائه دهنده ی خدمات : طراحی سایت ، سئو ، تبلیغات گوگلی ، بهینه سازی سایت ، تولید محتوا سایت ، طراحی لوگو 

 

و هر آنچه که شما برای معرفی کسب و کار خود در بازار جهانی اینترنت نیازمندید .

تماس با ما :

09127900796

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.